Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Czerwiec 2021

Miłość: Zacznę od koziorożców, które poszukują swojej drugiej połówki. Karty wskazują wyraźnie na to, że zechcecie wracać do osób z Waszej przyszłości. Na pewno będziecie wracać myślami do takiej osoby, do takich osób, a część z Was spróbuję jeszcze raz zawalczyć o byłe uczucia. Wszystko zależy od tej drugiej strony.

Koziorożce w stałych związkach będą w bardzo romantycznych nastrojach. Będziecie zaskakiwać ukochaną osobę prezentami, będziecie zapraszać ukochaną osobę na spacery, na wycieczki. W Waszym domu zapanuje harmonia. Może na niebie pojawić się jedna deszczowa chmurka, ale jeśli zechcecie w danym temacie współpracować ramię w ramię, z tej chmurki nie spadnie nawet jedna kropla deszczu. Ważna wskazówka, zwróćcie uwagę na dzieci, na młode osoby, na kwestie związane z kursami, edukacją młodej osoby. Coś tutaj może być ważnego.

Finanse: No na pewno pojawią się wydatki wakacyjne, na pewno pojawi się kwestia zaplanowania i opłacenia wyjazdu. Może być tak, że będziecie musieli przeznaczyć na wakacje większą kwotę niż spodziewaliście się wcześniej. Spróbujcie porównać dostępne oferty, wybierzcie rozsądnie. Pokazuje się także kwestia opłaty ubezpieczenia, zwróćcie uwagę na taką opłatę.

Praca: Początek miesiąca może być troszeczkę nerwowy, ale to za sprawą chaosu informacyjnego, to za sprawą błędnego przepływu informacji. Jeżeli jest coś dla Was niezrozumiałe, spróbujcie dopytać i nawet można dopytać kilka razy. Dla osób na umowach zlecenie pokazuje się możliwość otrzymanie kilku fajnych zleceń. Chciałabym jeszcze wyróżnić tutaj osoby pracujące w handlu, bo końcówka miesiąca może być dla Was bardzo korzystna finansowo.

Jeżeli poszukujecie pracy to będzie trudno w tym miesiącu wybrać ofertę godną waszej uwagi. Karty zaznaczają, że na rynku może być owszem wiele ofert, natomiast nie będą to oferty, które będą dopasowane profilem do Waszej osoby. Może warto chwilkę przeczekać, poobserwować czy coś nowego pokaże się, co spełni Wasze oczekiwania. Patrząc na karty sądzę, że na przełomie miesięcy może ujrzeć światło dzienne bardzo interesująca oferta, może mieć coś wspólnego z szeroko rozumianą branżą finansową, szeroko rozumianą branżą bankową.

Zdrowie: Na pewno pokazują się zabiegi chirurgiczne, bądź operację, ale podkreślam są to rzeczy zaplanowane, rzeczy, o których wiecie. Powiem więcej takowe zabiegi zakończą się bardzo pozytywnym efektem. Część z Was na pewno rozpocznie w czerwcu rehabilitację, na pewno wśród Was także są osoby, które wyjadą na turnusy rehabilitacyjne lub też do sanatorium.

Rada z karty tarota
Bardziej będzie to przestroga, bo karta wskazuje na to by uważać na osobę, która próbuje Was do czegoś namówić, próbuję Was „zaczarować”, spróbuję zmylić Waszą czujność. Jest to osoba powiedziałabym nie do końca uczciwa. Zwróćcie na takie osoby uwagę w Waszym otoczeniu i nie dawajcie się nabrać na żadne czułe gierki. Wszystko na trzeźwo, niech kieruje Wami rozum.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.