Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-13
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Strzelec

Horoskop na 2019 rok - Strzelec

Jeszcze tak dobrego roku jak 2019 nie miałeś drogi Strzelcu. Pojawi się zdecydowana poprawa i przyspieszenie w każdym aspekcie życia. Twoje wszelkie sprawy ruszą z kopyta. Nie będzie brakowało optymizmu i odważnych działań, które mogą zaprowadzić Cię naprawdę wysoko. To będzie świetny rok na podróże, naukę języków czy zdobywanie nowych umiejętności. Urodzeni między 5, a 14 grudnia mogą mieć jednak chwilowe załamania i poczucie zagubienia. Organizm doskonale zniesie porcje stresu i postawi szybko na nogi. W finansach pełnia szczęścia i perspektywy na wyjście z dołka finansowego. By jednak pomóc szczęściu i je utrzymać nie możesz pozwolić sobie na lenistwo i sukcesywnie realizować swoje zadania. Dobry czas na inwestycje. W sferze uczuciowej szansa na wielką, szaloną i burzliwą miłość. Jednak nie jest to spokojny rok dla stałych związków gdyż płomień namiętności może spowodować rozpad długoletnich relacji poprzez np. zdradę. Musicie pozostać czujni i nie dać sobie mydlić oczu pięknymi słówkami i obietnicami bez pokrycia.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.