Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila
Byk

Byk 04.21 - 05.21

Byk

Byk 04.21 - 05.21

Przyjemności

Byki są znane z miłości do zmysłowych przyjemności. To znak żywiołu ziemi, co oznacza, że pragnie stabilności, komfortu i luksusu we wszystkich dziedzinach swojego życia. Można to zauważyć w ich zamiłowaniu do dobrego jedzenia i picia. Osoby urodzone pod znakiem Byka mają również silną potrzebę doświadczania fizycznego dotyku i wszelkiej bliskości, co sprawia, że cieszą się seksem.

Byki to dusze kreatywne i artystyczne, którym sprawia przyjemność przebywanie z innymi. Kochają zabawę i figle, a już najbardziej swoją rodzinę, tradycję i bezpieczeństwo, jakie ona daje.

Lubią luksus, ale nie jest im niezbędny do życia. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność swojemu Bykowi, to zadbaj o jego komfort. Byki uwielbiają dobre jedzenie, dobre wino i dobre towarzystwo, więc wystarczy być z nim i go dobrze nakarmić. Doceniają piękno we wszystkich formach: w sztuce, naturze i rzemiośle, więc nie jest trudno wybrać udany prezent dla Byka. Uciesz się on z gustownej dekoracji do domu czy praktycznego wyrobu rzemieślniczego jakim są ceramiczne naczynia.

 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.