Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Koziorożec - Lipiec 2018

Miłość: Koziorożce w lipcu będą królami zabaw, dyskotek, spotkań towarzyskich. Wszyscy będą lgnąć do Koziorożców i próbować zwrócić swoja uwagę na Koziorożca. Single będą wprost przebierać w kandydatach, z każdej strony pojawi się możliwość zapoznania nowej osoby. Warto skorzystać z tych dobrodziejstw.

Pary i zaobrączkowani będą się cieszyć miłym, spokojnym miesiącem. Będzie ciepło w sercu, partner Wam chętnie będzie pomagał, kłótnie pójdą w zapomnienie.

Praca: Dla szukających nowej pracy zaznacza się możliwość otrzymania jej już na początku / w połowie miesiąca. Tak więc bardzo dobra wiadomość od kart dla Was Koziorożce.

Dla pracujących pokazuje się konieczność wzięcia dodatkowej pracy za koleżankę / kolegę, wzięcie nie swoich obowiązków ze względu na chorobę innego pracownika. Nie otrzymacie dodatkowego wynagrodzenia za to - więc nie wydawajcie nie zarobionych pieniędzy. Uwaga na romans biurowy - karty mówią że wszyscy się o tym dowiedzą – nie warto ryzykować.

Finanse: Wystarczy Wam do pierwszego, ale ledwo, ledwo, ledwo - gdyż wydacie wszystko na przyjemności i zabawę. Pokazuje się roztrwonienie pieniędzy na zbytki. Może warto to przemyśleć? Mogą się pojawić po prostu potem problemy na początku sierpnia. Czy warto wszystko wydać na zabawę? Pokazuje się za dużo za dużych wydatków na przyjemności - radzę to potraktować jako ostrzeżenie od kart.

Zdrowie: Pokazuje się dobra kondycja, siła, witalność, ale i możliwość upadku, stłuczenia, złamania - przez brawurę. Coś na powietrzu może Was spotkać - tak więc uważajcie gdzie i jak chodzicie. Większych problemów nie pokazują karty. Poz tym wyżej opisanym.

Rada z karty Tarota

Rada jest adekwatna do tego co jest wyżej - oszczędzaj w tym miesiącu.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.