Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22-28.10.18 r.

Miłość: Najwyraźniej poznana osoba bardzo Cię zaintrygowała i zamierzasz o nią powalczyć. Świetnie, tylko zwróć uwagę, czy w tych staraniach nie masz na uwadze bardziej zaspokojenia własnych potrzeb.

Praca: Czeka Cię tydzień pełen wyzwań. Masz dość obecnej pracy i jesteś zdecydowany z niej zrezygnować, ale nie wiesz, czy to będzie dla Ciebie korzystne. Wkrótce otrzymasz nową, dobrą propozycję, więc się na zapas nie musisz martwić.

Finanse: Najwyraźniej Twoje finanse trochę podupadają, ale i w tej kwestii możesz się spodziewać pozytywnego rozwiązania problemu. Będziesz mieć nowe szanse, tylko nie wydawaj wszystkiego od razu.

Zdrowie: Nawet, jeśli przeżywałeś kryzys, teraz jest wszystko na najlepszej drodze, odzyskasz harmonię wewnętrzną, a tym samym dobre samopoczucie. Wykorzystaj weekend na spokojny wypoczynek.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.