Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Strzelec

Powiem tak dawno nie widziałam takich kart. Przynajmniej jeżeli chodzi o pierwszą połowę roku. Później nadchodzi wytchnienie, nadzieja i miłość, dobre karty.

Pierwsza połowa roku, pierwsze 3-5 miesięcy będą trudne. Zaczniecie rok od razu silnym uderzeniem, mogą pojawić się kłopoty, zmartwienia, troski, wątpliwości. Te sprawy mogą dotyczyć, mogą dotyczyć - podkreślam, młodej osoby z waszej rodziny, która schodzi na drogę bezprawia. Młodej osoby z waszej rodziny, która nawywija całkiem nieźle i trzeba będzie się tym zająć. W tle zarysowuje się również choroba członka rodziny. Wymagająca długiego leczenia szpitalnego, może to być wypadek komunikacyjny. W każdym razie karty zaznaczają, że pierwsze 3 -5 miesięcy, upłyną wam na nerwach, zamartwianiu się, próbę ogarnięcia tego wszystkiego. Trzymajcie się Strzelce, po prostu trzymajcie się, ponieważ zaraz wchodzą piękne karty, silne mocne karty, karty nadziei, które całe zło od was oddalają, ale to po kolei, po kolei.

Drugi kwartał roku pokazuje się jako płynąca z daleka pomocna dłoń, jako wsparcie. Karty mówią, że nagle znajdą się osoby wokół was, które będą chciały wam pomóc. Karty mówiące o tym, że wy pomożecie komuś bezinteresownie i wokół was znajdą się przyjaciele. Wszystko zacznie się układać. Dla kilkorga z was mam kartę mówiący o tym, że część z was będzie chciała na stałe wyjechać za granicę. Pomysł będzie taki, żeby zaczepić się dzięki znajomym za granicą. Dla tych osób, które mają takie pomysły, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Realizujcie je.

Na trzeci kwartał roku, karty mówią, że jeżeli strzelcu jesteś sama/sam to spotkasz miłość życia. Piękny, wartościowy związek was czeka, prawdziwa miłość, przez wielkie M. Jeżeli natomiast macie już drugą połowę, karty wskazują na renesans uczuć. Karty wskazują na odrodzenie się związku. Może dla niektórych z was powroty z przeszłości. Karty chcą wam przekazać, że wszystko co złe już za wami i już nie wróci. Teraz możecie się cieszyć miłością, dobrem, przyjaźnią, partnerstwem, które zagoszczą w waszym życiu. Wszystko co złe już za wami.

Ostatni kwartał roku końcówka roku to bardzo duży przepływ finansowy, dosłownie. Pieniądze płyną do was szerokim, wartkim strumieniem. Dla części z was może to być własna działalność gospodarcza, nowy pomysł, nowe rynki zbytu, nowi klienci. Może to być związane coś z handlem, usługami bądź transportem. Na pewno pieniędzy w ostatnich trzech miesiącach roku wam nie zabraknie, a nawet – uwaga - będziecie ich mieli za dużo. Wykorzystajcie te pieniądze do obdarowania najbliższych i przyjaciół.

Strzelce, martwi mnie ten początek roku. Karty sugerują, że będą wydarzenia trudne, nagłe, ale niestety nie będzie można tego zmienić. Trzeba będzie zakasać rękawy i zrobić wszystko żeby jak najlepiej pomóc sobie i innym. Natomiast są to wydarzenia, które szybko miną. Za nimi wchodzą same czerwone karty, karty mówiące o miłości, o przyjaźni i o sporych przepływach finansowych. Początek roku minie szybko, niech tak będzie, niech minie szybko.

Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.