Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Grudzień 2021

Miłość: Zaobrączkowane Koziorożce – karty przynoszą rozwiązanie starych spraw, przynoszą ukojenie po trudniejszym czasie. Teraz razem – w parze uda Wam się popchnąć pewne sprawy do przodu, coś co było trudne teraz ruszy z kopyta. Razem możecie więcej i tu jest klucz – proście bliskich o pomoc, o radę, sami angażujcie się w sprawy rodziny, dzieci. Teraz jako rodzina możecie więcej. Uda Wam się także sfinalizować pewną sprawę, zakup – właśnie teraz jest szansa by trudne sprawy zaliczyć do zamkniętych.

Warto też zaprosić na Święta kogoś kto jest samotny, może „zapomniany”, jest tu pokazana osoba, z którą dawno nie mieliście kontaktu. Ta osoba czeka na Was. 

Wolne Koziorożce nie będą wolne. Lepiej powiem – ciekawy układ kart bo może Wam się przytrafić trudny wybór w postaci powrotu osoby z przeszłości jak i na Waszym horyzoncie pojawi się zupełnie ktoś nowy i bardzo interesujący. Szalona, nietuzinkowa osoba. I kogo wybieracie? Odgrzewane buraczki czy homara z szampanem? 

Finanse: Grajcie w gry liczbowe – wśród Was jest zwycięzca!

Na wszystko starczy Wam pieniędzy, dodatkowo możecie spieniężyć coś przed samymi Świętami więc warto zasypać portale ogłoszeniowe rzeczami na sprzedaż, których już nie potrzebujecie. Sprzedając kilka przedmiotów może uzbierać się niezła sumka

Praca: Nawał obowiązków i spraw na wczoraj. Szefostwo będzie chciało zamknąć bilans z końcem roku i może być nerwowa atmosfera. Powiem więcej – szef może zmieniać decyzje, co dodatkowo nie pomoże w efektywnym wykonywaniu pracy. Trudne karty, ale do opanowania. Rada – skupcie się na swojej działce, róbcie to co do Was należy najlepiej jak umiecie i uda Wam się wcześniej skończyć pracę. Okres pomiędzy Świętami, a Nowym Rokiem – zapowiada się tutaj urlop dla Was.

Koziorożce bez pracy – to jeszcze chyba nie ten czas, nie mam oferty. Owszem – są możliwe spotkania – zwłaszcza na początku grudnia, ale nic z tego nie wyniknie i to nie z Waszej winy. Pracodawca będzie zwlekał z podjęciem decyzji, nie do końca będzie zadowolony ze spotkań i będzie jeszcze szukał innych osób, co jest zgubne – ale na to wpływu już nie macie. Głowa do góry, możecie teraz wykorzystać ten czas na podniesienie kwalifikacji i naukę czegoś, nawet przez internet. To wasz czas.

Zdrowie: Koziorożce – karty mówiące o układzie nerwowym, mięśniach i kościach. Zwróćcie na to uwagę zwłaszcza jeśli już kiedyś Wam dokuczało z wymienionych. Głównie górna część ciała się zaznacza więc uważajcie podczas ruchu, przemieszczania się czy też prac fizycznych. Ważne – starajcie się wysypiać, wietrzcie pomieszczenia i dbajcie o to co jecie – karty wyraźnie wskazują na konieczność profilaktyki i dbania o siebie.

Jest wśród Was osoba, którą czeka nie planowany zabieg operacyjny, więc tym bardziej proszę ostrożnie.

Rada z Karty Tarota

Nowe okazje do rozwoju, do nauki, karta nowości, świeżości, nowych, mądrych pomysłów i planów. Śmiało możecie teraz rozpoczynać naukę, kurs, ale i czytać nowinki techniczne. Karta młoda, ale uczciwa, karta osoby życzliwej, młodej i chętnej do pomocy Wam – może taka osoba być ważna w tym miesiącu – pomyślcie o kogo może chodzić.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.