Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Listopad 2019

Miłość: Koziorożce będą dokonywać rewolucji w swoim życiu miłosnym. Będą dokonywać zmian, będą przetasowania. Koziorożce będące w stałych związkach, Koziorożce zaobrączkowane będą się zastanawiały co dalej począć ze swoim życiem. Będziecie myśleć o przeprowadzce, zmianie domu, remoncie, zmianie aranżacji, ponieważ będzie w was ogromny duch zmian. Chętnie posłuchacie rady partnera, który odrobinę będzie studził wasze zamiary. Natomiast zaznaczam, część zmian warto wprowadzić, bo to bardzo wzbogaci wasze życie uczuciowe i umocni wasz związek.

Wolne koziorożce, mam karty rewolucji. Przystąpicie do poszukiwań nowej osoby, zmienicie sposób szukania, zmienicie coś na swoich portalach internetowych czy to opis czy to zdjęcie. Na pewno będą tutaj zmiany. Uwaga, może was ktoś nie miło zaskoczyć. Ktoś z waszej przeszłości może się teraz odezwać i jak to się mówi nagle przypomniał sobie o was. Czy warto odpowiadać na tą starą znajomość? Według moich kart zdecydowanie.

Finanse: Chyba poza wagą, jedne z ładniejszych kart. Karty mówią o pomnażaniu, o zyskach, o nowych źródłach zarobkowania, nowym źródle pieniędzy. O fajnie przeprowadzonych wcześniej oszczędnościach, które teraz dają wam górkę. Możecie spokojnie wydawać pieniądze, właśnie na cel wskazany wyżej: remont, unowocześnienie mieszkania, zmianę mieszkania, kupno nowej nieruchomości. Są tutaj karty tak zwanych papierów urzędowych, podpisywanie dokumentów urzędowych, jest urzędnik, notariusz. Nie wykluczam więc zmiany nieruchomości lub kupna atrakcyjnej nieruchomości, także jako lokata kapitału czy inwestycja.

Praca: Bardzo spokojny miesiąc. Nie mam tutaj żadnych rewolucji. Nie mam przykrych spraw, poza jakimiś tam plotkami. Radziłabym Koziorożcom nie odnosić się z pieniędzmi i nie mówić wszystkim o tym jakie macie plany finansowe bo wśród osób z waszego najbliższego otoczenia pracy może być jakiś zazdrośnik. Może to być ktoś, kto tobie zwyczajnie źle życzy, dlatego praca niech będzie pracą, a sprawy prywatne, domowe, finansowe niech takimi pozostaną.

Dla osób poszukujących zatrudnienia, mam także karty zmiany. Karty mówią - Otwórz się na nowe, zmień obszar poszukiwań, zmień coś w swoim internetowym profilu pracownika, może poszukaj pracy na zupełnie odmiennym stanowisku. Coś nowego, coś czego do tej pory nie robiłeś, a zmiana może okazać się bardzo owocna. I to już w bardzo krótkim czasie. Tak więc nie bój się zmian i nie bój się szukania innych ofert. Nie ograniczaj się, nie zamykaj się. Wypłyń na szeroki ocean.

Zdrowie: Ciekawe karty mówiące o odnowieniu się dawnych kontuzji, o bólach w kościach, o tym, że coś co wydawało się, że jest już poza wami czy też wyleczone - może się odnowić przez kontuzję. Krótko - uważajcie gdzie stąpacie, bo tak naprawdę mokre liście mogą być bardzo, bardzo śliskie. Dla części z was mam karty wyjazdu do sanatorium, bądź do miejsca gdzie będziecie mogli przejść rehabilitację.

Rada z Karty Tarota
Wypadła karta, która nazywana jest potocznie dom – nieruchomość, wszystko to co jest związane z domem. Czy nie napisałam o tym wyżej? Tak więc chciałbym tylko podkreślić. W tym miesiącu mogą być ważne sprawy materialne, sprawy związane z domem, nieruchomością, z pieniędzmi. Bardzo dobrze, realizujecie się teraz na polu inwestycji.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.