Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: Może być zimo i gorąco w stałych związkach. Lepiej trzymać się teraz rutyny niż ryzykować eksperymenty. Samotne Ryby mogą mieć skłonność do popadania w depresję oraz uciekania w samotność, pogrążania się w odmętach czarnej rozpaczy i tęsknoty za straconymi okazjami, dawnymi ukochanymi itp. Rada: na przekór wyjść do ludzi i cieszyć się każdą chwilą dzieloną z innymi.

Praca: Czas dość skomplikowany. Powodzenie przedsięwzięć będzie zależeć bardziej do Ciebie niż okoliczności. To zwykle napawa Cię lękiem i sprawia, że zaczynasz tworzyć iluzoryczne problemy. Kilka prostych ćwiczeń oddechowych i wiara w siebie pomogą Ci przejść ten czas bez uszczerbku. Ryby poszukujące pracy muszą uzbroić się w cierpliwość i zracjonalizować swoje działania. "Marzenia się nie spełniają. Marzenia się realizuje!".

Finanse: Od pewnego czasu trwa nie najlepszy czas dla finansów Ryb. Dobrym rozwiązaniem byłoby rozwijanie Twojego, droga Rybo, naturalnego talentu. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie stały, szczodry przypływ środków materialnych. Wszelkie inne sposoby zarabiania i pomnażania majątku, szczególnie te uznawane przez ogół za rozsądne i bezpieczne, nie spełnią pokładanych w nich nadziei. Przyda się połączenie intuicji i rzetelnej wiedzy.

Zdrowie: Powinnaś, droga Rybo, uważać na siebie. Twój organizm potrzebuje troski, szczególnie w zakresie dobrej diety i wzmocnienia odporności. Najwyższa pora poważnie podejść do zadbania o kondycję fizyczną oraz wyeliminowania z diety tego, co ewidentnie dzień po dniu szkodzi. "W zdrowym ciele - zdrowy duch!"

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Akia



Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.