Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

WrozkaZangaraSeth
teraz niedostępny

Wróżka Zangara Seth

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 81208

Średnia ocen: 4.8
(225)
Ilość rozmów na chacie

(149)
Ilość rozmów przez email

(4768)
Ilość rozmów przez smschat

(34)
Ilość rozmów przez telefon

(322)
Ilość rozmów przez 0700

(22)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(1)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Wróżka Zangara Seth

POLSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Reiki, Horoskop Partnerski, Horoskop Anielski na 2017 rok, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop andrzejkowy, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Wróżka Zangara Seth

-------- Programy wieczory wróżb -------------------------
- Moi Kochani po długiej przerwie mam przyjemność od maja poprowadzić ponownie programy z moim udziałem
- Najbliższe terminy: 7.05, 14.05, 21.05, 28.05 godz. 19:00 - 21:00   

-------- Porady telefoniczne -------------------------
- mając na uwadzę Pańtwa komfort oraz Państwa czas proszę kożystać z usług telefonicznych zawsze kiedy jestem zalogowana i wolna.
- istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na konkretny dzień i godzinę

-------- Porady e-mail  -------------------------

- porady e-mail (rozkłady kart) od 40 złotych
- przesłania (jako odrębna porada) od 20 złotych w zależności od rodzaju i ilości pytań
- przesłanie (jako uzupełnienie porady – dodatkowe 10 złotych/1pytani

 

------------- Moja prośba do Was, Moi Mili ------------------------

- Bardzo proszę o podawanie pełnych dat urodzenia w wiadomościach sms, jeśli nie znacie pełnej daty urodzenia to proszę o podanie przynajmniej znaku zodiaku.  - takie informacje są mi niezbędne abym mogła rozłożyć karty zwłaszcza podczas sms-chatów

 

 -------------- Kilka słów o mnie ----------------------

Moi Drodzy,
Jest mi bardzo miło móc gościć Was na moim profilu. Z pewnością nie jeden z Was zastanawia się dlaczego tak dziwnie brzmiące przybrałam imiona. Otóż zarówno imię Zangara jak i Seth zostały nadane/przekazane mi przez mojego Wewnętrznego Mistrza za pomocą wizji oraz niebywałych Snów, podczas których to doświadczałam kontaktu z owym Przewodnikiem czy innymi Subtelnymi Energiami. Jestem także autorką obrazów energetycznych wspierających kontakt ze Światem Duchowym oraz podnoszących wibracje energetyczne.
Ezoteryką interesuję się już 7 lat w ciągu których zgłębiałam wiedzę z zakresu dziedzin takich jak kartomancja, szeroko pojmowany szamanizm, działania magiczne, rytuały, praca z Energią oraz z Aniołami, praca z wahadełkiem, czy w końcu przepowiadanie za pomocą kamieni. W swojej pracy korzystam z wielu technik, dobierając je zawsze indywidualnie do energetyki osoby, której staram się pomóc. Szukając odpowiedzi na nurtujące Was pytania zawsze staram się przeanalizować nie tylko sytuacje obecną ale także zdarzenia z przeszłości ponieważ tylko tak można obrać właściwą drogę do rozwiązania problemu.
Podczas wróżenia posługuję się kartami anielskimi, tarotem, przesłaniami Mistrzów Duchowych, talią Zwierząt Mocy, czy w końcu kamieniami mineralnymi.
Jeśli sytuacja tego wymaga, a ja dostanę ,,zgodę" od Świata Duchowego mogę na Waszą prośbę wykonać rytuał magiczny mający na celu nie tylko oczyszczenie oraz zniwelowanie blokad, czy negatywnych wpływów, ale także pokierowanie Energią tak, by ,,działo się lepiej". Moje działania magiczne obejmują dziedziny życia takie jak relacje międzyludzkie, wsparcie zdrowotne, finanse, a także ,,działalność twórcza"
- jak sami widzicie Moi Mili, nie ma dla mnie sfery, z którą nie mogli byście się do mnie zwrócić, podobnie jak pytania, którego nie mogli byście mi powierzyć i nad którym nie pochyliłabym się niosąc Wam Moi Drodzy pomoc.
Niemniej jednak w tym miejscu muszę zastrzec, iż nie diagnozuję chorób, a jedynie wskazuję energetycznie obszary na jakie w danym momencie powinniście Moi Drodzy zwrócić uwagę udając się do odpowiedniego specjalisty.
Podobnie nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci, czy mające na celu szkodzenie innym osobom

