Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-05-31
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Maj 2020

Miłość: Motylki w brzuchu, odnowienie miłości, partnerstwa. Dawne sprawy idą w niepamięć dzięki naturze Koziorożca - będziecie szukać pogodzenia się, będziecie zapraszać do siebie, przeprosicie się. Karty wskazują na niektórych z Was zaręczyny czy też odnowienie przysięgi, lub też poważniejsze deklaracje. Super - nie bójcie się kochać i mówić to głośno.

Uwaga / lub też gratuluję - możliwość poczęcia potomka, ale to już kilka znaków wcześniej miało ten układ kart. Maj to jest bardzo kochliwy miesiąc.

Wolne Koziorożce odnowią stare znajomości, zaczynicie wychodzić, bywać wśród ludzi, zaczną się prywatki, spotkania i tam będziecie odnawiać kontakty. A może ktoś kto jeszcze pół roku temu nie wzbudzał Waszego zachwytu teraz, z wiosną nabierze nowych wartości, kto wie?

Finanse: Dobre karty, odwraca się pech, są pieniądze w domu. Może coś uda się Wam sprzedać, coś co zalegało w szafie, garażu - teraz jest na to czas - pokazują się drobne, ale pewne kwoty dla Was i możecie uzbierać niezłą sumkę. Nie bójcie się "wystawić" do internetu na sprzedaż rzeczy, które nie są Wam już potrzebne - i Wasze i po dzieciach. Zobaczycie ile dostaniecie za to co zalega.

Nie pożyczajcie innym pieniędzy w maju - krótko - ta osoba nie odda Wam długu. Poza tym ostrzeżeniem dobry miesiąc.

Praca: Nie mam złych kart, nawet powiem więcej - karty wskazują na to, że możecie otrzymać awans lub też zmianę stanowiska na lepsze, lepiej płatne lub też bardziej prestiżowe. Super - za Waszą pracę spotka Was nagroda.

W biurze możliwe zmiany, reorganizacja, nowe rozdanie. Wszystko ułoży się po waszej myśli, tylko bez nerwów. Spokojnie, wszystko się dobrze ułoży.

Koziorożce bez pracy będą szukać, ale czy będą chciały znaleźć? Tu mam wątpliwości. Myślę, że gdzieś w głębi duszy marzycie o własnej działalności, coś co od dawna gra Wam w duszy. Może warto się rozeznać w tym, policzyć koszty, zrobić biznes plan?

Zdrowie: Uwaga na dawne sprawy, na stare dolegliwości, na coś co może się odezwać ze zdwojoną siłą. Musicie teraz wyjątkowo dbać o siebie, i drobne nawet dolegliwości próbować od razu wyleczyć domowymi sposobami i witaminami. Nie zaniedbujcie zdrowia.

Uwaga na rękę, dłoń, palce. Skręcenia, uszkodzenia, otarcia, złamania ręki (dłoni).

Rada z Karty Tarota: Oddziel ziarna od plew - odetnij stare rzeczy, idź do przodu, wyznacz nowe ścieżki, stare zasyp popiołem. Może trudno, może boleć, ale trzeba dokonać radykalnych cieć!

Uważaj na młode, agresywne osoby, grupy nastolatków, młode osoby szukające zwady. Omijaj, nie wdawaj się w dyskusję!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.