Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-16
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Wąż - 24.10 - 22.11

Wąż
24. 10. – 22. 11


Spokojna praca w bibliotece, archiwum, czy muzeum to coś dla ciebie. Męczą cię ruch i hałas. Ty potrzebujesz spokoju, ciszy i możliwości skupienia się na jednym zajęciu. Taka bowiem jest natura Węża stroniącego od ludzi oraz nadmiaru wrażeń. Zdecydowanie masz cechy samotnika. Nie potrzebujesz widowni, wolisz pracować indywidualnie. Nie znaczy to jednak, że nie masz ambicji zawodowych. Wprost przeciwnie bardzo wiele od siebie wymagasz i stawiasz przed sobą coraz to nowe zadania. Cieszy cię sam fakt, że udało ci się je zrealizować. Nikt nie musi cię do nich zachęcać. Sama dążysz do zrobienia kariery zawodowej. Podczas pracy w zespole jako Wąż potrafisz być bardzo zgryźliwa, gdy zauważysz, że ktoś niezbyt przykłada się do swoich zadań. Najmilszym miejscem jest dla ciebie własny pokój lub mieszkanie. Tam czujesz się bezpieczna i docięta od męczącego świata. Twoje gniazdko to miejsce gdzie najchętniej spędzasz wolny czas z ukochaną osobą. W miłości jesteś maksymalistką. Od razu szukasz wybranka na całe życie. Nie chcesz się rozmieniać na drobne w przelotnych miłostkach. Pragniesz uczciwie i wiernie kochać i być kochaną na całe życie. Udany związek uda ci się stworzyć z osobą spod znaku Wilka, Sokoła czy Niedźwiedzia.
 

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.