Nadija

Nadija

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
289 Rozmów na chat
94 Zrelizowanych e-maili
3877 Odpowiedzi na SMS
50 Rozmów przez telefon
61 Rozmów przez 708
9 Lat na portalu
Ostatnio
online
45830 Wyświetleń profilu
Nadija

Witaj na moim profilu, nazywam się Nadija.

         Moim powołaniem jest niesienie ludziom pomocy. Swoim doświadczeniem i mocą wspieram, pomagam oraz wskazuję odpowiednią drogę. Korzystam przede wszystkim ze swojej intuicji. Moimi głównymi pomocnikami są karty Boskiego Tarota, Karty Klasyczne, Karty Elfickie, Wahadełko i Magia Świec. 

         Moja wiedza o rytuałach, jak przystało na prawdziwą czarownicę, sięga na kilka pokoleń wstecz w linii żeńskiej. Wykonuję rytuały wzmacniające, odcinające i przywołujące, na miłość, pecha, złożeczenia. Ściągam z ludzi, to co sami sobie wychodowali w swojej aurze. Oczyszczam domy i ludzi. Potrafię swoją energią pomagać uśmierzać ból. Zajmuję się numerologią, głównie kodem karmicznym. Oczywiście jak każde pokolenie, mam swoje unikalne dodatki mistyczne, adekwatne do czasów, w których żyję.

         Możesz do mnie przyjść z każdym męczącym Cię problemem. Każdego człowieka i jego problemy traktuję indywidualnie, z należytym szacunkiem i uwagą. Pamiętaj, nie ma złych, czy głupich pytań. Jednak zawsze się zastanów nad tym, o co tak naprawdę chcesz zapytać karty, ponieważ one nie służą do zabawy. 

         Mam kilka zasad, którym w żadnym przypadku nie łamie. Nie wróżę kobietom w ciąży i na dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Tak samo żadna osoba zajmująca się stawianiem kart nie powie o tym kiedy się umrze. Także proszę nie zadawać tego typu pytań.

         Nie krępuj się, nie wstydź, pomogę Ci rozwiązać każdy problem, czasem do rozwiązania potrzeba tylko drobnej iskry drugiego człowieka a sprawy same znajdą swój bieg. 

" Krocz spokojnie wśród zgiełku i ludzi..." Desiderata

 

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Talizmany, Dieta, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Zdrowie, Przyjaźń i uczucia, Słabości, Przyjemności, Dar uwodzenia, Miłosne talizmany

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Staram się
Wtorek
być dla państwa
Środa
dostępna
Czwartek
kiedy tylko
Piątek
mogę
Sobota
Zapraszam do kontaktu
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.