Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Ravelia
urlop do 2019-06-10

Ravelia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 28612

Średnia ocen: 4.7
(41)
Ilość rozmów na chacie

(149)
Ilość rozmów przez email

(2293)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(1)
Ilość rozmów przez 700

(82)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Ravelia

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Masaż, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2019 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Ravelia

Witam serdecznie …

Pracuję na kartach lenormand i numerologii wg Sylwestra Chordeckiego.Kiedy zadajecie Państwo konkretne pytania te narzędzia potrafią pokazań nawet logo firmy w której pracujecie.Osoby pytające dla zabawy lub zadajace po raz kolejny te same pytania lub niegotowe na konfrontację z tym co sie pokazuje mogą dostac odpowiedź  , która im się nie spodoba.

Zachęcam do korzystania z obszernych analiz mejlowych oraz   rozmowy przez chat oraz  video-chat prywatny. W przypadku chęci rozmowy przez chat lub  prywatny " video-chat" proszę wcześniej o krótką informację, gdyż nawet kiedy jestem zalogowana wykonuję dla Państwa różnego rodzaju prace ...

Jestem również Mistrzem Uzdrowicielem REIKI . Wg mnie to najlepsze narzędzie zarówno do wprowadzania zmian w naszym życiu np. oczyszczania jak także wspierania osób i spraw . Jesli REIKI nie zadziała tak jak oczekuje odbiorca -oznacza to, iż oczekiwane zmiany nie są dla odbiorcy wskazane a to co ew. w to miejsce się pojawia jest tym co potrzebuje.  Można zapisywać się do mnie w każdym momencie na zabiegi REIKI - zestaw 10-dniowych zabiegów na odległość tylko w kwocie 250 zł , można oczywiście wykupić mniejszą ilość zabiegów na zdrowie lub sytuacje- zalecana minimalna ilość to 5 zabiegów  . REIKI  pomaga popchnąć wydarzenia do przodu,odciąć się od złych myśli i tzw.przeszłości,ochrania i wspomaga w każdej sferze życia. Nie ma żadnych ograniczeń co do zastosowania. Na tej bazie wykonuję również szereg prac energetycznych mojego autorstwa-ochronnych i wzmacniających poprzez tworzenie kokonów,wizualizacje,oczyszczanie itp.

******************************************************************************************************************************************************

Pracuję na systemie  NUMEROLOGICZNYM  wg Pentagramu Sylwestra Chordeckiego - na bazie daty urodzenia opowiem o wszystkich sferach Państwa życia, w tym o  zdrowiu  oraz na co należy zwrócić uwagę w danym roku kalendarzowym i jak pracowac ze swoimi wibracjami, dlaczego takie a nie inne sytuacje mają miejsce w życiu danej osoby. Zainteresowanym mogę przygotować horoskop numerologiczny na dany rok oraz pełen portret numerologiczny .

******************************************************************************************************************************************************

Oprócz tego harmonizuję CZAKRY poprzez zabiegi REIKI i na życzenie wykonuję energetyczne kokony,odcinanie,oczyszczanie i programowanie marzeń na danej osobie wg mojej autorskiej metody (na odległość) . Oczyszczam również z klątw i złorzeczeń oraz uroków na odległość lub osobiście , przy spotkaniach osobistych przeprowadzam oczyszczanie jajem,lnem i zawiązuję czerwoną nitkę .

******************************************************************************************************************************************************

!!!UWAGA!!! Ww. zabiegi pomagają w realizacji naszych marzeń ale nie manipulują innymi osobami , są zabiegami stricte energetycznymi wspomagającymi i oczyszczającymi i jak każda energia wymagają czasu, wiele jednak zależy od naszego nastawienia.

******************************************************************************************************************************************************

Na SMS-y odpowiadam stosując karty Lenormand, Tarota i/lub karty geomantyczne . Jeżeli chcecie Państwo poznać odpowiedź wyłącznie kartami geomantycznymi proszę o dopisek GEO na początku SMS-a. 

Wielka prośba - 1 sms to max 2 pytania -nie dam rady odpowiedzieć obszernie na kilka w 160 znakach ...

Jeszcze kilka słów na temat mojej pracy . Co do zabiegów bioenergoterapeutycznych to zabiegi REIKI wykonuję zazwyczaj  na odległość  . Zabiegi uzdrawiająco-oczyszczające wymagają zgody osoby zainteresowanej , zabiegi ochronne nie wymagają takiej zgody. Zabieg wykonuję w konkretnym dniu i godzinie przez około 30 minut. W przypadku pytań proszę o kontakt lub zapoznanie się z moim felietonem na portalu.

Przy analizach mejlowych jesli tego potrzebuję  dodatkowo stosuję karty anielskie, numerologię  wg pana Sylwestra Chordeckiego, metodę Tarotowego  Portretu Psychologicznego... Specjalizuję się w analizach karmy na "Tarocie Smoków" oraz analizach zdrowotnych na kartach Lenormand.

Proszę o podawanie imienia i daty urodzenia swojego i osoby o którą ewentualnie pytamy oraz ewentualnie krótkiego opisu sytuacji przy zadawaniu pytań.Przy odpowiedziach za pomocą sms nie dam rady zmieścić analizy rozkładu w 160 znakach a jedynie krótką odpowiedź/wskazówkę dotyczącą Państwa pytania.

Pełniejszą odpowiedź zawiera rozmowa telefoniczna,rozmowa przez prywatny video-chat lub odpowiedź e-mail. Przy rozmowach poprzez "telefon" proszę o cierpliwość-tasowanie kart i ich rozkład zajmuje minimum kilka minut... Na smsy i mejle odpowiadam zazwyczaj tego samego dnia (przy analizach mejlowych max do 48h lub przy analizach ekspresowych-odpowiedź w tym samym dniu) ,chyba że jestem niedostępna lub wcześniej podam termin odpowiedzi ...


Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!

 

Agnieszka Głowacka -Ravelia


OPINIE:

(2018-02-17 09:19:21) 5
Analiza baaardzo obszerna i szczegółowa, zawiera wiele informacji. Bardzo trafne i prawdziwe uwagi, wróżka z wielkim darem. Na pewno wrócę jeszcze nie raz :) Polecam !!!
(2018-01-20 09:44:54) 5
(2018-01-17 09:26:18) 5
(2017-09-19 13:05:19) 5
Otrzymalam bardzo wyczerpujaca odpowiedz,polecam wszystkim,napewno jeszcze skorzystam

Grafik:

Poniedziałek:
zawsze forma kontaktu sms/mejl
Wtorek:
zarówno online i offline ...
Środa:
OPCJA TELEFON/ GSM /CHAT
Czwartek:
JEŚLI JESTEM ONLINE
Piątek:
I MAM WŁĄCZONE WW. OPCJE
Sobota:
na sms będąc offline najpóźniej
Niedziela:
odpowiadam wieczorem

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Ravelia

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.