Heart_5

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2021 rok - Ryby

Horoskop na 2021 rok - Ryby

Z przełożenia mogę powiedzieć, że będzie to rok dla Was ważny. Dużo będzie się działo w kwestiach urzędowych i zawodowych, część z Was może zmienić pracę, a część z Was otrzymać upragniony awans. Całe przepływy finansowe. Nie mam w kartach wielkiej wygranej, ale mam stabilną sytuację finansową. Dla niektórych pań spod znaku Ryby karty podpowiadają, że możecie w nadchodzącym roku poznać starszego od siebie mężczyznę do związku. Patrzymy na poszczególne kwartały roku.

Pierwszy kwartał przynosi trochę niepokojące karty, pierwszy kwartał, każe zwrócić uwagę na młode osoby w waszym towarzystwie. Mogą to być Wasze dzieci bądź wnuki. Karty podpowiadają, że młoda osoba potrzebuje większej uwagi, może tak być, że młoda osoba ma problemy, mogą to być nawet poważne problemy, które się nawarstwia ją. Jeżeli zwrócicie naprawdę szczególną uwagę, to uda się jeszcze zapobiec wielu kłopotom. Karty podpowiadają żeby od stycznia, od pierwszych dni roku interesować się młodymi osobami. Jeśli nie macie dzieci to karty podpowiadają by szukać towarzystwa młodszych od siebie osób. Dodatkowo jest to informacja o piśmie urzędowym, ważnej wiadomości urzędowej może to być coś, na co bardzo długo czekacie.

Drugi kwartał roku także kieruje naszą uwagę na młode osoby w waszym towarzystwie. Śmiem twierdzić, że wasze dziecko lub wnuk wnuczka może mieć problemy z nauką i trzeba będzie naprawdę bardzo zwrócić na to uwagę. Może potrzebne będą dodatkowe lekcje, korepetycje. Jeżeli Wasze dziecko zdaje w tym roku nadchodzącym maturę warto naprawdę mu pomóc. Dodatkowo podpowiem że wasz partner, mąż, może otrzymać bardzo ciekawą propozycję.

W trzecim kwartale karty podpowiadają, że ktoś kogo nawet o to nie podejrzewacie może się rozstać z długoletnim partnerem. W Waszym otoczeniu, wśród Waszych znajomych mogą być rozstania i rozwody. To absolutnie nie dotyczy waszej osoby, natomiast informacja ta będzie dla Was zaskoczeniem. Choć myślę, że od dawna wiedzieliście, że w tamtym związku nie dzieje się dobrze, u Waszych znajomych, nie dzieje się dobrze. Jeżeli chodzi o Was to bardzo dobre karty, mówiące o tym, że przychodzi spokój, przychodzi wyciszenie. Jeżeli jesteście stanu wolnego to właśnie w trzecim kwartale może tutaj dojść do poznania bardzo interesującej osoby, a jeżeli jesteście w całym związku to mam tutaj bardzo miły rozkwit uczuć na nowo. Dodatkowo mam pokazany wyjazd i może to być wyjazd za granicę, może to być bardzo daleki wyjazd, który będziecie od dawna planować i o którym marzycie. Właśnie w trzecim kwartale roku ma szansę się zrealizować.

Ostatnia część roku to przede wszystkim sprawy związane z materią, z domem, z nieruchomościami. Część z Was będzie sprzedawać nieruchomość i kupować coś innego, część z Was będzie myśleć o kupnie pod inwestycje, mam tutaj też podział majątku ale to podział wewnętrzny, podział w rodzinie. Dla Was zmiany w pracy, przy pracy, dobre propozycje finansowe, dobre perspektywy zawodowe na przyszłość. Nowy kontrakt, nowe zadanie nowe zlecenie. Końcówka roku na bardzo dobry plus finansowy. Naprawdę fajne pieniądze. Wiele spraw, które były trudne właśnie w ostatnich dniach roku uspokoi się.

Spróbujmy w takim razie podsumować w kilku zdaniach rok dla Ryb. Pierwszy kwartał to zdecydowanie kwestie związane z młodymi ludźmi z młodymi osobami, kwestie polegające na uwadze i trosce nad młodą osobą. Drugi kwartał roku to także sprawy związane z młodymi osobami, ale i poszukiwanie kontaktów z młodymi, z młodą energią. Nie wykluczam także, że ktoś z Was pozna bardzo fajną osobę, z którą zawrze bardzo dobrą, długotrwałą przyjaźń. Lato i przełom jesieni to informacje o rozstaniach i rozwodach wśród Waszych znajomych lub też rodziny, ale i dla Was planowanie przyszłości. Jeżeli jesteście osobami stanu wolnego bacznie się rozglądajcie właśnie teraz. Dodatkowo podpowiadam, że pora na urlop, warto gdzieś pojechać dalej. Jeżeli jesteście w związku dobre karty, stabilne karty, spokojne karty, wszystko w małżeństwie czy też w stałym związku się bardzo fajnie układa. Koniec roku to mocno ziemskie karty, mocno monetarne karty, karty pomnażania pieniędzy.

Ryby wszystkiego co tylko najlepsze w nadchodzącym roku, życzę Wam spokoju serca, miłości, radości, zdrowia i zdrowia i zdrowia. Skupcie się na pozytywach bo czeka Was wiele bardzo fajnych momentów. Najpiękniejsze życzenia dla Was.


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.