Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Marzec 2019

Miłość: Wolne Koziorożce będą szukać przygód. Tak jakby Wasze serce i ciało budziło się z zimowego snu i ruszycie na łowy. Będziecie szukać wśród ludzi i tam macie szansę ustrzelić swoją miłość. Będzie to osoba na pierwszy rzut oka nie pasująca do Was, ale szybko się okaże, że macie wspaniałą nić porozumienia i coś Was jednak łączy. Warto dać sobie szanse mimo początkowej "niechęci".

Koziorożce w stałych związkach będą dbać o partnera jak nigdy wcześniej. Śniadanka, kolacyjki, spacerki, prezenty... Wy także obudzicie się z letargu i zaczniecie okazywać miłość swojej drugiej połowie i będzie gorąco. Dzieci wyślecie do dziadków, a weekendy będziecie spędzać razem w sypialni. Będzie się działo, a Partner będzie zachwycony.

Finanse: Koziorożce będą w tym miesiącu finalizować spory zakup, o którym myślicie już od przełomu roku. To będzie coś drogiego, coś na co odkładaliście pieniądze, ale nie wykluczam posiłkowania się kredytem. Wszystko się uda zgodnie z Waszym zamierzeniem i uda się załatwić dobry kredyt.

Koziorożce które nie mają takich planów nie będą narzekać na finanse - wszystko się uda po Waszej myśli, pieniędzy wystarczy, a nawet uda się zaoszczędzić niewielką sumkę, którą przeznaczycie na wyjazd wakacyjny.

Uwaga tylko na możliwe zguby - pieniądze, dokumenty, kluczyki.

Praca: Będzie to bardzo leniwy czas. Burze już za Wami, teraz nastał w pracy nowy porządek. Szybko odnaleźliście się w nowych rządach i znaleźliście dla siebie cichy kącik. Ale w tym miesiącu wejdziecie na wyższy stołek i chętnie wystawicie twarz do "słońca". Będziecie pokazywać innym swoją pracę, będziecie się chwalić osiągnięciami w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie będzie tu zazdrości, możecie śmiało działać.

Dużo uda Wam się załatwić szybciej niż innym, Szef będzie Wam powierzał ważne zadania. Dobry miesiąc.

Dla Koziorożców bez pracy mogę podpowiedzieć, że czeka na Was oferta. Jest to oferta zapomniana przez Was, coś na co już dawno temu aplikowaliście i zdążyliście zapomnieć. Teraz możecie dostać zaproszenie na spotkanie.

Zdrowie: Karty wskazują krążeniowe sprawy - krew, woda, limfa. Zastój wody, ciężkość, problemy z ciśnieniem. Musicie uważać na swoje zdrowie. Warto jest dużo pić i w miarę potrzeby zapisać się na masaże - to bardzo dobrze działa i szybko pozbędziecie się zastojów wody. Polecam osobiście masaże.

Rada z Karty Tarota

Więcej odpoczywaj w domowym zaciszu zwolnij tępo. Świat poczeka na Was - teraz jest Wasz czas, czas by skupić się na sobie. Zwolnij tempo i wsłuchaj się w siebie.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.