Pomocnik
Sugestia

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Sowa - 23.11 - 21.12

SOWA
23. 11 – 21. 12


Jesteś absolutną indywidualistką, podobnie jak zwierzę przypisane do twej daty urodzin. Ludzie widzą w tobie osobę mądrą, inteligentną i wykształconą. Te cechy cenisz także u innych. Największą przyjemność sprawi ci kontakt z osobami mogącymi rozmawiać z tobą jak równym z równym. Podziwiasz urodę u innych, ale nie przywiązujesz do niej większej wagi. Zainteresować się możesz kimś tylko wtedy, gdy pokaże, że ma swoje poglądy, choćby nawet i kontrowersyjne. Wtedy kontakt z taki człowiekiem to dla ciebie prawdziwa frajda. Długie rozmowy wypełnione rzeczowymi argumentami, mądre spory i konflikty to dla Sowy najlepszy afrodyzjak. Nie lubisz nikomu podlegać ani w życiu zawodowym, ani prywatnym. Dlatego twoje związki i miłości szybko się wypalają. Zakochujesz się nagle i kochasz intensywnie, ale po pewnym czasie jest już po wszystkim. Wystarczy, że partner trochę ci się znudzi, uczucie wypala się i zaczynasz rozglądać się za innym obiektem. Za kimś kto zapewni ci kolejną porcję mocnych wrażeń. Ukochanej osoby szukaj między ludźmi spod znaku Wydry i Łososia oraz między ludźmi spod znaku Sowy.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.