Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-09-23
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz z listy

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś, oraz obliczy Twój numer w horoskopie numerologicznym.

Horoskop indiański - Łosoś - 23.07 - 23.08

ŁOSOŚ
23. 07- 23. 08


Osoba spod znaku Łososia najlepiej czuje się idąc pod prąd, pokonując wyzwania i trudności. I twoja natura jest taka, że chętnie podejmujesz nowe wyzwania i jesteś otwarta na nowe możliwości. Przebojowa, pewna siebie i odważna, tak cię widzą inni. Jesteś silną, nastawioną na sukces osobą. Lubisz przewodzić innym zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Jesteś dobrym szefem i organizatorem, dlatego drzwi kariery stoją przed tobą otworem. Z zewnątrz jesteś władcza, a w głębi duszy serdeczna i oczekująca na akceptację otoczenia. Lubisz flirtować i uwodzić. Przyjemność sprawia ci także pozorna władza nad ich sercami. Jednak do takich związków nie przywiązujesz żadnej wagi. Dopiero ten jeden wybrany sprawia, że zakochujesz się na zabój. Lecz nie znaczy to, że zmieni się twój charakter. Mimo wszystko będziesz próbowała rządzić i o wszystkim decydować. A to niekoniecznie musi się podobać. Z kolei jeśli partner spróbuje uzyskać pewną swobodę, możesz to potraktować jako zdradę. Najlepsi partnerzy dla ciebie to osoby spod znaku Kruka, Sokoła i Jelenia.

Horoskop indiański został opracowany przez ArtemidaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.