Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2021 rok - Horoskop na 2021 rok - Wodnik

Z przełożenia pragnę Wam powiedzieć, że będzie to rok, w którym możecie poznać wielu nowych, bardzo ciekawych znajomych, możecie zawrzeć bardzo dobre umowy, będzie powodzenie w interesach. Także czeka Was dość długi wyjazd, ale wyjazd krajowy i dla co poniektórych z Was ważna podróż służbowa. Patrzymy teraz na rok.

Wodniki, pierwszy kwartał bardzo proszę żebyście filtrowali każdą informację jaką otrzymacie. Wśród was, w Waszym otoczeniu może być mężczyzna, który może chcieć, nie musi, ale może chcieć wykonać z Wami interes, który doprowadzi Was do straty. Karty wyraźnie przestrzegają by nie zawierać żadnych umów i interesów z mężczyzną o podejrzanej reputacji. Jeżeli ktoś obiecuje szybki zarobek, karty radzą natychmiast zakończyć rozmowę. Uważajcie także na kredyty w pierwszym kwartale, nie jest to dobry czas na podpisywanie długoterminowych umów kredytowych. Natomiast powiem, że umowy zawarte z kobietą mogą przynieść Wam dobre pieniądze.

Drugi kwartał w karty chcą zwrócić uwagę na atmosferę domową. Pewne rzeczy troszeczkę zostawiliście same sobie i teraz pewne sprawy domowe upominają się o Waszą uwagę. Pilnujcie zdrowia, wykonuje badania okresowe. Uwaga za kółkiem, bo mam pokazaną możliwą stłuczkę. Koniec wiosny informacje na temat stanu zdrowia, i konieczność powtórzenia badań.

Trzeci kwartał, a mam tu na myśli lato, to dla co poniektórych z Was karta ślubna. Część zawrze związek małżeński bądź też odbędą się huczne zaręczyny. Nie wykluczam także, że Wasze dziecko weźmie ślub i Wy będziecie bawić się na weselu. Tak czy tak lato upłynie Wam pod kątem zabaw weselnych. Jeżeli jesteście Wodnikiem szukających drugiej połowy to macie szansę na spotkanie właściwej osoby końcem wiosny lub też latem. Tak naprawdę według kart lato będzie Waszym najlepszym okresem. Wszystko co sobie postanowicie, uda się wykonać. Powiem więcej, macie szansę na dobry kontrakt, macie szansę na zmianę pracy, macie szansę na podwyżkę, macie szansę na awans. Miłość, dobre karty na pracę, radość w domu i dobre informacje, wiadomości, które do was dochodzą.

Ostatni kwartał roku to wspomniana na początku podróż. Myślę, że koniec jesieni i zimę możecie spędzić w rozjazdach. Karty pokazują tutaj, że będzie się działo dużo i trzeba będzie decyzje podejmować bardzo, bardzo szybko. Nie ma czasu na długie zastanawianie się. Nie bójcie się podejmować nawet bardzo odważnych decyzji bo podejmiecie dobrą decyzję. Dla części z Was wieści z daleka, informacje będą napływać szybko z różnych miejsc. Bardzo dobry czas dla pań Wodników, pokazują się kwestie związane z urodą, kwestie dbania o siebie. I muszę tutaj podpowiedzieć, że możecie się szykować na małą wygraną finansową, czy też na otrzymanie pewnych pieniędzy. Grudzień spędzicie na bogato.

Spróbuję podsumować rok w kilku zdaniach, w pigułce. Styczeń, luty uważajcie na mężczyznę w waszym otoczeniu, nie podpisujcie żadnych papierów, które ktoś Wam potyka pod nos. Jeżeli chcecie robić interesy róbcie jest kobietą.

Koniec zimy i wiosna to czas dbania o zdrowie, to wspomniane przeze mnie sprawy domowe i rodzinne. Może być pewnego rodzaju konflikt w rodzinie i może zaistnieć taka sytuacja, że trzeba będzie się opowiedzieć za jedną ze stron. Karty także wskazują, że rozpoczyna się najlepszy czas do poznania bardzo fajnej osoby na dobry związek. Lato świetny czas na miłość, świetny czas dla spraw zawodowych, także świetny czas jeżeli studiujecie i kończycie studia. Jeżeli na początku lata będziecie składać dyplom magisterski, uda się to jeszcze lepiej niż przy puszczacie. Bardzo dobre karty bardzo dobry czas, karty ślubne, karty wesela, karty zaręczyn.

Koniec roku wspomniana droga, przemieszczanie się, podróż, dużo informacji.

Wodnik i życzę Wam spełnienia marzeń w nadchodzącym roku, życzę Wam dużo radości z nadchodzących wydarzeń, życzę Wam szczęścia, miłości, i wszystkiego czego sami sobie życzycie. To będzie bardzo dobry rok.

Horoskop klasyczny na 2021 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.