Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Witamy w dziale horoskopów serwisu WrozbyOnline.pl. Przeczytaj poniżej horoskop klasyczny dzienny oraz tygodniowy dla swojego znaku zodiaku lub wybierz inny rodzaj horoskopu.

HOROSKOP DZIENNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Zapowiada się dobra passa. Możesz otrzymać wsparcie finansowe, lub też samemu być gotowym do udzielenia takiego wsparcia. Okaż hojność, a Twoja postawa spotka się z rewanżem i zostaniesz obdarzony hojnością. Zachowaj równowagę w dawaniu i braniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Wodnik

01-21 - 02-18

Ciesz się dzisiejszym dniem i czerp radość z tego, co daje życie oraz świat. Spodziewaj się poprawy finansów oraz sukcesu w pracy w postaci podwyżki lub awansu. Przygotuj się na twórcze pomysły oraz pamiętaj, że każde rozpoczęte działanie ma duże szanse powodzenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Ryby

02-19 - 03-20

Będziesz mieć szczęśliwą rękę i wykażesz się wyjątkową kreatywnością. Ponadto będzie to korzystny dzień na to, aby rozpocząć nowy związek. Wykorzystaj ten czas dla siebie i swojej rodziny, gdyż istnieje szansa na zażegnanie wszelkich konfliktów i wprowadzenia atmosfery spokoju oraz harmonii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Baran

03-21 - 04-20

Wykażesz się pomysłowością i kreatywnością na gruncie zawodowym. Towarzyszyć Ci będzie dużo emocji, pojawić się może wiele możliwości oraz mogą mieć miejsce sytuacje wymagające od Ciebie wytrwałości. Pamiętaj, aby podejmować odważne decyzje nie opierając się jedynie na faktach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Byk

04-21 - 05-21

Zapewne będziesz wiedzieć czego tak naprawdę pragniesz. Będzie to korzystny czas na podejmowanie kluczowych decyzji, tym bardziej, że otrzymasz w tym dniu pomoc od innej osoby. Pojawiające się trudne sytuacje będą wymagały od Ciebie realnego spojrzenia i dużej wytrwałości. Nie przesadź z wydatkami w trakcie niezaplanowanych zakupów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Dzisiejszy dzień może nakłonić Cię do uporządkowania spraw, zarówno tych w sensie społecznym jak i prawnym. Podejmując ważne decyzje będziesz kierować się przede wszystkim rozumem. Wykażesz sie zdolnością do chłodnej i uczciwej oceny sytuacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Rak

06-23 - 07-22

Wszystko będzie się dobrze układać Oczekuj dobrych wiadomości,gdyż mogą pojawić się przed tobą nowe perspektywy. W pracy możesz spodziewać awansu, a w uczuciach ożywienia relacji lub poznania nowego partnera. Ciesz się z drobnych przyjemności. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Lew

07-23 - 08-23

Będzie to dzień, w którym ponownie ocenisz i ewentualnie przewartościujesz swoje dokonania, jeśli będziesz uważać to za konieczne. Nie spiesz się i nie okazuj zniecierpliwienie gdyż zbytni pospiech może zaszkodzić Ci w realizacji dalekosiężnych planów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Panna

08-24 - 09-23

Zapowiada się dzień pełen podsumowań, dzień w którym być może będziesz musiał się pożegnać z kimś lub z czymś. Może to być również dzień przynoszący zmiany. Prawdopodobnie trzeba będzie podjąć trudne decyzje i zakończyć niezdrowe układy. Miej na uwadze, aby nie ulegać chęci niszczenia wszystkiego co było. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Waga

09-24 - 10-23

Dzisiejszy dzień nie będzie należał do bezproblemowych, jakaś nagła sytuacja może wymagać podjęcia szybkiej decyzji. Przypuszczalnie otrzymasz niekorzystną wiadomość i być może będziesz musiał pogodzić się ostatecznie ze smutnymi wieściami. Wykaż się w tym czasie współczuciem i zrozumieniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Skorpion

10-21 - 11-22

W swoich działaniach dążyć będziesz do profesjonalizmu i odpowiedzialności, a w Twoją relację mogą wkraść się kwestie związane z finansami. Może z kimś połączyć Cię uczucie powiązane z rozsądkiem. Zajmij się swoimi sprawami, podchodząc do nich racjonalnie, bezpośrednio i bezzwłocznie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Strzelec

