Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne Ryby ruszą na podbój serc płci przeciwnej korzystając z uroków nocnego życia podczas imprez oraz wypadów do pubów. Okazać się jednak może, że nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu. Nie warto tym samym załamywać rąk, bo nic nie dzieje się bez przyczyny.

U związanych zodiakalnych Ryb pojawią się problemy rodzinne, które czym prędzej będą musiały zostać rozwiązane by nie zawieść partnera. Tylko dzięki swojej determinacji i konsekwencji rozwiążesz je w szybki sposób unikając zgrzytów w waszej relacji.

Praca: W tym tygodniu odnajdziesz wewnętrzną siłę, więc szukaj sprzymierzeńców we wszystkim, co robisz. Wszelkie współprace które teraz stworzysz, będą długotrwałe i bardzo opłacalne. Popatrz również na otaczające Ciebie osoby bo to właśnie one mogą udzielić pomocy i rady, której obecnie szukasz i potrzebujesz.

Finanse: W sferze finansów możesz liczyć na poczucie kontroli nad wydatkami. Wszystko będzie szło zgodnie z założonym przez Ciebie planem. Jednak uważaj by Twoja pewność siebie nie okazała się być czymś co mogło by pokrzyżować Twoje plany.

Zdrowie: Poczucie rozdrażnienia da Ci się mocno we znaki. Jego przyczyną może być zbyt duża ilość czasu spędzonego przez komputerem nad projektami związanymi z pracą. Zadbaj o to by więcej czasu poświęcić na wyjścia poza cztery ściany.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.