Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

Charlotte
teraz niedostępny

Charlotte

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 16663

Średnia ocen: 5
(94)
Ilość rozmów na chacie

(134)
Ilość rozmów przez email

(745)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(76)
Ilość rozmów przez 0700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Charlotte

POLSKIANGIELSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2017 rok, Talizmany, Horoskop Partnerski, Horoskop Anielski na 2017 rok, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Numerologia dla firm, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Charlotte

Witam Cię serdecznie na moim profilu.

Kilka słów na początek.

Do każdego podchodzę indywidualnie z sercem, wiedzą i oczywiście chęcią pomocy. Na wiadomości odpowiadam najszybciej, jak potrafię. Jeśli nie odbieram telefonu lub chat, kiedy jestem zajęta, proszę zostawić mi krotką wiadomość lub napisać zapytanie e-mail.

Jestem tu dla Ciebie i możesz do mnie napisać 24/7.

Nie myślę, nie sądzę, nie analizuję, ale po prostu słucham intuicji, czytam z kart oraz wykresów energetycznych. Nie owijam w bawełnę, choć staram się być delikatna, i wszystko przekazuję Tobie.
Proszę nie pytać mnie o rzeczy trywialne, o zemstę na koleżance lub kiedy dosięgnie kogoś kara za swoje uczynki. Kosmos sam wyrównuje energię i nic nie jest dobre ani złe, czy w to wierzysz, czy nie. Nie wykonuję rytuałów miłosnych, mogę jedynie wspomóc Cię energetycznie, aby miłość odnaleźć. Pamiętaj, nie uda się ‘zmuszanie’ drugiego człowieka do 'miłości', która nigdy miłością prawdziwą nie będzie i szybko się rozpadnie. Takie działania są wbrew boskiemu prawu wolnej woli i każdy, kto je wykonuje działa na waszą i swoją niekorzyść. Dlatego proszę mnie omijać, jeśli chcecie kogoś 'zaczarować'. Mogę natomiast pomóc kogoś ‘odczarować’.


Pomagam zrozumieć życie, widzieć wyraźniej i poczuć się wolnym. Pragnę rozwoju świadomości i intuicji całej ludzkości, takie jest moje zadanie, również na tym portalu.

Teraz kilka słów o mnie.

Bez wątpienia Tarot może obudzić w nas nasze głęboko ukryte zdolności i otworzyć na zrozumienie samego siebie i uzyskania specyficznego wglądu w naturę rzeczy bliskiego Oświeceniu. Bezblednie odpowiada na każde pytanie, ukazując przyczynę, rezultat i efekt sytuacji. Dla mnie jest to jedno z wielu narzędzi, które służy abyś poznał siebie, abyś wiedział kim jesteś. Wtedy możesz wstać i być sobą a życie da Ci to, czego pragniesz i potrzebujesz.

Praca z kartami jest jak terapia, ma na celu pomagać ludziom. Dlatego ktoś, kto ogranicza się do przepowiadania zdarzeń, które nawet mogą się potwierdzić, ale zostawia klienta samego z tymi informacjami, jest tylko wróżbitą. Praktykowanie Tarota i innych systemów, to nie tylko odczytywanie znaczenia kart i znaków. To także narzędzie dla przeprowadzenia procesu zrozumienia, przepracowania problemów i ograniczeń danej osoby ukrytych w podświadomości, które mają wpływ na jej życie. Siedziba podświadomości jest Twoje serce, które ma własną inteligencję i glos, intuicję. Jestem tu właśnie po to, aby pomoc Ci usłyszeć ten głos. Słuchając go, już nigdy nie dokonasz złego wyboru i wszystkie wróżki i wróżbici, nie będą Ci potrzebni.

Jestem absolwentką London School Of Astrology, gdzie pod okiem uznanych Astrologów i Tarocistów (Frank Clifford i Sue Merlyn Farebrother) szlifowałam swoja intuicje, cudowny dar jasnowidzenia, który mam od zawsze. Czytanie kart to moja wielka pasja. Niesienie nadziei, to moja misja. Od wielu lat profesjonalnie zajmuje się 'readingiem' z zakresu Tarota, Crowley Thoth Tarot, Tarota Archanielskiego Doreen Virtue, Run, Numerologii, Kart Archanielskich, Kart Archetypowych, Wahadełka oraz Kart Przeznaczenia.
Kiedy zwracasz sie do mnie o pomoc korzystam z kilku narzeedzi ‘ezoterycznych’ i niesamowitej metody, analizy Human Design, która ukazuje Twój kod genetyczny oraz mechanizm energetyczny Twojej istoty. Jest ona niezbędna do zrozumienia siebie, swojego życia i swojego partnera. W przyszłości pragnę pracować jako terapeuta intuicyjny, leczyć metodą dwupunktową i stosować metodę synchronizacji kwantowej.

Od dziecka towarzyszą mi zjawiska „paranormalne”. Zawsze widziałam, słyszałam i wiedziałam. Tarot sam znajdował do mnie drogę, już wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Mam doskonały kontakt ze swoimi Opiekunami Duchowymi, którzy pozwalali mi się widzieć za czasów dziecięcej niewinności. Rozwój duchowy, przewodnictwo i pomoc innym są, jak wcześniej wspomniałam, moją misją. Zostałam do tego stworzona i świadomie podążam tą drogą. Posiadam szczególną urodzeniową Wibrację Anielską, czyli 27/ 9, jestem Projektorem 5/1 (metoda Human Design) i naturalnie zestrajam się z Twoim polem elektromagnetycznym, aby zobaczyć rozwiązanie dla problemu. Jako urodzony naukowiec-mistyk zawsze staram się zbliżyć innych do Boskości do Kosmosu. Można powiedzieć, że jestem 'wróżką nowoczesną', nie wyznaję żadnej religii. Natomiast wierzę we wszechobecną energię, Boskość i w ludzi, cala sobą.

Podczas sesji zawsze staram się ukazać główną przyczynę niepowodzeń i problemów pytającego. Właściwa droga, droga intuicji, którą każdy powinien podążać, jest podstawą szczęścia i spełnienia na tym świecie. Pomogę Ci na nią wkroczyć. Dobry doradca to ktoś, kto nie tylko odpowie na Twoje pytanie, ale uleczy duszę i rozświetli najciemniejszą noc.

Zapraszam i dziękuję za zaufanie.

Charlotte


OPINIE:

kfiatostan
(2017-04-22 14:06:26) 5
Wspaniała :)
basica
(2017-04-09 08:56:24) 5
agaprok78
(2017-03-13 16:11:01) 5
Jestem pod pozytywnym wrażeniem. Dziękuję za odpowiedź. Polecam! :)
raidho
(2017-03-05 17:58:59) 5

Grafik:

Poniedziałek:
zawsze kiedy jestem online
Wtorek:
zawsze kiedy jestem online
Środa:
zawsze kiedy jestem online
Czwartek:
zawsze kiedy jestem online
Piątek:
zawsze kiedy jestem online
Sobota:
zawsze kiedy jestem online
Niedziela:
zawsze kiedy jestem onlineStrona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.