Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-06-21
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Witamy w dziale horoskopów serwisu WrozbyOnline.pl. Przeczytaj poniżej horoskop klasyczny dzienny oraz tygodniowy dla swojego znaku zodiaku lub wybierz inny rodzaj horoskopu.

HOROSKOP DZIENNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Zapowiada się dzień szczęśliwy i pełen harmonii. Możliwe niezapomniane randki lub inne romantyczne wydarzenia. Bardzo świadomie będziesz odnosić się do swoich emocji i nie będziesz unikać okazywania uczuć. Panie mogą spotkać mężczyznę, który w przyszłości odegra ważną rolę w ich życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Wodnik

01-21 - 02-18

Wykorzystaj w pełni swój potencjał, gdyż zapowiada się dość aktywny dzień. Będzie to czas wytężonej pracy, dzień pełen planowania, działania i wcielania w życie różnego typu pomysłów. Przy odpowiednim wykorzystaniu tego czasu możesz liczyć na znaczące korzyści. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Ryby

02-19 - 03-20

Może pojawić się sytuacja konfliktowa - nieporozumienie, sprzeczka, kłótnia, szybka wymiana zdań,, w której powinieneś zachować jasny umysł, mieć trzeźwe reakcje oraz zachować zimną krew. Może czekać Cię jednodniowa podróż. Przygotuj się na zaskakujące i niespodziewane wieści, możesz otrzymać wyczekiwaną od dłuższego czasu wiadomość e-mail lub sms. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Baran

03-21 - 04-20

Zapowiada się dzień stabilny i spokojny. Jeśli czegoś mocno zapragniesz – poproś a otrzymasz od wszechświata wszystko, czego potrzebujesz. Zwróć uwagę, czy nie jesteś zbyt radykalny i konserwatywny w swojej postawie i poglądach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Byk

04-21 - 05-21

Wszystko toczyć się będzie własnym trybem. Nie zapominaj o realizacji długoterminowych planów i rozmysłem oraz konsekwentnie realizuj to co wcześniej zostało zaplanowane. Panowie mogą spotkać kobietę o gołębim sercu, która w przyszłości odegra istotną rolę w ich życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Zapewne będziesz wiedzieć czego tak naprawdę pragniesz. Będzie to korzystny czas na podejmowanie kluczowych decyzji, tym bardziej, że otrzymasz w tym dniu pomoc od innej osoby. Pojawiające się trudne sytuacje będą wymagały od Ciebie realnego spojrzenia i dużej wytrwałości. Nie przesadź z wydatkami w trakcie niezaplanowanych zakupów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Rak

06-23 - 07-22

Zapowiada się dzień, w którym dużo będzie spraw związanych z uczuciami. Będzie on pełen miłości, zgody oraz harmonii. Możliwe jest zakochanie, zauroczenie. Z łatwością znajdziesz porozumienie z drugim człowiekiem. Dzień będzie sprzyjał pojednaniu, wyciągnij więc rękę na zgodę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Lew

07-23 - 08-23

Będzie to dobry dzień na rozwiązywanie ważnych życiowych dylematów. Musisz wykazać się takimi cechami jak cierpliwość i realizm. Jeśli w tym dniu nie pojawią się ważne sprawy, rozluźnij się nieco i nie bądź zbyt pedantycznym. Podejmuj się tylko ważnych spraw.  Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Panna

08-24 - 09-23

Nie zapowiada się spokojnie, gdyż prawdopodobnie skonfrontujesz się z czyjąś nieuczciwością lub obmową. Pamiętaj, aby w dniu dzisiejszym nie angażować się w podejrzanie wyglądając sprawy. Uważaj także na manipulantów chcących nakarmić Cię fałszywymi obietnicami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Waga

09-24 - 10-23

Dużo będzie się działo, przygotuj się na ekscytujące wydarzenia, nowe pomysły, nowe sprawy. Prócz tego mogą pojawić się przed Tobą nowe możliwości. Możesz zaangażować się w cudze problemy, niewykluczony konflikt w życiu osobistym. Mądrze wybieraj to o co będziesz zamierzał walczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Skorpion

10-21 - 11-22

Zapowiada się dość trudny dzień, gdyż możesz doświadczyć wielu pokus. Prawdopodobnie będziesz musiał się z kimś lub z czymś skonfrontować. Bądź jednak ostrożny, gdyż łatwo możesz dać się namówić do nierozważnych posunięć i ulec złudnym obietnicom wbrew swoim poglądom. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Strzelec

