Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Ryby

Horoskop na 2019 rok - Ryby

Mierz siły na zamiary i nie wpadaj w świat iluzji. To główne przesłanie dla wszystkich spod znaku Ryb. Wszystkie Rybki będą musiały walczyć z lenistwem i słomianym zapałem. Nowy Rok będzie idealnym czasem na pozostawianie za sobą tego co niszczy i blokuje zarówno na polu materialnym i uczuciowym. Osoby z I dekady znaku będą wyjątkowo mocno chciały czegoś więcej niż zwykłej stagnacji życiowej. Widać podróże i poznawanie świata. Zimną wszystkie Rybki postawią na siebie i swoje emocje - uczucia. Wiosna przyniesie sporą dawkę napięcia i nieprzyjemne sytuacje, które poszargają układ nerwowy. Od czerwca szykuje się duża dawka przyjemności i nadrabianie strat. W zdrowiu koniecznie trzeba stawiać na umiar i rozsądek by nie doprowadzić do poważnych chorób czy rewolucji żołądkowych. W miłości i partnerstwie będzie to dość rozhuśtany rok pod względem emocjonalnym. W wypalonych związkach czas na namiętność i przebudzenie, jednak uważajcie by nie wdać się w romans gdyż szybko wyjdzie on na światło dzienne i nie będzie co zbierać ze związku. Dla osób samotnych czas randek i potyczek słownych. Nie będzie to dobry czas na rozpoczynanie relacji, która będzie miała przerodzić się w stabilny związek. W tym roku będą szarpały Rybkami skrajne emocje.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.