Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

AdrianTarocista
offline

Adrian Tarocista

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 88643

Średnia ocen: 4.7
(757)
Ilość rozmów na chacie

(213)
Ilość rozmów przez email

(6702)
Ilość rozmów przez smschat

(97)
Ilość rozmów przez telefon

(785)
Ilość rozmów przez 0700

(53)
Ilość rozmów przez GSM

(1)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Adrian Tarocista

POLSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2017 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop biznesowy na 2017 rok, Horoskop Partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop dzienny, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Adrian Tarocista
  • Znany z programów telewizyjnych tarocista z wieloletnim doświadczeniem. Moje porady są bardzo konkretne i niezwykle trafne.
  • Tarocista Adrian – w swojej pracy łączy trzy techniki wróżenia, dzięki czemu jego przepowiednie są niezwykle trafne. Oprócz pracy z kartami wykonuje także oczyszczenia oraz uwolnienia energetyczne, dzięki którym konkretna osoba może pozbyć się negatywnych energii, pecha, przekleństw, złożyczeń, chorób, działań złego ducha oraz wszelkiej ludziej zawiści i zazdrości. Opracował autorską metodę za pomocą której tworzy portrety energetyczne, obrazujące m.in. stan zdrowia wykorzystując przy tym tzw. channeling. 
  • Współpracował z kilkoma stacjami telewizyjnymi, gdzie dał się poznać, nie tylko, jako świetny specjalista w dziedzinie ezoteryki, ale jego odpowiedzi zawsze znajdywały potwierdzenie w ustach widzów. Obecnie prowadzi autorskie programy na kanałach TVN, TVN7, TVN Meteo Activ oraz Polonia 1.
  • Pracuje głównie z kartami Tarota, kartami Cygańskimi, Klasycznymi, Anielskimi, a także analizuje datę urodzenia. Opracował autorski rozkład kart "Droga Życia", który mówi o zagrożeniach, jak i pozytywnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku lat. Pomaga Klientom z całej polski i świata, a także osobom znanym z pierwszych stron gazet.

Mieszkańców Warszawy i okolic, a także osoby będące przejazdem w stolicy zapraszam na spotkania osobiste w saloniku wróżb w Warszawie. W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt e-mailowy: biuro@wrozbyonline.pl


Zawsze piszę to, co widzę w kartach, jeśli boisz się odpowiedzi na zadane pytanie, zastanów się czy chcesz ją poznać. Pamiętaj, żeby w krótkim czasie nie pytać kilku wróżek o tę samą kwestię, bo Tarot zwyczajnie odpowiadając na Twoje pytania może udzielić kłamliwej odpowiedzi, a ja naprawdę widzę takie rzeczy w kartach, więc tłumaczenia "przecież nie pytałem" są dla mnie śmieszne. Proszę również w SMS-ie zadawać jedno konkretne pytanie oraz zawsze podawać imiona i daty urodzenia osób, których dotyczy pytanie. Proszę pamiętać, że w SMS-ie mam 160 znaków na odpowiedź, dlatego proszę trzymać się zasady jednego konkretnego pytania. Jeśli masz więcej pytań zapraszam na czat lub do skorzystania z usługi e-mail.

Nie odpowiadam na pytania ogólnie postawione kartom np. co mnie czeka w przyszłości. Proszę sprecyzować o co mam zapytać kart. Dotyczy to każdej z usług.

Zapraszam do kontaktu
Adrian


OPINIE:

klient_fb_eca6a
(2017-05-09 20:49:35) 5
Kilka lat korzystam z podpowiedzi i informacji Pana Adriana. Widzi je w kartach i zawsze mówi prawdę, niezależnie od tego jaka ona jest. Polecam, gdyż do tej pory wszystko mi się sprawdzało. A obecna przepowiednia jest kwestią czasu :). Pozdrawiam :) Polecam i dziękuję Panie Adrianie ! :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo miło mi czytać Pani wpis, naprawdę niezwykle się cieszę, że mogłem Pani pomóc :) Pozdrawiam cieło
klient_fb_eca6a
(2016-12-09 19:48:07) 5
Zawsze warto do Pana wracać ;)) Dziękuję !!
Minrae
(2016-12-07 20:11:39) 5
Szybka odpowiedź i bardzo dokładnie wszystko wyjaśnione. Polecam !
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc :) Serdecznie pozdrawiam :)
klient_fb_eca6a
(2016-09-07 15:01:14) 5
Zawsze tutaj wracam, bo na prawdę warto !! Dziękuję :)

Grafik:

Poniedziałek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Wtorek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Środa:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Czwartek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Piątek:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Sobota:
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Niedziela:
Zawsze, kiedy jestem dostępnyStrona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.