11-23 - 12-21

Dzisiejszy dzień nie będzie należał do bezproblemowych, jakaś nagła sytuacja może wymagać podjęcia szybkiej decyzji. Przypuszczalnie otrzymasz niekorzystną wiadomość i być może będziesz musiał pogodzić się ostatecznie ze smutnymi wieściami. Wykaż się w tym czasie współczuciem i zrozumieniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY KLASYCZNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Miłość: Najwyraźniej wasze pięć minut jeszcze nie nadeszło. Szukanie pokrewnej duszy nie zawsze musi być tak bolesne. Praca: Pora poszukać nowego zajęcia, bo stare zdecydowanie was nudzi. Idźcie na jakiś kurs, rozwijajcie swoje umiejętności. Finanse: Bywało lepiej, ale nie...

czytaj więcej

Wodnik

01-21 - 02-18

Miłość: Porażki zdarzają się każdemu, więc nie warto płakać. Tym bardziej, że już w lipcu poznacie kogoś nowego. Praca: Jesteście na dobrej drodze do awansu. Ale pamiętajcie, że zbytnie starania o dobrą opinię otoczenia mogą doprowadzić was do depresji. Finanse...

czytaj więcej

Ryby

02-19 - 03-20

Miłość: Spotkanie z kimś kto od dawna jest w waszych sercach. Wielkie zmiany w życiu uczuciowym postawią na głowie wasze dotychczasowe życie. Praca: Warto przeczekać ten trudny okres, bo od następnego miesiąca szykują się dla was wielkie zmiany. Finanse: Pusty portfel to...

czytaj więcej

Baran

03-21 - 04-20

Miłość: Musisz zdecydować się czy chcesz wejść w ten układ i być tym drugim. Zastanów się czy umiesz dzielić się z kimś co według Ciebie jest/będzie Twoje. Praca: Tylko systematycznością można dojść do sukcesu, a ty ostatnio zapomniałeś co to obowiązkowość. Nie taki...

czytaj więcej

Byk

04-21 - 05-21

Miłość: Możliwe spotkanie kogoś kto kilka miesięcy temu okazał wam pomocną dłoń. Ktoś już długo czeka na spotkanie z Tobą. Rozejrzyj się. Praca: Skupcie się teraz na obowiązkach, już po wakacjach, będziecie zbierać pierwsze plony waszej pracy. Finanse: Bardzo dobry okres...

czytaj więcej

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Miłość: Ostatnio nie macie szczęścia w miłości. To zmieni się już za kilka tygodni. W waszym życiu pojawi się ktoś, kto w tym momencie jest w ukryciu, czeka na najlepszy moment. Praca: Na plony przyjdzie poczekać aż do jesieni. Ale systematyczna praca opłaci się, będzie...

czytaj więcej

Rak

06-23 - 07-22

Miłość: Wolne raki poznają kogoś w czasie wyjazdu, co zaowocuje ciekawą znajomością na dłużej. Będą porywy namiętności i szczęście. Praca: Teraz nadchodzi okres odpoczynku przed burzliwym okresem zawodowym. Zbierajcie siły i odpocznijcie bo będziecie potrzebować energii do...

czytaj więcej

Lew

07-23 - 08-23

Miłość: Lwy w stałych związkach będą się dobrze bawić z partnerem, a te samotne spotkają kogoś bardzo interesującego. Coraz więcej znajomości i coraz większe perspektywy na miłość. Praca: Nie musicie się martwić o swoja pozycję w pracy. Ciężką pracą i zaangażowaniem...

czytaj więcej

Panna

08-24 - 09-23

Miłość: Ktoś z sąsiedztwa lub w miejscu pracy interesuje się wami. Warto zwrócić na niego uwagę. Może z tego rozwinąć się całkiem miły, wakacyjny romans. Praca: Czeka was nawał pracy i obowiązków. Zbierzcie siły, a wytrwacie w zdrowiu do urlopu. Finanse...

czytaj więcej

Waga

09-24 - 10-23

Miłość: Ktoś sprzątnął wam sprzed nosa interesującą osobę, ale już niedługo pojawi się nowa okazja by poznać kogoś równie wspaniałego. Nic nie może wiecznie trwać, a wy o tym zapominacie. Praca: Czas kończyć leniuchowanie i zabrać się do pracy! Zapiszcie się na kurs...

czytaj więcej

Skorpion

10-21 - 11-22

Miłość: Jesteście bardzo atrakcyjni dla płci przeciwnej. Wykorzystajcie to mądrze. Tydzień bogaty w spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Praca: Ostatnio dosyć dobrze wam się powodzi. W pracy Was doceniają, a współpracownicy zawsze mogą na was...

czytaj więcej

Strzelec

11-23 - 12-21

Miłość: Podróż w rodzinne strony przywoła w was wspomnienia. Dawno nie widziana osoba pojawi się niespodziewanie w waszym życiu. Praca: To czas na zasłużone wakacje i wymarzone podróże. Odpocznij od pracy, z początkiem sierpnia będzie jej dużo...

czytaj więcej


Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.