Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Szanowni Państwo! Udostępniamy informacje na temat wprowadzenia w dniu 12.12.2018 r. nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego dla limitów Usług Premium Rate (usługi o podwyższonej płatności SMS i połączenia głosowe typu 708) przez poszczególnych Operatorów oraz sposobie informowania abonentów o limitach.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistkaMagda
teraz niedostępny

Tarocistka Magda

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 59361

Średnia ocen: 4.6
(600)
Ilość rozmów na chacie

(112)
Ilość rozmów przez email

(2431)
Ilość rozmów przez smschat

(123)
Ilość rozmów przez telefon

(2380)
Ilość rozmów przez 700

(37)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Spotkanie z Wróżką


W celu umówienia się w Saloniku Wróżb w centrum Warszawy z naszym Ekspertem prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po wypłenieniu skontaktuje się z Państwem nas konsultant.

Warunki tego eksperta przy chęci skorzystania z saloniku:

 Szukasz pomocy lub porady u dobrej wróżki ?

Szukasz wróżki w Kielcach ?

Jestem tutaj, aby Ci pomóc. Dzięki moim umiejętnościom i kartom Tarota potrafię odpowiedzieć praktycznie na każde pytanie dotyczące Twojej przyszłości bądź problemu. Pomagałam już wielu ludziom.. jeżeli chcesz- Pomogę i Tobie.

Moje karty pomagają spojrzeć na życie z obiektywnej perspektywy. Pytanie tylko, czy zaufasz mi na tyle, aby się o tym przekonać…?F_Salonik_wrozb
 
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.