Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-01-21
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Styczeń 2019

Miłość: W miłości w tym miesiącu czeka Was zmienność nastrojów. Będziecie popadać ze skrajności w skrajność. Czasami będziecie bardzo aktywnymi Koziorożcami, czasami będziecie zamykać się i nie zauważać tego co się wokół Was dzieje.

Praca: Na pracę nie będą narzekały osoby, które zatrudnione są w firmach bądź instytucjach o zasięgu międzynarodowym lub wręcz pracują na obczyźnie. Będzie się Wam powodziło.

Finanse: Czeka Was sporo wydatków. Niektórzy wydadzą sporo gotówki na zmianę miejsca zamieszkania. Być może czeka Was zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego.

Zdrowie: Może pogorszyć się teraz wygląd Waszej cery. Pryszcze mogą pojawiać się w najmniej sprzyjających okolicznościach.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.