Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 14:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: W sferze uczuciowej zapowiadają się nagłe i nieprzewidziane zmiany, mające bardziej charakter porządkujący niż niszczący. Zmiany mające na celu w sposób nagły i trwały uwolnić Cię od tego co go ogranicza. Mogą być one niekiedy być bolesne, ale otwierające nowe możliwości i przynoszące zaskakujące rozwiązania. Warto je więc zaakceptować i uświadomić sobie, że przemiany nie są nieszczęściem, a dokonują się po to, aby zrobić miejsce dla czegoś nowego. Dla osób poszukujących partnera życiowego może nadejść nowe uczucie, może pojawić się ktoś wyjątkowy, ktoś kto zawładnie Twoim sercem, umysłem i ciałem. W związkach partnerskich może nastąpić przejście we wzajemnej relacji z jednego etapu w drugi. Pomyśl czy to nie czas podniesienia go na wyższy poziom.

Praca: W sferze zawodowej w tym tygodniu zapowiada się transformacja, nieuniknione przejście z jednego etapu kariery na drugi. Odetniesz się od starych problemów i kłopotów. Zakończysz realizację dawnych planów i projektów. Uzyskasz niezależność finansowa. Otworzą się przed Tobą nowe perspektywy dzięki temu, że uwolnisz się od starych obciążeń i obowiązków, a także zakończysz mało konstruktywne układy zawodowe Prawdopodobnie zmierzać będziesz do rozszerzenia prowadzonej działalności lub zmiany profilu firmy albo też jej reorganizacji.

Finanse: W tej sferze przed Tobą nieuniknione, nagłe i nieprzewidziane zmiany – niespodziewany przypływ gotówki lub niestety, nieuwzględnione w budżecie wydatki i nagła utrata pieniędzy.

Zdrowie: Mogą pojawić się małe dolegliwości, które wkrótce powinny ustąpić, nie zapominaj jednak o tym, aby się nie nadwyrężać, a najlepiej zacznij myśleć o relaksie i spacerze na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.