Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Wrzesień 2017

Miłość: Drogie Koziorożce we wrześniu powinniście uważać na nieszczere uczucia wobec Was ze strony osób, które deklarują Wam miłość. Ale przesłanie to dotyczy także Waszego stosunku do uczuć, partnerek czy partnerów i związków. Za dużo przejawiać będziecie fałszu, a to zwykle kończy się źle dla relacji, które chcecie stworzyć. Samotne Koziorożce powinny w końcu ruszyć się z miejsca na poszukiwanie miłości.

Praca: Będziecie czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy, a co więcej powierzone zadania będziecie wykonywać z oddaniem. Widać, że to co robicie teraz pozwoli Wam zatopić się w morzu możliwości i rozwiązań. Wykorzystajcie to.

Finanse: Wrzesień zapowiada się dla Koziorożców atrakcyjny finansowo. Możliwe są wygrane w grach losowych, a także dodatkowe środki finansowe, które wpłyną na Wasze konto i to z niejednego źródła.

Zdrowie: Panowie zwróćcie uwagę we wrześniu na sprawy narządów płciowych. Tutaj mogą się pojawić trudności, ale nie będą one przewlekłe. Jeżeli możecie skorzystajcie z porad specjalisty.

 

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Tarocista Dariusz

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.