Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-02-26
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Twój partner potrzebuje więcej przestrzeni i nie możesz mieć do niego o to pretensji. Nie każdy potrzebuje spędzać razem każdą wolną godzinę. Nie doszukuj się ukrytych znaczeń, tylko zaakceptuj fakt, osoba, która Cię kocha, chce czasem spędzić czas z przyjaciółmi, albo książką. Wykorzystaj momenty oddzielenia na odbudowanie kontaktów z przyjaciółmi.

Praca: Czeka Cię sukces. Coś, nad czym długo pracowałeś przyniesie upragnione rezultaty. Masz wszelkie podstawy do radości i świętowania. Nie bój się chwalić swoimi osiągnięciami.

Finanse: Wyskoczą nieprzewidziane wydatki i będziesz musiał rozbić skarbonkę. Dobrze, że masz odłożone pieniądze – dzięki temu nie odczujesz dużej zmiany.

Zdrowie: Przemęczenie, ciemność, zima, natłok obowiązków, to wszystko trwa już tak długo, że nic dziwnego, że miewasz migreny i brakuje Ci energii na codzienne obowiązki. Postaraj się więcej spać i lepiej odżywiać, a dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrwać do wiosny.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.