Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Vera

Vera

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Luty 2018

Miłość: Trudny czas przed Tobą, drogi Koziorożcu. W stałych związkach weryfikacja wszystkiego, co zostało osiągnięte do tej pory zaowocuje albo przekonaniem o tym, że Twoja relacja przetrwa wszystko i warto w nią dalej inwestować, albo decyzją o rozstaniu. Samotne Koziorożce będą teraz bardziej niż zwykle skłonne do zamykania się w sobie i skupienia na ochronie prywatności. Walentynki lepiej zaplanować tak, by - niezależnie od tego, czy jesteś, drogi Koziorożcu w związku, czy to dopiero przed Tobą - je spędzić wśród ludzi i w atmosferze serdecznej, przyjacielskiej zabawy.

Praca: Luty to idealny czas na nowy etap w tej sferze życia. Oznacza to przede wszystkim zostawienie za sobą przeszłości w każdym sensie, także porzucenie tych nawyków, które blokowały Twój rozwój zawodowy i wymarzony prestiż społeczny. Jeśli do tej pory zwlekałeś z podjęciem decyzji o podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, to teraz jest idealna pora, by zacząć i w przyszłości z sukcesem zakończyć edukację. Uważaj jednak, by Twoje zamiary były realistyczne i sensownie rozłożone w czasie. Entuzjazm i potrzeba zmiany mogą Cię zwieść, powodując jedynie zamieszanie i przynosząc kłopoty. 

Finanse: Trudne chwile za Tobą, a jeszcze trudniejsze przed Tobą, bo będzie trzeba zmierzyć się ze skutkami dawnych błędów. Jeśli chciałbyś poprawić swoją sytuację finansową, to najwyższa pora gruntownie zmienić sposób myślenia i działania z materią. Intuicja wsparta rzetelną wiedzą oraz rozwaga w działaniu krok po kroku to Twoi, drogi Koziorożcu, najlepsi sprzymierzeńcy od zawsze. Nie powinieneś brać kredytów ani liczyć na czyjekolwiek wsparcie. Przed Tobą naprawdę trudne chwile, ale masz szanse zacząć zupełnie nowy etap finansowy, dzięki któremu osiągniesz poczucie bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji.

Zdrowie: Otaczająca Cię aura okaże się niezbyt sprzyjająca dla zdrowia. Luty będzie wymagał szczególnej troski o tę sferę życia, zwłaszcza jeśli w ostatnich miesiącach dość niedbale podchodziłeś do wypoczynku i diety. Doskonały czas na rehabilitację, turnusy uzdrowiskowe, dietę - także odchudzającą, rozpoczęcie ćwiczeń na siłowni, gimnastyki itp.. Postaraj się też znaleźć więcej czasu na sen i spacery. Nie zmarnuj nadarzającą się okazji, by zregenerować naturalne siły obronne Twojego organizmu.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez VoceanaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.