Pomocnik
Sugestia

PROFIL

TarocistaAdrian
teraz niedostępny

Tarocista Adrian

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 111751

Średnia ocen: 4.7
(895)
Ilość rozmów na chacie

(225)
Ilość rozmów przez email

(6966)
Ilość rozmów przez smschat

(114)
Ilość rozmów przez telefon

(800)
Ilość rozmów przez 700

(53)
Ilość rozmów przez GSM

(1)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Spotkanie z Wróżką


W celu umówienia się w Saloniku Wróżb w centrum Warszawy z naszym Ekspertem prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po wypłenieniu skontaktuje się z Państwem nas konsultant.

Warunki tego eksperta przy chęci skorzystania z saloniku:

Zapraszam Państwa na spotkania osobiste, w pełnym pozytywnej energii, Saloniku Wróżb zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie, dojazd z centrum jest bardzo łatwy. Zachęcam do spotkań także osoby będące przejazdem w stolicy. W zależności od Państwa potrzeb spotkanie może trwać od 60 do 180 minut, a w jego trakcie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące Twojej przyszłości przy pomocy kart Tarota, numerologii oraz mogę oczyścić pole energetyczne ze złej energii. Jestem profesjonalnym doradcą życiowym. W dniu spotkania proszę nie spożywać alkoholu, jeśli chcesz zapytać o inne osoby, proszę o przygotowanie ich imion i dat urodzenia.

Cena za spotkanie jest niezwykle atrakcyjna.F_Salonik_wrozb
 
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.