Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-09
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Byk

Horoskop na 2019 rok - Byk

Byki staną przed ogromną szansą uwolnienia się w życiu od tego co je blokuje przed osiągnięciem obranego celu. Zwłaszcza osoby urodzone w II dekadzie znaku będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Wszystkie Byki będą miały możliwość odzyskania wewnętrznej równowagi i spokoju. U Byków najciekawszym momentem w 2019 roku będą miesiące: Luty i Marzec. Natomiast latem będzie trzeba się mocno postarać i zapracować by mieć więcej. Listopad będzie miesiącem spadku formy i chęci do działania i walki. Właśnie wtedy nie należy walczyć z wiatrakami tylko poddać się temu i spokojnie zaczekać, a wszystko wróci do normy. W 2019 roku Byki w finansach mają stabilny czas, a w pracy uda się uniknąć wszelkich przeciwności i niepowodzeń, chodź ten rok nie będzie czasem na wielkie zmiany i awanse. Osoby szukające pracy mają ogromną szansę w I dekadzie roku. Tylko ostrożnie przy podpisywaniu umowy! Pod względem uczuciowym 2019 rok dla Byków to czas miłosnych uniesień i nowych doznań ... czasem i ekstremalnych. I chodź nie będzie spokojnie i stabilnie, nie będzie możliwości by narzekać. Prawdziwy przełom szykuje się dla osób samotnych w znaku gdyż budowanie relacji będzie w tym roku oparte na innych zasadach niż dotychczas. W zdrowiu uwaga na układ nerwowy i ilość kawy. Pamiętajcie: WSZYSTKO NA SPOKOJNIE :)


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.