461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozkaAriela
teraz niedostępny

Wróżka Ariela

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 30055

Średnia ocen: 4.8
(332)
Ilość rozmów na chacie

(41)
Ilość rozmów przez email

(970)
Ilość rozmów przez smschat

(33)
Ilość rozmów przez telefon

(265)
Ilość rozmów przez 700

(18)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżka Ariela

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Sennik, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Reiki, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Sławni ludzie, Sławne pary, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia, Horoskop Tarota na 2014 rok

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżka Ariela

Witam serdecznie wróże od wielu lat z kart Lenormand , moi celem życiowym jest pomoc innym w trudnościach życiowych. Wykonuje prace energetyczne pozwalające uwolnić się od leków z przeszłości w prowadzając na nową drogę życia. Współpracuje z Aniołami i prowadzę anielskie terapie ‘’Czyż nie są aniołowie duchami przeznaczonymi do usług posłanymi na pomoc tym, którzy mają posiąść zbawienie’’Hbr1.14.Jestem ciepłą osobą która pomoże ci rozwiązać twoje problemy i naświetlić najlepsze wyjście z sytuacji. Wierze ze dobro powraca , dlatego uwielbiam pomagać i poświęcam się w 100 % dla każdego z Was. Anioły uwielbiają pomagać mam nadzieje ze za ich wstawiennictwem będę mogła nieść pomoc innym. Każdy zasługuje na miłość i wsparcie.

!!!Drodzy Państwo zapraszam do rozmów w ten magiczny czas  moje karty więcej widzą i czują przepowiadają skrywane tajmnicę oraz rzeczy, którę na codzień nie mogą wyjść, z dokładnością przepowiadają przyszłość i konkretnie udzielają rad potwierdza to bardzo duża ilość osób!!!

Osoby, którę się do mnie dodzwonią po skończeniu połączenia dostaną w gratisie wróżbę i radę od moich anielskich kart.

Drodzy nie gryzę zapraszam do rozmów i Pozdrawiam! Do USŁYSZENIA!!! :)

USŁUGI DODATKOWE:

-oczyszczanie z blokad klątw,złych duchów (Jeżeli nic się nie układa w każdej sferze twojego życia chcesz coś zmienić a nie możesz to oznaka,że może ktoś rzucił na Ciebie zły urok albo klątwe,lub masz podczepionego złego ducha na sobie..) -200zł

(dwa oczyszczania przez dwa dni plus modlitwy specjalne)

Opis rytuału oczyszczającego:

Jeżeli nic się nie układa w każdej sferze twojego życia chcesz coś zmienić a nie możesz to oznaka,że może ktoś rzucił na Ciebie zły urok albo klątwe,lub masz podczepionego złego ducha na sobie..

Wyślij do mnie emaila pod tytułem oczyszczanie swoje zdjęcia+date urodzenia email wycenie i zaczne nad Tobą pracować, egzorycyzmy oczyszczające robie,aż dwukrotnie.

Ze współpracą Boga i aniołow oraz odpowiednich modlitw i krzyża,który jest w mojej rodzinie od wielu pokoleń.

Pomógł już nie jednej osobie wyjść z naprawdę ciężkiej sytuacji.

Przykładem tego jest wiele zadowolonych ,kilentów z całej Polski, oraz moja rodzina, której po oczyszczaniu zmieniło się życie na lepsze.

Zapraszam do zmiany swojego życia już teraz..

 

 

Zapraszam Kochani na porady ;)

Jestem cały czas do waszej dyspozycji i odpowiem na nurtujące Was pytania.

Kochani jeszcze ważne sprawy:

 Nie stawiam Kart na ciążę i Kobietom w ciąży Nie odpowiadam na pytania o osoby trzecie, ( nowych partnerów ex, dzieci, rodziców ) jeśli nie są związani z pytaniem. Proszę pamiętać, że na odpisanie na sms mam tylko 160 znaków wraz ze spacją, więc odpowiadam zwięźle jedynie na jedno pytanie, na więcej nie jest to fizycznie możliwe, proszę o podawanie w każdym sms imienia oraz daty urodzenia.

 

Do usłyszenia Niech Anioły będą z wami ! ;) Przesyłam dużo światła i pozytywnej energii. :)


OPINIE:

(2016-09-01 01:23:46) 5
(2016-08-23 23:19:07) 5
(2016-02-28 23:40:50) 5
Polecam, Pani Ariela duzo mowi i trafnie przeszlosc terazniejszosc, przyslosc sie okaze :)
(2015-11-30 11:50:12) 5
W porządku myślę że pani Ariela zna się na rzeczy ..
(2015-11-24 17:58:29) 5
Ocena terażniejszości trzał w dziesiątke...co do reszty trzeba poczekać. Dziekuję za świetną rozmowę
(2015-11-13 00:43:29) 5
Super
(2015-11-02 01:30:11) 5
Krótko, acz treściwie i rzetelnie. Pewne informacje już można zweryfikować, zatem wiarygodność duża. Wróżka widzi emocje głębiej aniżeli te powierzchowne - cenne.
(2015-01-06 18:29:39) 2
U mnie prognozy nietrafione na moje szczescie.
(2014-08-06 20:03:46) 5
Polecam!
(2014-03-29 00:25:50) 5

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być
Wtorek:
Zawsze
Środa:
ale jak mnie nie
Czwartek:
nie ma
Piątek:
Piszcie
Sobota:
Kochani odpisze jak się
Niedziela:
Zaloguje ;) ;)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.