11-23 - 12-21

Bądź rozsądny, rozważny i ostrożny. Możesz doświadczyć sytuacji, które ulegają zmianom, w których Twój sposób postrzegania świata diametralnie się zmieni. Towarzyszyć Ci będzie niepokój uczuciowy, który może przynieść zamieszanie, zazdrość i niestabilność w związku oraz niepewne plany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY KLASYCZNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Miłość: Najwyraźniej wasze pięć minut jeszcze nie nadeszło. Szukanie pokrewnej duszy nie zawsze musi być tak bolesne. Praca: Pora poszukać nowego zajęcia, bo stare zdecydowanie was nudzi. Idźcie na jakiś kurs, rozwijajcie swoje umiejętności. Finanse: Bywało lepiej, ale nie...

czytaj więcej

Wodnik

01-21 - 02-18

Miłość: Porażki zdarzają się każdemu, więc nie warto płakać. Tym bardziej, że już w lipcu poznacie kogoś nowego. Praca: Jesteście na dobrej drodze do awansu. Ale pamiętajcie, że zbytnie starania o dobrą opinię otoczenia mogą doprowadzić was do depresji. Finanse...

czytaj więcej

Ryby

02-19 - 03-20

Miłość: Spotkanie z kimś kto od dawna jest w waszych sercach. Wielkie zmiany w życiu uczuciowym postawią na głowie wasze dotychczasowe życie. Praca: Warto przeczekać ten trudny okres, bo od następnego miesiąca szykują się dla was wielkie zmiany. Finanse: Pusty portfel to...

czytaj więcej

Baran

03-21 - 04-20

Miłość: Musisz zdecydować się czy chcesz wejść w ten układ i być tym drugim. Zastanów się czy umiesz dzielić się z kimś co według Ciebie jest/będzie Twoje. Praca: Tylko systematycznością można dojść do sukcesu, a ty ostatnio zapomniałeś co to obowiązkowość. Nie taki...

czytaj więcej

Byk

04-21 - 05-21

Miłość: Możliwe spotkanie kogoś kto kilka miesięcy temu okazał wam pomocną dłoń. Ktoś już długo czeka na spotkanie z Tobą. Rozejrzyj się. Praca: Skupcie się teraz na obowiązkach, już po wakacjach, będziecie zbierać pierwsze plony waszej pracy. Finanse: Bardzo dobry okres...

czytaj więcej

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Miłość: Ostatnio nie macie szczęścia w miłości. To zmieni się już za kilka tygodni. W waszym życiu pojawi się ktoś, kto w tym momencie jest w ukryciu, czeka na najlepszy moment. Praca: Na plony przyjdzie poczekać aż do jesieni. Ale systematyczna praca opłaci się, będzie...

czytaj więcej

Rak

06-23 - 07-22

Miłość: Wolne raki poznają kogoś w czasie wyjazdu, co zaowocuje ciekawą znajomością na dłużej. Będą porywy namiętności i szczęście. Praca: Teraz nadchodzi okres odpoczynku przed burzliwym okresem zawodowym. Zbierajcie siły i odpocznijcie bo będziecie potrzebować energii do...

czytaj więcej

Lew

07-23 - 08-23

Miłość: Lwy w stałych związkach będą się dobrze bawić z partnerem, a te samotne spotkają kogoś bardzo interesującego. Coraz więcej znajomości i coraz większe perspektywy na miłość. Praca: Nie musicie się martwić o swoja pozycję w pracy. Ciężką pracą i zaangażowaniem...

czytaj więcej

Panna

08-24 - 09-23

Miłość: Ktoś z sąsiedztwa lub w miejscu pracy interesuje się wami. Warto zwrócić na niego uwagę. Może z tego rozwinąć się całkiem miły, wakacyjny romans. Praca: Czeka was nawał pracy i obowiązków. Zbierzcie siły, a wytrwacie w zdrowiu do urlopu. Finanse...

czytaj więcej

Waga

09-24 - 10-23

Miłość: Ktoś sprzątnął wam sprzed nosa interesującą osobę, ale już niedługo pojawi się nowa okazja by poznać kogoś równie wspaniałego. Nic nie może wiecznie trwać, a wy o tym zapominacie. Praca: Czas kończyć leniuchowanie i zabrać się do pracy! Zapiszcie się na kurs...

czytaj więcej

Skorpion

10-21 - 11-22

Miłość: Jesteście bardzo atrakcyjni dla płci przeciwnej. Wykorzystajcie to mądrze. Tydzień bogaty w spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Praca: Ostatnio dosyć dobrze wam się powodzi. W pracy Was doceniają, a współpracownicy zawsze mogą na was...

czytaj więcej

Strzelec

11-23 - 12-21

Miłość: Podróż w rodzinne strony przywoła w was wspomnienia. Dawno nie widziana osoba pojawi się niespodziewanie w waszym życiu. Praca: To czas na zasłużone wakacje i wymarzone podróże. Odpocznij od pracy, z początkiem sierpnia będzie jej dużo...

czytaj więcej


Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.