Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Szanowni Państwo! Udostępniamy informacje na temat wprowadzenia w dniu 12.12.2018 r. nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego dla limitów Usług Premium Rate (usługi o podwyższonej płatności SMS i połączenia głosowe typu 708) przez poszczególnych Operatorów oraz sposobie informowania abonentów o limitach.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Livia
teraz dostępny

Livia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 75139

Średnia ocen: 5
(61)
Ilość rozmów na chacie

(113)
Ilość rozmów przez email

(5805)
Ilość rozmów przez smschat

(72)
Ilość rozmów przez telefon

(695)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Livia

POLSKINIEMIECKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Karty Lenormand, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Livia

Witam Państwa. Nazywam się LIVIA. Jestem wróżką z ogromnym doświadczeniem. Moje usługi oferuję poprzez serwis ezoteryczny Wrozby Online. W trakcie swojej działalności rozwiązałam wiele problemów i pomogłam ogromnej ilości osób. W sytuacji kiedy chcecie Państwo porozmawiać ze mną za pośrednictwem funkcji Chat, bardzo proszę o wysłanie darmowej wiadomości w celu ustalenia daty i konkretnej godziny rozmowy. Doskonale zdaję sobie sprawę, że w życiu każdego z nas zdarzają się bardzo trudne sytuacje, kiedy czujemy się bezradni i nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Nawet jeżeli straciliśmy wszelką nadzieję na pomyślne rozwiązanie naszych problemów, nie powinniśmy się załamywać. Niekiedy okazuje się, że w pozornie beznadziejnej sytuacji dobra wróżka jest w stanie pokazać nam wiele możliwości, które pomogą wyjść z kłopotów, a nawet poprawić naszą sytuację życiową. Serwis wróżek 24h jest miejscem, w którym otworzą się przed Państwem magiczne wrota wiodące ku lepszej przyszłości.Tutaj uzyskasz profesjonalną wróżbę z tarota na miłość, pracę i finanse. Moje kompetencje obejmują karty tarota i numerologię. Posługuję się również wahadełkiem. Od wielu lat zajmuję się psychotroniką. Zachęcam do sprawdzenia jak bardzo może ułatwić życie sprawdzona wróżka. Oferuję Państwu profesjonalne przepowiednie, wróżby na miłość, wróżby na telefon, wróżenie sms, wróżby online/wróżby email, wróżby bez rejestracji. Klienci cenią współpracę ze mną, ponieważ zawsze mówię to co widzę w kartach. Nigdy nie oceniam osób, które zwracają się do mnie o pomoc. Moim zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na dręczące Państwa pytania, oczyszczenie z negatywnej energii, odkrycie przyszłych wydarzeń i pomoc w podjęciu najtrudniejszych decyzji. Moi klienci odkrywają, że kiedy zaufają mądrości tarota i numerologii, ich życie staje się prostsze, czują się bezpieczni, wolni od wielu trosk dnia codziennego. Jeżeli interesują Cię wróżby z kart tarota, polska wróżka LIVIA pokieruje Cię we właściwą stronę. Pomoże Ci odkryć prawdę i znaleźć najlepsze sposoby, żeby wybrnąć z trudnej sytuacji. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi spojrzeć na Twoje problemy z innej perspektywy, dzięki czemu mogę służyć Ci dobrą radą i pomocną dłonią. Jeżeli mieszkasz poza Polską zamów rozmowę na telefon z zagranicy z rejestracją. Do usłyszenia.


OPINIE:

(2018-12-08 13:46:01) 5
Bardzo trafna analiza osobowości i teraźniejszości. Czekam na spełnienie dobrej wróżby. Kontakt serdeczny i ciepły, rzeczowy. Dziękuję.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i zapraszam ponownie.
(2018-09-18 19:11:48) 5
(2018-08-14 21:36:35) 5
Pięknie dziękuję za wróżbę. Zobaczymy, czy się spełni. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję,i zapraszam ponownie.
(2017-12-08 22:58:12) 5
Dziękuję bardzo kochana - jak zawsze strzał w dziesiątkę, a pięć gwiazdek to za mało.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję,cieszę się,że moglam pomóc.

Grafik:

Poniedziałek:
zawsze jak jestem zalogowana.
Wtorek:
zawsze jak jestem zalogowana.
Środa:
zawsze jak jestem zalogowana.
Czwartek:
zawsze jak jestem zalogowana.
Piątek:
zawsze jak jestem zalogowana.
Sobota:
zawsze jak jestem zalogowana.
Niedziela:
zawsze jak jestem zalogowana.Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.