Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2019-05-21
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26.05.19 r.

W tym tygodniu przekonasz się, na kogo z przyjaciół naprawdę możesz liczyć. Ten tydzień okaże się próbą dla związków. Pojawi się ochota, by odpocząć od siebie. Czas odpoczynku od siebie okaże się zbawienny gdyż zauważycie, że Wasza druga połowa zacznie być bardziej czuła. U samotnych czas podbojów. Śmiało wybierajcie się na imprezy w clubach czy domówki, teraz jest szans, a poznać kogoś wartościowego. Twoim najsłabszym punktem droga Rybko będzie układ moczowy. By nie dopuścić do zakażeń, pij co najmniej półtora litra płynów dziennie. W pracy spokojnie, ale też nie obędzie się bez dodatkowych zleceń. Jeśli nie macie siły to po prostu o tym informujcie by się nie przeforsować!

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.