Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Październik 2018

Miłość: Wczesna jesień przynosi Wam moi mili radości, radości dnia codziennego. To miły czas, spędzony w domu z ukochanym. Karty wskazują, że jeśli coś się nie układało do tej pory między Wami to zostanie naprawione. Jeśli Wasz ukochany miał tajemnicę przed Wami to "przyzna się" do... i sytuacja się naprawi, rozejdą się ciemne chmury i na Waszym niebie pojawi się słońca. Nie ma sensu już do tego wracać. Było, minęło. Przyznał się, powiedział prawdę - tego możecie być pewni moi drodzy. Warto zapomnieć to co złe i z nadzieją spojrzeć w dal.

Dla wolnych Koziorożców karty przepowiadają wybór. Tak - będzie wybór pomiędzy dwiema osobami, dla niektórych pomiędzy trzema nawet - co utrudni Wam dokonanie wyboru. Będziecie w nieskończoność przeciągać dokonanie ostatecznego wyboru i możecie zostać z niczym. Jedna z osób pomiędzy którymi będziecie wybierać to osoba z przeszłości - jest tu powrót osoby, która kiedyś już gościła w Waszym sercu. Kogo wybierzecie i czy wybierzecie? To już sami wiecie.

Praca: Będzie trochę zaległości wynikających z tego, ze koleżanka / kolega pójdą na zwolnienie lekarskie a praca sama się nie zrobi. Będziecie musieli wykonać dużo więcej obowiązków niż do tej pory. Czy będzie za to dodatkowe wynagrodzenie? Odpowiedź jest nie.

Dla części z Was mam drogę w pracy - drogę służbową - może to oznaczać delegację, wyjazd zlecony, bądź szkolenie, kurs poza miejscem pracy. Nie do końca będzie Wam to na rękę - zburzy to nieco Wasze domowe plany. Ale nie możecie się wymigać od tego, niestety.

Dla osób które szukają pracy karty chcą przekazać informację by nie do końca ufały wszystkim informacją, które dostaną. Tak jakby Ktoś Wam obiecywał nawet złote góry a jak dojdzie do podpisywania umowy, nagle okaże się że i owszem, że tak ALE to dopiero w przyszłym roku, to jak się wykażecie, to jak zmieni się budżet bo teraz to niewykonalne ... i tak dalej. Uważajcie, dopytujcie nawet po kilka razy. Możecie poprosić o wzór umowy którą macie podpisać. Taka jest rada dla Was. Szkoda się rozczarować i tracić czas na takiego pracodawcę.

Finanse: Co napisać? Pustka w kieszeni. Jeśli liczyliście na jakieś pieniądze w tym miesiącu, jeśli ktoś miał Wam oddać zaległy dług - to nie uda się to w październiku. Mam przesuniecie czasowe pieniędzy dla Was, coś nie zagra tak jak trzeba, ktoś Was będzie zwodził.

UWAGA. To także NIE jest dobry czas na pożyczki bankowe, poza bankowe to nawet nie wspominam - trzymajcie się z daleka! To jest ostrzeżenie. Proszę omijajcie wszelkiej maści pośredników, bankowców, kredytodawców czy jak zwał, tak zwał. Możecie popełnić duży błąd i stracić bardzo, bardzo, bardzo dużo.

Zdrowie: Kości, wyraźnie zaznaczają się kości i kręgosłup. Dla jednych to może być coś nowego, nowa kontuzja, nie daj Bóg złamanie, dla innych odnowienie starej kontuzji. Uważajcie na siebie. Dla kierowców - uważajcie w drodze - KONIECZNIE. Zwłaszcza po zmroku i podczas deszczu. Mam tu nieprzyjemne wydarzenie. UWAŻAJCIE, zwolnijcie!

Rada z Karty Tarota

Zachowaj rozwagę, mądrość i sprawiedliwy osąd. Nie sądź po pozorach.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.