Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

Rosarius
teraz niedostępny

Rosarius

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 40407

Średnia ocen: 4.7
(264)
Ilość rozmów na chacie

(37)
Ilość rozmów przez email

(4079)
Ilość rozmów przez smschat

(70)
Ilość rozmów przez telefon

(465)
Ilość rozmów przez 0700

(348)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Rosarius

POLSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Sennik, Tarot, Horoskop, Karty Lenormand, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2017 rok, Horoskop Partnerski, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Rosarius

Zapraszam…. jeszcze tylko kilka kroków. Rozgość się, czuj się jak u siebie w domu. Napijesz się herbaty? Porozmawiajmy… zapewne coś Cię nurtuje… w innym wypadku nie byłoby Cię na tej stronie.
 

Nazywam się Rosarius, jestem tarocistą. Zajmuję się kartami Tarota od bardzo dawna i od samego początku zawsze mnie zaskakiwały. Zawsze pomagały w wędrówce przez życie. A w moim wypadku była ona bardzo zawiła i trudna. Dzięki kartom odkryłem wiele drogowskazów, które doprowadziły mnie do obecnej sytuacji, w której się znajduję. Bardzo chciałbym wesprzeć osoby chcące tej pomocy.

 

Wiem, że wśród osób czytających ten tekst są osoby, które nie wierzą w przepowiednie i karty Tarota. Szanuję to i dokładnie wiem jakie to uczucie. Sam taki byłem. Zgadzam się, iż sami kreujemy własne życie, że podejmujemy wzniosłe decyzje. Ale do tego nie potrzebujemy przepowiedni… Zapewniam, że karty zawsze były, są i będą tylko i wyłącznie drogowskazami tego, co powinniśmy zrobić lub tego, co w danym przedziale czasu byłoby dla nas najlepsze.
Najczęściej pytacie mnie o zdrowie, finanse, miłość i pracę. Nie raz poszukiwaliśmy wspólnie odpowiedzi na bardzo ciężkie pytania, takie jak rozstanie czy rozwód. Ale też określaliśmy najlepszy czas na zaręczyny czy ślub. Dzięki kartom mówiłem o narodzinach dzieci, ich płci i ogólnym zdrowiu.
Te wszystkie pytania zadajecie Wy moi drodzy i za to bardzo Wam dziękuję. Cieszę się, że po tylu latach nadal obdarzacie mnie zaufaniem.
Do usłyszenia lub napisania
 

RosariusNajczęściej możecie ze mną porozmawiać gdy jestem dostępny na portalu. W godzinach popołudniowych zazwyczaj nie ma mnie na pierwszej stronie i wyszukać mnie można najlepiej po wpisaniu do wyszukiwarki słowa ROSARIUS.


OPINIE:

hanna0512
(2017-04-20 22:04:42) 3
Czat: proste pytanie i przez 8 minut Zero reakcji, tylko "witam" i "rozumiem". potem problemy techniczne, zaczelam wiec drugi czat, Pan swierdzil ze zgubil moje pytania (mimo ze sa archiwizowane w "historii czat". Pan mily ale troche szkoda czasu. stracilam 50 zl nie dowiedzialam sie niczego.
klient_fb_a10c6
(2016-10-01 20:00:47) 5
wuza1
(2016-02-14 00:41:54) 5
Wkłada Pan mnóstwo pracy i zaangażowania w poukładanie mojej tragicznej sytuacji. Myślę, że jest Pan jedyną osobą, która jest mi w stanie jakkolwiek pomóc. Jest też Pan jedyną osobą której wierzę. Nawet jak nie wyjdzie, to przynajmniej wiem, że robi Pan wszystko żeby było dobrze. Jestem wdzięczna za całą pomoc, zaangażowanie i zrozumienie. Jest Pan cudownym człowiekiem
BozenaU2
(2013-03-26 17:10:51) 1
cena za minutę cztu wysoka !!!! nie sprawdziło się to co zostało powiedziane

Grafik:

Poniedziałek:
Zawsze gdy jestem zalogowany
Wtorek:
Zawsze gdy jestem zalogowany
Środa:
Zawsze gdy jestem zalogowany
Czwartek:
Zawsze gdy jestem zalogowany
Piątek:
Zawsze gdy jestem zalogowany
Sobota:
Zawsze gdy jestem zalogowany
Niedziela:
Zawsze gdy jestem zalogowanyStrona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.