Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2017-06-26
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2017-06-26
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2017 rok - Baran

Opiekun na ten rok to Archanioł Raguel. Imię jego oznacza ‘Przyjaciel Boga’ i jego główną rolą jest wprowadzanie harmonii i porządku we wszystkich relacjach. Aniołowie już dziś otwierają serca wszystkich osób, które są lub będą zaangażowane w relacje z Tobą w 2017 roku. Możesz być pewien, Baranie, ze w tym roku wszelkie spory ucichną a problemy znajdą rozwiązanie. Jeśli prosisz o miłość, uwagę, zaangażowanie możesz być pewien, że Twoje prośby już zostały wysłuchane i osiągniesz spokój. Ten spokój, będzie Ci konieczny, aby przejść kolejny rok w szczęściu, ale również po to, aby dostrzec każdą wskazówkę. Zaufaj wewnętrznemu głosowi i pamiętaj, ze zmiany nie zawsze są wygodne, ale często konieczne. W 2017 roku możesz znaleźć się w kilku niezręcznych, konfliktowych sytuacjach. Pamiętaj, aby przywołać wówczas Raguela, on z pewnością pomoże.

W miłości będzie Ci również patronował Raguel, co świadczyć może o zmianach, jakie czekają Cię w tym roku. Bez względu na wszystko walcz o sprawiedliwość, ale przede wszystkim o równość. Poukładaj sprawy według swego uznania i nie poddawaj się!ą

Na poziomie pracy pojawia się Archanioł Jeremiel. Wskazuje na nowe początki, zmiany, awans i wreszcie koniec opóźnień. To będzie zmiana w dobrym kierunku, obiecującym szczęście i spełnienie.

Zdrowie. Archanioł Rafael pomoże uzdrowić ciało i ducha. Pamiętaj, aby zachować optymizm i pozytywną postawę bez względu na okoliczności. Marzenia się spełniają, cuda są możliwe, ale należy im, sobie, pomoc. Radosny czas i uzdrowienie.

Horoskop Anielski na 2017 rok został opracowany przez Charlotte

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.