Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-05-22
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Maj 2019

Uczucia: Chodzisz rozanielony jak nastolatek. Doskonale, nie rób sobie w żaden sposób z tego powodu wyrzutów. Kochaj ludzi i świat. A wszystko wróci do ciebie ze zdwojoną siłą. Twój partner może być nieco zaniepokojony stanem rzeczy, ale nie przejmuj się tym.

Zdrowie: W tym okresie możesz mieć niedobory witamin i mikroelementów. W tej chwili natura zaczyna oferować ci swoje skarby i dobrodziejstwo. Korzystaj z tego pełnymi garściami, unikaj wszelkich rzeczy naszpikowanych chemią.

Rodzina: Teraz twoja rodzina będzie na pierwszym miejscu. Wydarzy się coś w tym miesiącu, gdzie będziesz musiał walczyć o nią jak lew. Ktoś bardzo będzie chciał wam zaszkodzić i zszargać wasze dobre imię.

Pieniądze: Jeśli miałeś w planach jakieś większe wydatki, a przede wszystkim zakupy to jest na to odpowiedni miesiąc. Jedynie analizuj dokładnie i przeliczaj, żebyś się przypadkiem nie przeliczył. Jednak wszelkie kupno i sprzedaż będą dla ciebie atrakcyjne.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez NadijaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.