3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26.01.2020 r.

Miłość: Niebezpiecznie zamykasz się wyłącznie w kręgu własnych spraw, nie miej więc pretensji do partnera, że ma dość, kiedy sam nad sobą się litujesz, roztkliwiasz i zarzucasz go swoimi problemami. Narazisz się na coraz większą ale i słuszną krytykę.

Praca: Niestety, ale to czas niepewności, sam wiesz, że nie jesteś zainteresowany wykonywaniem tej pracy, a wyłącznie finansami, które z niej czerpiesz. Jeśli czujesz wypalenie, brak pomysłów i chęci najwyższy czas na urlop. Po nim wrócisz z zupełnie świeżymi pomysłami i doskonałą energią do czynów

Finanse: Owszem grożą Ci straty, ale każdy dojrzały człowiek powinien w swoje działania błąd kalkulować. Jednak z taką niechęcią do zmian, pobłażaniem sobie w wydatkach, byle tylko gasnący humor sobie poprawić nie długo nie podźwigniesz do góry swojego budżetu.

Zdrowie: Narastające kłopoty ze snem i motywacją do życiowych zadań zaczynają w Tobie niebezpiecznie narastać. Spróbuj na razie najprostszych domowych sposobów ale i fizycznej aktywności nie zapominaj.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.