Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Vera

Vera

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2017 rok - Horoskop na 2017 rok - Koziorożec

MIŁOŚĆ: Wolne Koziorożce będą miały okazję poznać kogoś wyjątkowego w tym roku. Ale żeby odczuć to, będą zmuszone wykazać się inicjatywą i nie dzielić włosa na czworo. Czasem trzeba iść za głosem serca i mocniej się zaangażować. Koziorożce, które są zakochane zaczną zastanawiać się, czy nie złożyć wiążących deklaracji i nie zmienić stanu cywilnego. To dobry rok na takie decyzje.

Kwiecień będzie wyjątkowo dobrym miesiącem na takie deklaracje.

Koziorożce w stałych związkach poczują spokój i cudowna stabilizację. Wspólne wieczory, długie rozmowy i romantyczne chwile, pozwolą wam odczuć jak silne uczucie łączy was z partnerem.

Jeżeli coś zacznie się psuć szczerze z nim porozmawiajcie, będzie to lepsze niż potencjalne ciche dni.

PRACA: W pracy do lutego możesz mieć nieporozumienia z szefem. Jednak przeczekaj to, bo okażesz się niezastąpiony. W maju możesz poczuć zmęczenie i totalne wypalenie zawodowe. Wykorzystaj wolne dni i zmniejsz tempo. Mimo, że jesteś niezastąpiony w firmie, to w takim stanie i tak za dużo nie zrobisz a potencjalne błędy szef może wykorzystać przeciwko tobie.

Jeżeli masz działalność to pilnuj terminów, szczególnie w czerwcu możesz mieć z tym problem.

Dla szukających pracy dopiero grudzień okaże się bardziej łaskawy. Wcześniej oferty, które się pojawią nie będą dla was zbyt atrakcyjne. W znalezieniu pracy może pomóc znajomy.

FINANSE: W finansach będzie stabilnie. W kwietniu możesz poczuć potrzebę oszczędzania, tylko uważaj by nie przesadzić z tym. Możesz wtedy zacząć zachowywać się jak typowy skąpiec. Za to w marcu i październiku zaczniesz zachowywać się całkiem odwrotnie. Praktycznie będziesz wpadać ze skrajności w skrajność. W tych miesiącach twoje zakupy okażą się zupełnie nietrafione a podpisane umowy niekorzystne. Przy podpisywaniu umów miej przy sobie osobę, która Ci doradzi i zna się na dokumentach. Inwestycje, jakie będą Ci proponować mogą okazać się zupełnie nietrafione, więc zanim się zdeklarujesz do zainwestowania przeczytaj wszystko i przemyśl kilka razy.

ZDROWIE: Ogarnie cię błogie lenistwo. Nie będziesz miał ochoty na ruch w żadnej formie.

Pomyśl o spacerach i przebywaniu na świeżym powietrzu, bo inaczej zaczniesz nie tylko przybierać na wadze, ale i odczujesz skutki siedzącego trybu życia.

We wrześniu będziesz miał tendencje do kontuzji, dlatego lepiej uważaj w trakcie ruchu.

Apetyt będzie Ci dopisywać, ale za to z ciśnieniem możesz mieć problemy. Dlatego uważaj na słodycze i nadmiar kawy. Zamiast tego mimo zbytniej niechęci do ruchu idź na spacer i powdychaj świeże powietrze lub pomyśl o wyjeździe.

Horoskop klasyczny na 2017 rok został opracowany przez Margaret

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.