Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2021-01-20
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Styczeń 2021

Miłość: Na początku stycznia uważajcie na osobę, która będzie chciała potajemnie zburzyć Wasz związek, jakby od środka, pod przykrywką, będzie wyliczała problemy, które nie istnieją, sprawiała, że uwierzycie, że wasz związek jest w poważnej rozsypce. Ta osoba ma jedynie swoje interesy na uwadze, nie wasze. Najlepiej się od takiej osoby odciąć, nie dawać jej się do Was dostać, dać do zrozumienia, że nie jesteście zainteresowani plotkami, pogłoskami i wymysłami. Skupcie się na sobie i waszym związku. A karty pokazują że możecie zadbać o romantyczny nastrój w... sypialni. Będzie gorące lato w środku zimy. Gratuluję możliwości zajścia w ciążę (lub też) / uważajcie na możliwość zajścia w ciąże – niepotrzebne skreślić.

Samotne Koziorożce będą mogły trochę odpocząć od szukania nowego partnera, zmieni wam się trochę nastawienie i uznacie, że czas na przerwę. Skupicie się teraz na samorozwoju, na spełnianiu swoich zachcianek, na słuchaniu swoich potrzeb. Poświęcicie czas sobie, rodzinie i przyjaciołom, może odnowicie jakieś stare znajomości. To będzie dobry miesiąc, nie zapominajcie o tym Koziorożce.

Finanse: W kartach widzę fortunę - w sensie powodzenia. Będziecie mieli rękę do interesów i wiele działań wam się uda. Jeśli planujecie jakieś inwestycje, to tylko i wyłącznie w styczniu! Będzie to najlepszy okres na to, wyjdziecie na bardzo duży plus! Dobry czas, teraz warto rozejrzeć się za dobrą lokatą. A może kupno nieruchomości inwestycyjnie? Styczeń to dobry czas.

Uważajcie na zgubione dokumenty, zostawione dokumenty.

Praca: W pracy karty mówią o skupieniu się na swoich zadaniach. Rozpraszanie się może się na was bardzo źle odbić, pogaduszki z szefem nie przyniosą wam premii, a pomaganie koleżance w jej projektach nie sprawi, że będzie ona na was przychylniej patrzeć. Skupcie się na swojej kupce, pilnujcie swojej kupki, dbajcie o swoją kupkę pracy. Jeśli pokażecie przełożonym, że umiecie pracować rzetelnie i w skupieniu, na pewno zapamięta i w przyszłości weźmie pod uwagę, oceniając każdego pracownika. Tylko musi wam się chcieć. Obijanie się jeszcze nikomu nie przyniosło zysku.

Część z Was może czekać ocena roczna właśnie w styczniu. Taka informacja.

Jeśli szukacie nowej pracy, to powiem wam tak „szukajcie, a znajdziecie”. Jeśli wystarczająco mocno przyłożycie się do poszukiwań, to bardzo niedługo wskoczy wam nowa pozycja, która przypadnie wam niezwykle do gustu. Może to być coś co już kiedyś robiliście, coś co znacie.

Zdrowie: Styczeń będzie stał pod znakiem spadku motywacji, energii. Głównie z powodu deficytu witaminy D, najlepiej będzie o to zadbać. Spróbujcie też zażyć trochę ruchu, czy to w domu czy parku/lesie, dostarczcie płucom trochę tlenu, poczujecie się odświeżeni i świat będzie taki trochę bardziej kolorowy.

Uwaga także na przeziębienia, ale to znowu jest efekt spadku odporności. Witaminy, witaminy i raz jeszcze witaminy.

Rada z Karty Tarota
Spróbujcie złapać równowagę w życiu. Niech każdy dzień mija wam spokojnie. Starajcie się złapać balans, to tylko na początku może wydawać się trudne. Zacznijcie od małych rzeczy, spróbujcie wypoczywać po pracy. Uspokójcie myśli. To pierwszy krok do równowagi.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.