Nadija

Nadija

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 44000

Średnia ocen: 4.7

285 Rozmów na chat
85 Zrelizowanych e-maili
3607 Odpowiedzi na SMS
34 Rozmów przez telefon
55 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Nadija

POLSKIANGIELSKI 
Nadija

Witaj na moim profilu, nazywam się Nadija.

         Moim powołaniem jest niesienie ludziom pomocy. Swoim doświadczeniem i mocą wspieram, pomagam oraz wskazuję odpowiednią drogę. Korzystam przede wszystkim ze swojej intuicji. Moimi głównymi pomocnikami są karty Boskiego Tarota, Karty Klasyczne, Karty Elfickie, Wahadełko i Magia Świec. 

         Moja wiedza o rytuałach, jak przystało na prawdziwą czarownicę, sięga na kilka pokoleń wstecz w linii żeńskiej. Wykonuję rytuały wzmacniające, odcinające i przywołujące, na miłość, pecha, złożeczenia. Ściągam z ludzi, to co sami sobie wychodowali w swojej aurze. Oczyszczam domy i ludzi. Potrafię swoją energią pomagać uśmierzać ból. Zajmuję się numerologią, głównie kodem karmicznym. Oczywiście jak każde pokolenie, mam swoje unikalne dodatki mistyczne, adekwatne do czasów, w których żyję.

         Możesz do mnie przyjść z każdym męczącym Cię problemem. Każdego człowieka i jego problemy traktuję indywidualnie, z należytym szacunkiem i uwagą. Pamiętaj, nie ma złych, czy głupich pytań. Jednak zawsze się zastanów nad tym, o co tak naprawdę chcesz zapytać karty, ponieważ one nie służą do zabawy. 

         Mam kilka zasad, którym w żadnym przypadku nie łamie. Nie wróżę kobietom w ciąży i na dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Tak samo żadna osoba zajmująca się stawianiem kart nie powie o tym kiedy się umrze. Także proszę nie zadawać tego typu pytań.

         Nie krępuj się, nie wstydź, pomogę Ci rozwiązać każdy problem, czasem do rozwiązania potrzeba tylko drobnej iskry drugiego człowieka a sprawy same znajdą swój bieg. 

" Krocz spokojnie wśród zgiełku i ludzi..." Desiderata

 

Grafik:

Poniedziałek
Staram się
Wtorek
być dla państwa
Środa
dostępna
Czwartek
kiedy tylko
Piątek
mogę
Sobota
Zapraszam do kontaktu
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.