Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Wrzesień 2019

Miłość: Zaskocz czymś miłym swojego partnera, bądź bardziej aktywny nie tylko w sypialni, ale i towarzysko. Stają przed tobą możliwości nowych i ciekawych znajomości.

Praca: Będziesz miał propozycję tzw nie do odrzucenia. Skorzystaj z niej przyniesie ci to znaczne korzyści, nie tylko materialne. Pomyśl o dodatkowym dokształceniu się.

Finanse: Niestety musisz uważać ponieważ twój portfel nie jest z gumy, za dużo na raz planujesz i realizujesz, zastanów się co może poczekać, a co potrzebne jest na już.

Zdrowie: Dobry humor i dobre samopoczucie będą ci dopisywać. Uważaj na kontuzję podczas wygłupów z dziećmi, bądź ze znajomymi.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez NadijaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.