Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Powierzchowność w zodiaku - Skorpion

Skorpion to prawdziwy uwodziciel. Los obdarzył go niecodzienną urodą, ma w sobie coś diabelskiego, dzikiego wręcz nieziemskiego. Jego spojrzenie przyprawia o dreszcz albo zawrót głowy. W oczach ma błysk, którym przenika i zniewala rozmówcę, ale czasem jego oczy stają się przenikliwe, groźne i wzbudzają niepokój. Jego twarz odzwierciedla burzliwe życie i ogrom uczuć, które motają się w jego wnętrzu. Rysy ma regularne, szerokie czoło świadczy o jego inteligencji, wydatna broda zdradza siłę i skłonności przywódcze a duży nos dodaje mu charakteru. Porusza się sztywno, ale dość energicznie, nie jest za wysoki, ale postury i siły dodają mu szerokie ramiona. W kontaktach z ludźmi odzywa się rzadko, ale jeśli już znajdzie powód to jego głos może przyprawić o drżenie.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.