Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 17:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2017 rok - Waga

Horoskop na 2017 rok - Waga

MIŁOŚĆ: Samotne wagi będą aż do października roztaczały dookoła swój urok. Raczej będzie im trudno kogoś nie poznać. Zwykła rozmowa lub spotkanie w sklepie może zaowocować randką w późniejszym czasie. Nie będziesz narzekać na brak zainteresowanych tobą.

Za to w stałych związkach od jesieni zacznie się nerwowa atmosfera.

Będzie nerwowo i nawet niewielka uwaga partnera będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Na szczęście przetrwacie ten nerwowy czas i już od grudnia atmosfera zacznie się między wami poprawiać. Dzięki temu wasz związek wróci do równowagi a wy będziecie miały cudowne wieczory z partnerem i to spędzone nie tylko na rozmowie.

PRACA: W pracy postawisz na luz i spokojniejsze podejście do obowiązków. Nie obniży to w najmniejszym stopniu twojej wydajności lub skuteczności. Wręcz przeciwnie, ze wszystkim poradzisz sobie świetnie.

Jeżeli masz własną działalność zaczniesz inaczej podchodzisz do przepisów prawnych i zaczniesz szukać luk prawnych lub korzystnych dla siebie rozwiązań. Uda Ci się to doskonale.

Jeżeli szukasz pracy to najlepszy czas na jej znalezienie będzie w listopadzie.

FINANSE: W finansach będziesz mieć stabilna sytuację. Na brak pieniędzy nie będziesz narzekać, choć możesz mieć ochotę na kupowanie czegoś, co akurat nie jest Ci w ogóle potrzebne.

Każdą umowę, jaką ci zaproponują np. za kablówkę, sprawdź dwa a nawet trzy razy a może znajdziesz sposób na obniżenie jej kosztów.

Jeżeli będziesz rozsądnie gospodarować to finanse będą bezpieczne a nawet jeszcze zaoszczędzisz.

Uważaj tylko w grudniu, szczególnie na początku, bo możesz wydać za dużo na prezenty a potem odczujesz, że musisz bardzo oszczędnie się gospodarować.

ZDROWIE: W tym roku zdrowie będzie Ci dopisywać. Postanowisz nawet regularnie uprawiać jakąś dyscyplinę lub poranną gimnastykę.

W lato uważaj na zmiany pogody i klimatyzację, bo może powodować u ciebie przeziębienia.

W czasie urlopu pozwól sobie na totalne lenistwo i dopieszczaj się. To najlepszy sposób by naładować akumulatory na resztę roku.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.