Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Kwiecień 2018

Miłość: W twoim życiu uczuciowym zaświeci miłość pełną parą i całkowicie niespodziewanie, a to może cię teraz napawać optymizmem oraz radością tym bardziej, iż widać, że zaczyna się coś bardzo poważnego. Będziesz radosny i to udzieli się również twoim bliskim. Jednak ktoś z bliskiego otoczenia nie będzie zadowolony z tego obrotu spraw. Uważaj na to.

Praca: Podejdź teraz niezwykle poważnie do swoich zadań i obowiązków. Jeśli prowadzisz coś swojego licz się z tym, że trzeba będzie więcej popracować. Tydzień bardzo pracowity. Raczej nie licz na luz. Będzie się jednak opłacało. Pod koniec tygodnia ważna rozmowa da ci nowe pomysły na przyszłość.

Finanse: Teraz bądź bardzo ostrożny co do wielkich ruchów w kwestii finansów. Pod koniec tygodnia lepszy czas na nowe ruchy i wdrażanie planów. Możesz odważyć się teraz coś zainwestować. To korzystny czas.

Zdrowie: Słabsze biodra dadzą znać o sobie. Uważaj na poruszanie się, złamania i stawy, które niespodziewanie mogą dać o sobie znać.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez AgisNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.