Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Lipiec 2019

Miłość: Od dłuższego czasu potrzebujecie zastrzyku pozytywnej energii, powiewu świeżości i przypływu namiętności. W waszej relacji rutyna wzięła górę i chwile spędzane z partnerem są dla was mocno obciążające. Zastanówcie się czy jest w was jeszcze choć trochę uczuć, które was kiedyś połączyły. Na horyzoncie pojawi się osoba, która niespodziewanie namiesza wam w życiu. Jeśli chcecie walczyć o swój związek będzie musieli oprzeć się pokusie letniego romansu, mimo iż namiętność będzie wami targać.

Praca: Spotkacie bliską osobę. Ta osoba kilka razy pojawiła się w waszym życiu, również na innych płaszczyznach. W pracy będziecie dawać 100% energii. Zaskoczycie szefa i współpracowników nowymi pomysłami, zapałem i werwą.

Finanse: Wasza energia i zapał do realizacji zadań, będzie przekładać się na wasze zarobki, ale dopiero w kolejnym miesiącu. Lipiec bez zmian, bez rewelacji, ale również bez większych kryzysów.

Zdrowie: Możesz uskarżać się na liczne bóle głowy, które szczególnie w lipcu będą mocno uciążliwe.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.