3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Styczeń 2020

Rozważne, mądre, zapobiegliwe i bardzo opiekuńcze koziorożce. Życzę powodzenia w nadchodzącym roku, życzę więcej odwagi, więcej czasu na odpoczynek. i Życzę żeby wszystko ułożyło się zgodnie z waszymi planami.

Miłość: Powiem tak, wolne koziorożce mają szansę spotkać drugą połowę. Natomiast zaznacza się, że będzie to osoba, albo dość sporo starsza od was, albo będzie to osoba bardzo rozsądna, o bardzo spokojnym, poukładanym charakterze. Będzie to osoba, która prowadzi w wasze życie stagnację, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Myślę, że na pewno czeka was najpierw fajny, dobry, bezpieczny romans, który jeżeli dacie sobie szansę, może przeobrazić się stały związek.

Natomiast koziorożce zaobrączkowane, będą cieszyć się ciepłem domowego ogniska. Sympatyczny czas, miły czas. Czas porozumienia, czas zgody między partnerami. Trochę spraw domowych się tutaj pokazuje. Mam konieczność zainteresowania się starszymi członkami rodziny. Czy też są to rodzice, dziadkowie, kuzynostwo. Dobre karty, fajne, spokojne. Karty niosące odpoczynek.

Finanse: W pierwszych słowach powiem tak - wydatki na młode osoby, dzieci, nastolatków. Od razu się to zaznacza. Wydatki związane czy też z wyjazdem na ferie czy też z kursem językowym za granicą. W pierwszej kolejności wydatki na młode osoby. To was nie minie. Śmiem twierdzić, że wystarczy wam pieniędzy. Pokazują się także plany na razie kreślone na kartkach, co do wakacji. Będziecie planować rodzinne wczasy. Mam to nawet zapłatę zaliczki, ciekawe.

Praca: To już mniej ciekawie karty. Wskazują na ważną rozmowę z przełożonym. Rozmowę, która może wam popsuć nerwy. Może dla części z was sprawa postawiona na ostrzu noża. Pokazują się zaniedbania, które mogliście wykonać. Nie mówię, że specjalnie, ale pokazuje się, że tak jakby wina leżała po waszej stronie. Rozmowa dyscyplinująca, rozmowa dosyć nerwowa. Przygotujcie się do niej i przygotujcie argumenty. Dobierając karty mogę powiedzieć, że źródłem problemu i zaniedbania może być starsza osoba, ktoś kopie pod wami dołki. Przyjrzyjcie się dokładnie otoczeniu, szukajcie wrogów. Wśród osób tuż przed emeryturą.

Natomiast koziorożce, które bardzo chciałyby zacząć pracę, będą musiały chwilę odczekać. Owszem mam rozmowy, mam rozmowę, nawet może na już dalszym etapie, ale tak jakby nie doszło do otrzymania oferty. Styczeń to jeszcze nie ten miesiąc.

Zdrowie: To co się pokazuje, już u kilku znaków to konieczność konsultacji lekarskiej. Dla części z was będzie to pilne. Wydarzenie, którego się nie spodziewacie, wydarzenie nagłe. Może ono być związane z drogą, czyli złamania, upadki, wypadki. Konieczność wykonania badań. Część z tych badań może być płatna, część z tych badań może być droga. Dla pań i jajniki i macica. Bardzo silnie się zaznaczają dla panów nerki pęcherz. I to co mówiłam, uważajcie bardzo w drodze. Nie ma biegania do autobusu, nie nie wolno wam. Spokojnie, powoli, rozważnie.

Rada z karty tarota
Poszukaj wsparcia mężczyzny, który ci imponuje. Poszukaj wsparcia u mężczyzny, który ma władzę. Może to jest czas żebyś ty drogi koziorożcu nabrał odwagi i sięgnął po władzę. Tylko pamiętaj, że mądry władca to opiekuńczy władca.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.