Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

AdriannaJasmin
zajęty: prowadzi rozmowę

Adrianna Jaśmin

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 83551

Średnia ocen: 5
(314)
Ilość rozmów na chacie

(136)
Ilość rozmów przez email

(3340)
Ilość rozmów przez smschat

(240)
Ilość rozmów przez telefon

(3422)
Ilość rozmów przez 700

(31)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Adrianna Jaśmin

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Imprezy firmowe
Kategorie: Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Feng shui, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Horoskop chiński, Zimowe przepowiednie Tarota, Dieta a znak zodiaku, Horoskop partnerski, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Wróżba weekendowa, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Horoskop Egipskie Bóstwa, Horoskop indiański, Fryzury a astrologia, Wibracja imienia, Horoskop Tarota na 2014 rok

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Adrianna Jaśmin

Witam:)

Na imię mi Adrianna.Jestem doradca duchowym.

Uważam, że najważniejszą umiejętnością która należy kierować się w niesieniu innym pomocy jest empatia oraz intuicja.

Często fatalne sytuacje pozornie bez wyjścia jestem dzięki potrafię rozwiązać.

Przekaz kart to jedno natomiast należy uzupełnić je o dar jasnowidzenia, który posiadam oraz intuicję, którą nieustannie rozwijam.

Każdą z Osób traktuję indywidualnie.

Największą satysfakcję przynoszą mi Państwa pozytywne komentarze ponieważ bezcenną nagrodą za moją pracę jest dla mnie informacja, iż zdołałam już pomoc tak wielu z Państwa.

Poza tym zajmuję się także oczyszczaniem karmy- także na odległość.

Od wielu lat zawodowo interpretuje ich symbole i stawiam trafne diagnozy. Ezoteryka od zawsze były częścią mojego życia. Układając karty zawsze zaznaczam, ze Każdy z nas ma wolną wolę za sprawa, której zawsze może zmienić swój los. Najważniejsze dla mnie jest dotarcie do drugiego człowieka, wskazanie mu Jego właściwej drogi. Nigdy nie poddaje ocenie tego co widzę, a tylko i wyłącznie wspieram rzeczowa i jasna porada i wskazówka.

Jestem pewna swych kompetencji ponieważ często dzwonią do mnie ludzie, którzy za sprawa mojej pomocy odnaleźli rozwiązanie swoich problemów, a tym samym szczęście.

Jeśli potrzebujesz konkretnej, szczerej odpowiedzi na istotne pytania, zapraszam. Za pomocą kart TAROTA, ANIELSKICH, RUN oraz KLASYCZNYCH, jestem w stanie rozwiązać Twój problem dodatkowo wspierając się intuicja oraz wahadełkiem. Do każdej Osoby podchodzę indywidualnie i z szacunkiem co gwarantuje trafna ocenę i właściwą poradę.

Jestem też tu:

Zapraszam serdecznie :)


OPINIE:

(2016-10-11 23:10:28) 5
(2016-09-22 15:49:20) 5
dziękuję za odpowiedz
(2016-02-29 13:51:02) 5
Dziekuje !
(2016-01-30 12:59:03) 5
Dziekuje serdecznie, prawdziwie i "terminowo" :-)

Grafik:

Poniedziałek:
od 10 do 20
Wtorek:
kazdego dnia jestem
Środa:
pod telefonem i chetnie pomoge:-)
Czwartek:
jesli akurat nie odbieram to
Piątek:
prosze sprobowac za chwilke lub
Sobota:
zamowic oddzwanianie i z pewnoscia w ciagu
Niedziela:
kilku minut oddzwonie lub rzadko godzinStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.