 


------------ KILKA SŁÓW UWAG NA KONIEC :) ---------------

1. zadając pytania do moich kart bardzo proszę o uczciwość - tylko tak podadzą one wiarygodne informacje ponieważ w świecie energii jest tak, że to co wysyłamy do nas powraca. :)
2. Chat - bardzo Was Moi Mili proszę abyście sprawdzali swoje środki zanim rozpoczniecie chat.... nawet 5 minut to naprawdę bardzo mało na to aby rozłożyć karty i przekazać to co w nich się zawiera nie mówiąc już o przypadkach kiedy macie więcej niż jedno pytanie...
3. Oceny - Moi Mili system oceniania doradców to istotna wskazówka dla innych klientów - traktujcie ją poważnie, kierując się sprawdzalnością przekazu przy zastosowanych wskazówkach nie zaś tym, że wskazania kart odbiegają od Waszych oczekiwań - nie przekazuję tego co chcecie usłyszeć a to, co widać w kartach. 
4. Drodzy Państwo w ramach jednej z usług dodatkowych oferuję również tworzenie indywidualnych skryptów runicznych oraz wykreślanie indywidualnych Sygilli na konkretny problem.
5. Skrypty runiczne wysyłam w postaci zdjęcia zestawionych ze sobą run (karty) z podaniem ich nazw, wartości jaki Mi będą Państwa wspierać w danej sytuacji i opis gdzie je np umieścić.
Sygille - wykreślam indywidualnie na dany problem i przesyła w postaci pliku jpg który wystarczy pobrać i wydrukować w kolorze bądź przerysować osobiście. W opisie podaję również informacje dotyczące miejsca w którym należy je umieścić i czasu przez jaki należy je stosować/przechowywać.
6. Reiki - dziedzina Reiki jaka widnieje na moim profilu zaznaczone jest Drodzy Państwo w ramach mojej pracy energetycznej mimo, że nie jest ona stricte energią Reiki.

Jeśli ktoś z Państwa chce skorzystać z którejś z usług dodatkowych (w tym wymienione powyżej) bardzo proszę o wypełnienie porady e-mail z krótkim opisem sytuacji, podaniem imienia oraz daty urodzenia.


-------------- PODZIĘKOWANIE :) ------------------

Moi Mili, bardzo miło mi się z Wami zarówno rozmawia jaki sms-uje i już teraz serdecznie dziękuję za wszystkie telefony oraz wiadomości i przede wszystkim za zaufanie jakim mnie obdarzacie, a także za te wszystkie miłe słowa jakie do mnie kierujecie :) Podobnie jak wystawiane przez Was oceny są dla mnie niezwykle cenne dla mnie i stanowią niezwykłą motywacje do dalszej pracy nad sobą. :) Równocześnie chciałam Was zachęcić także do korzystania z możliwości chatu oraz porad poprzez e-mail - to bardzo dogodna forma kontaktu ze mną zwłaszcza jeśli obawiasz się porozmawiać ze mną przez telefon :) 


OPINIE:

krykotex
(2016-08-31 23:12:17) 5
Wnikliwa i szczegółowa analiza problemu w zadanym pytaniu poprzez email.Satysfakcjonująca odpowiedż jak dla mnie więc szczerze polecam.
mega_822
(2016-08-14 16:04:43) 5
A777
(2015-08-31 22:59:04) 5
Bardzo konkretnie , jestem zadowolona.
sofia
(2015-04-30 22:20:30) 5

Grafik:

Poniedziałek:
11:00 - 14:00
Wtorek:
11:00 - 14:00
Środa:
11:00 - 14:00
Czwartek:
11:00 - 14:00
Piątek:
11:00 - 14:00
Sobota:
12:00 - 20:00 (z przerwami)
Niedziela:
12:00 - 16:00 (z przerwami)

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Wróżka Zangara Seth

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.