Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

JoannaBlack
teraz niedostępny

Joanna Black

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 69872

Średnia ocen: 5
(237)
Ilość rozmów na chacie

(25)
Ilość rozmów przez email

(1265)
Ilość rozmów przez smschat

(34)
Ilość rozmów przez telefon

(632)
Ilość rozmów przez 700

(165)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Joanna Black

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2019 rok, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Kosmogram

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Joanna Black

Jestem JASNOWIDZEM,  WRÓŻKĄ i PARAPSYCHOLOGIEM od ponad 12 lat. Od dzieciństwa rozwijał się we mnie dar jasnowidzenia. obecnie potrafię widzieć osoby zaginione, gdzie się znajdują z dokładnymi szczegółami, tak jakbym widziała filmy z nimi w roli głównej.Często widzę również osoby z którymi rozmawiam przez telefon i osoby o które Państwo pytacie... 

Jeśli oczekujecie Państwo pomocy przy odnalezieniu kogoś proszę o przesłanie informacji e-mailem wraz z najbardziej aktualną fotografią (taką żeby dokładnie było widać oczy osoby zaginionej) -wizje pojawiają się po różnym okresie czasu i trwają kilka do kilkunastu minut. Szczegóły pamiętam tylko przez kilka godzin. W trakcie porad telefonicznych też widzę postacie osób o które Państwo pytacie.

Dzięki swoim umiejętnościom i ogromnemu doświadczeniu życiowemu staram się przy pomocy daru jasnowidzenia i kart pomagać innym ludziom. To właśnie również dzięki kartom udało mi się wybrać odpowiednią drogę w ratowaniu życia mojego synka Tomka.

Bardzo lubię pisać książki i prowadzić szkolenia oraz udzielać korepetycji. Jestem też od ponad 2 lat Prezesem Zarządu spółek. Mogą Państwo zgłaszać się do mnie o porady biznesowe również.

Jak na swój wiek mam za sobą wiele przeżyć i doświadczeń życiowych, To jest moja siła w trafnej ocenie sytuacji i innych ludzi. Pomagam wybierać właściwą drogę. Pomagają mi w tym w zależności od sytuacji karty Lenormand, klasyczne - kabała perska oraz żydowska, a także Tarot, karty cygańskie i autorskie karty Elli Seleny, a ostatnio przede wszystkim dar jasnowidzenia.. Pamiętajcie moi drodzy o jednym: nie ma sytuacji bez wyjścia, jedynie czasami jesteśmy tak zaślepieni swoimi problemami i czarnowidztwem, że nie widzimy wyjścia z sytuacji. Jestem tu po to żeby Wam pomagać, bo nic, co ludzkie nie jest mi obce... Nigdy nie oceniam i nie krytykuję swoich klientów, a jedynie sytuacje w jakich się znaleźli lub znajdują.

Jeśli chcesz odmienić swoje życie, polecam FILM i książkę o tym samym tytule "The secret"( Sekret), który odmienił moje życie na lepsze i pozwolił mi przejrzeć na oczy:-)))

Pozdrawiam i zapraszam

Joanna Black


OPINIE:

(2019-07-28 22:36:43) 5
(2019-04-24 17:15:50) 5
(2016-10-21 23:43:01) 5
Rewelacyjny Ekspert!
(2016-05-04 07:24:55) 5

Grafik:

Poniedziałek:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Wtorek:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Środa:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Czwartek:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Piątek:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Sobota:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Niedziela:
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Joanna Black

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.