74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-03-29
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Zdrowie a znak zodiaku - Strzelec

Strzelec ma silny organizm i niezwykle zadziwiającą odporność, ale sam na to zwykle musi zapracować. Nie stroni więc od ruchu, często uczęszcza do siłowni, fintess czy basen, hartuje się, więc może cieszyć dobrym zdrowiem Jego słabym punktem jest układ kostno- mięśniowy, pokarmowy, nerwowy i krążenia. Ma predyspozycje do zapadania na reumatyzm, lumbago, problemów w okolicach stawów biodrowych, kręgosłupa i wątroby. Jednak jeśli przytrafi mu się jakaś dolegliwość nie ulega jej, nie obnosi się ze swoim złym samopoczuciem, cierpi w ciszy i stara się by choroba się nie rozwinęła. Często wystarczy mu odpoczynek by zregenerować organizm, woli dzień spędzić w łóżku niż iść do lekarza. Nie lubi środków farmakologicznych, woli domowe sposoby czy terapie ziołowe. Jego słabą stroną jest zamiłowanie do jedzenia i tu jest tradycjonalistą, preferuje polską kuchnie. Jada, więc dużo i tłusto, co negatywnie wpływa na metabolizm, spowolniona przemiana materii sprawia, że pojawiają się kłopoty z trawieniem, z wątrobą i zaczyna tyć. Nawet, jeśli zdecyduje się na dietę nie wytrwa w swym postanowieniu. Strzelec powinien do swojego jadłospisu wprowadzić produkty bogate w witaminy i błonnik, czyli produkty zbożowe, nabiał, owoce i warzywa. Natomiast kategorycznie powinien ograniczyć dania ciężkostrawne i zawierające dużo cholesterolu, słodkie wina, kawę i palenie papierosów. Strzelec żeby zachować dobre zdrowie musi wykazać się rozsądkiem, powinien pohamować nadmierny apetyt, ograniczyć intensywne ćwiczenia fizyczne, do których ma zamiłowanie a które mogą być przyczyną urazów, upadków, zwichnięć, bo co za dużo to nie zdrowo. Powinien wprowadzić ćwiczenia oddechowe, które dotlenią organizm. Każdy Strzelec z pewnością się lepiej poczuje po dniu spędzonym na łonie natury, gdzie zabierze ze sobą butelkę wody mineralnej i owoce.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.