Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

LauraMei
teraz niedostępny

Laura Mei

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 87394

Średnia ocen: 4.8
(13)
Ilość rozmów na chacie

(237)
Ilość rozmów przez email

(3736)
Ilość rozmów przez smschat

(47)
Ilość rozmów przez telefon

(533)
Ilość rozmów przez 700

(532)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Laura Mei

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Astrologia - horoskop, Horoskop, Numerologia, Horoskop uroczny, Przesądnik, Astrologiczne biuro matrymonialne, Dieta a znak zodiaku, Horoskop Partnerski, Horoskop numerologiczny, Jedz zgodnie z grupą krwi, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Numerologia dla firm, Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Laura Mei

Witaj!
Skoro jesteś na tym miejscu to znaczy że ja jestem dla Ciebie, bo nie ma przypadków! Jestem numerolożką, astrolożką, tarocistką z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z ludźmi.Mam ogromny potencjał dobrej energii osobistej, bo mam aż sześć piątek i jestem 22k-ą, więc mam wielką energię empatię, dar i wielką intuicję.

Pomagam ludziom od zawsze wszystkie możliwe sposoby, bo mam to zapisane w swoim LOSIE! Czerpię prawdziwą radość gdy wiem co się dzieje w życiu człowieka i mam dla niego dobrą radę. Uwielbiam odpisywać na maile, bo nie jestem ograniczana czasem, pośpiechem człowieka, który akurat teraz ma mało pieniędzy, by długo ze mną rozmawiać.Jeśli poznam litery Twoich imion  własnych, datę i miejsce urodzenia, zamieszkania bez ulic, to znam Twoje absolutnie wszystkie problemy z przeszłości, znam Twoje TU i Teraz,znam Twoją  przyszłość. Wiem jakie masz cechy charakteru,w jaki sposób one determinują Twoje decyzje i jak kształtują Twój LOS.Zawsze opisuję wszystko bardzo dokładnie, co było,jest i będzie. Dostaniesz rady i techniki,jak sobie radzić z emocjami Twoimi, partnera, jak kształtować osobowość Twojego dziecka, jeśli dziecko ma kłopoty ze sobą a Ty z nim.
Jeśli masz krótkie pytanie napisz smsa, szybko odpowiem. Jeśli potrzebujesz porozmawiać, zaczerpnąć sił, to zadzwoń, a ja uspokoję Cię swoim głosem,dodam sił, wiary w siebie, podpowiem co zrobić z tym problemem już i teraz. Odpowiem na każde twoje pytanie!

Jeśli masz wiele pytań, dotyczących Ciebie, Twoich bliskich, potrzebujesz wyczerpujących informacji o sobie swoim życiu, swoich problemach to napisz maila a ja Ci odpiszę i dostaniesz to co jest ci potrzebne.
Przeczytaj komentarze o mnie! To pisali Ci co dostali informacje ode mnie dla nich.

Z dobrymi życzeniami i dobrą energią Laura Mei.

 


OPINIE:

mcc
(2018-01-11 18:00:18) 5
Może dać nadzieję lub rozwiać wątpliwości,bardzo pomocna osoba w zakręconym życiu,mówi to co widzi a widzi dużo. Dziękuję i polecam z pełnym zaufaniem.
Isis_2009
(2018-01-07 13:57:01) 5
Cudowna i wspaniała z ogromna wiedza numerologiczna i astrologiczne. Polecam ;)
Patrycja_D
(2018-01-05 14:16:52) 5
Bardzo dziekuje, Pani Laura to niezwykle pomocna i ciepla osoba. Bardzo trafne diagnozy, wsparcie i zrozumienie.Bede wracac i polecam wszystkim z calego serca.
655ffca90fbe35374041372d0fd9299c7b633c8c
(2018-01-03 15:15:28) 5
Jak najbardziej polecam, trafny, prawdziwy opis osób, sytuacji.

Grafik:

Poniedziałek:
Jestem dostępna w ciągu
Wtorek:
całego dnia do godz. 22:00,
Środa:
z małymi przerwami. wszystkie dni .
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.