Heart_4
JoannaBlack

Joanna Black

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 72720

Średnia ocen: 5

286 Rozmów na chat
23 Zrelizowanych e-maili
1325 Odpowiedzi na SMS
50 Rozmów przez telefon
818 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Joanna Black

POLSKIANGIELSKI 
Joanna Black

Jestem JASNOWIDZEM,  WRÓŻKĄ i PARAPSYCHOLOGIEM od ponad 12 lat. Od dzieciństwa rozwijał się we mnie dar jasnowidzenia. obecnie potrafię widzieć osoby zaginione, gdzie się znajdują z dokładnymi szczegółami, tak jakbym widziała filmy z nimi w roli głównej.Często widzę również osoby z którymi rozmawiam przez telefon i osoby o które Państwo pytacie... 

Jeśli oczekujecie Państwo pomocy przy odnalezieniu kogoś proszę o przesłanie informacji e-mailem wraz z najbardziej aktualną fotografią (taką żeby dokładnie było widać oczy osoby zaginionej) -wizje pojawiają się po różnym okresie czasu i trwają kilka do kilkunastu minut. Szczegóły pamiętam tylko przez kilka godzin. W trakcie porad telefonicznych też widzę postacie osób o które Państwo pytacie.

Dzięki swoim umiejętnościom i ogromnemu doświadczeniu życiowemu staram się przy pomocy daru jasnowidzenia i kart pomagać innym ludziom. To właśnie również dzięki kartom udało mi się wybrać odpowiednią drogę w ratowaniu życia mojego synka Tomka.

Bardzo lubię pisać książki i prowadzić szkolenia oraz udzielać korepetycji. Jestem też od ponad 2 lat Prezesem Zarządu spółek. Mogą Państwo zgłaszać się do mnie o porady biznesowe również.

Jak na swój wiek mam za sobą wiele przeżyć i doświadczeń życiowych, To jest moja siła w trafnej ocenie sytuacji i innych ludzi. Pomagam wybierać właściwą drogę. Pomagają mi w tym w zależności od sytuacji karty Lenormand, klasyczne - kabała perska oraz żydowska, a także Tarot, karty cygańskie i autorskie karty Elli Seleny, a ostatnio przede wszystkim dar jasnowidzenia.. Pamiętajcie moi drodzy o jednym: nie ma sytuacji bez wyjścia, jedynie czasami jesteśmy tak zaślepieni swoimi problemami i czarnowidztwem, że nie widzimy wyjścia z sytuacji. Jestem tu po to żeby Wam pomagać, bo nic, co ludzkie nie jest mi obce... Nigdy nie oceniam i nie krytykuję swoich klientów, a jedynie sytuacje w jakich się znaleźli lub znajdują.

Jeśli chcesz odmienić swoje życie, polecam FILM i książkę o tym samym tytule "The secret"( Sekret), który odmienił moje życie na lepsze i pozwolił mi przejrzeć na oczy:-)))

Pozdrawiam i zapraszam

Joanna Black

Grafik:

Poniedziałek
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Wtorek
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Środa
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Czwartek
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Piątek
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Sobota
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem
Niedziela
od.8.30 do 2.00...w nocy i zawsze gdy jestem

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Jasnowidzenie, Numerologia, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2021 rok, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Kosmogram

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.