Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-07-19
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 15-21.07.19 r.

Miłość: To że pochodzicie z różnych środowisk nie może być przeszkodą dla waszej relacji. Otoczenie, rodzice i znajomi powinni was wspierać i nie robić z tego powodu problemu. Nie próbujcie udowodnić komuś, że wszystko już wiecie i wszystko umiecie.

Praca: Karty pokazują zmiany myślenia dotyczące obecnej pracy ale nie za wszelką cenę. Poobserwuj sytuację, nie pal za sobą mostów. Lepiej przeczekać i poszukać czegoś lepszego.

Finanse: Karty nie pokazują zagrożeń dotyczących finansów. Dobry czas dla osób grających na giełdzie i chcących sprzedać papiery wartościowe. Spotkania biznesowe dadzą dobre podstawy na przyszłe finanse.

Zdrowie: Koniecznie uważaj na oczy. Karty pokazują niestabilność związaną z nerwami oczu. Ostre słońce, ciężka praca, przemęczenie całego organizmu i późne chodzenie spać doprowadzą do złego samopoczucia.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.