Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

JasnowidzZara
teraz niedostępny

Jasnowidz Zara

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 75870

Średnia ocen: 4.9
(6)
Ilość rozmów na chacie

(312)
Ilość rozmów przez email

(7059)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(162)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Jasnowidz Zara

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Jasnowidz Zara

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim
życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung

Witaj, cieszę się, że zawitałaś na moją stronę.Pomogę Ci rozwiązać każdy problem, pomogę gdy wypełnia Cię pustka, rozjaśnię drogę ,gdy nie wiesz dokąd idziesz i brak Ci radości życia.

Każdy ma moment w swoim życiu kiedy staje na rozdrożu.. Jestem wiatrem, który sprowadzi Twój okręt na spokojne wody.

 Jestem numerologiczną mistrzowską 11-ką ,mam ogromną intuicję i przeczucia,ludzie zawsze widzieli we mnie autorytet i szukali wsparcia. Wierzę, że wróżką jest się całe życie. Ja zawsze się tak czułam. Wiem,że nawet z najgorszej sytuacji można odrodzić się jak Fenix z popiołów. Różne drogi duchowe, których dotknęłam sprawiły,że jestem w stanie zrozumieć każdy problem i starać się wskazać drogę.

  Wykonuję analizy numerologiczne ,które pozwolą Ci poznać  własną osobowość.
Moją pasją jest Tarot oraz numerologia .
Ukończyłam szereg kursów związanych z tą tematyką, co pozwoliło mi uściślić wiedzę i jeszcze bardziej rozwinąć intuicję. Wróżenie stało się moją pasją, a świadomość, że dzięki temu można pomóc innym, sprawia olbrzymią satysfakcję.  Odsłonię tajemnice przyszłości ...Zapraszam serdecznie

 

Drodzy Państwo Jak widzę że jest szansa to mówię i mówię też ,że nie będzie łatwo ale co należy zrobić, jak powalczyć ,decyzja należy do nas czy rezygnujemy czy walczymy i bierzemy na siebie te ryzyko.Zmiany bolą niestety ,ale są konieczne do naszego rozwoju duchowego.Przerabiamy lekcje które tam" u góry "ustaliliśmy wcześniej a sytuacje jakie nas spotykają z innymi ludźmi mają właśnie temu służyć, byśmy wypracowali w sobie jakieś cechy -cierpliwości odwagi czy pokory.Wielu ludzi nie chce sie zmieniać i woli by inni sie zmieniali ,ale niestety trzeba zacząć od siebie.Ja taką prawdę wyznaję.

 

 

Smsy można pisać zawsze, nawet gdy jestem WYLOGOWANA.Proszę o podawanie imion oraz dat urodzenia, ewentualnie znaków zodiaku.

Staram się odpisać jak najszybciej.

Zapraszam na obszerną opcję maila w promocyjnych cenach.W MAILU MOŻNA NA SPOKOJNIE PRZYJRZEĆ SIE PROBLEMOWI I JEST DOKŁADNIEJSZY.


OPINIE:

(2019-03-22 16:06:11) 5
(2015-11-26 12:40:57) 5
(2015-11-11 11:42:46) 5
(2015-09-21 09:13:32) 5

Grafik:

Poniedziałek:
ZAWSZE
Wtorek:
GDY
Środa:
JESTEM
Czwartek:
ZALOGOWANA
Piątek:
Sobota:
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.