Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-03
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 29.06-05.07.2020 r.

Miłość: Czekają Cię wielkie miłosne przygody w związku, planety będą sprzyjać rozwojowi wydarzeń. Druga polówka też będzie Cię pozytywnie zaskakiwać na każdym kroku. Tak samo osoby samotne na tym skorzystają.

Praca: Szykują się zmiany, na szczęście pozytywne dla Ciebie. Nowa praca? Awans? Wszystko jest możliwe, to dobry okres czasu w sferze zawodowej. Tak samo będziesz wzmacniać sojusznicze relacje w miejscu pracy.

Finanse: Stabilnie w sferze finansowej. Nie musisz sie obawiać większych wydatków w najbliższym tygodniu, ale tez musisz uzbroić się w cierpliwość licząc na większe zyski. Sytuacja na tyle dobra ze najdzie Cię ochota na większe zakupy w tym czasie.

Zdrowie: Warto zacząć bardziej zdrowo się odżywiać a także bardziej zadbać o kondycje fizyczną. Jest dużo przyjemnych dyscyplin sportu które możesz zacząć uprawiać. Ogólnie w najbliższym czasie będziesz się Cieszyć dobrym zdrowiem.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.