Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-13
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Skorpion

Horoskop na 2019 rok - Skorpion

Dla wielu Skorpionów zwłaszcza tych urodzonych w I dekadzie znaku będzie to czas przebudzenia ze stagnacji i będzie trzeba wyjść poza strefę własnego komfortu. Huragan, który przejdzie przez życie wyciągnie na jaw skrywane sekrety, romanse, zawiłe sprawy i będzie trzeba się z nich rozliczyć. Zdecydowanie lepszy czas będą miały osoby urodzone pomiędzy 05, a 14 listopada. Pogoda ducha, szczęście i stabilizacja będą gościć w Waszym życiu. Początek roku to kiepski czas na pędzenie ślepo do celu, lepiej będzie zwolnić tempo i działać normalnym trybem by niczego nie zepsuć. Od wiosny dobra passa na zakładanie własnych działalności bądź szukanie pracy. Musicie unikać ekstremalnych sportów i dużego ryzyka, niepotrzebnej walki i przeciążeń. Zimną unikajcie wychłodzenia, a latem niezdrowych używek, a powinno być wszystko dobrze. W miłości Skorpiony na nowo poczują smak życia. Płomienne flirty, romanse, zaskakujące randki - to wszystko czeka osoby samotne. W stałych związkach przyjdzie czas na rozłamy gdyż mogą wyjść skrywane tajemnice. Uważajcie na słowa jeśli chcecie by niewinny flirt nie wyszedł na światło dzienne i nie zniszczył długoletnich relacji.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.