Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Krystalin

Krystalin

teraz niedostępny

Krystalin

Promocja
Nowość! Oczyszczanie mocą żywiołów. Telefon (około 8 minut) zapraszam
POLSKI 
Krystalin

Nazywam się Krystalin, Pracą z energią zajmuję się od 2009 roku. moje specjalizacje to Reiki, litoterapia, Ananliza Duszy, wahadełko i oczywiście karty Tarota.

Zapraszam Was do mnie:

1. Pytania do kart Tarota 

Konkretne pytanie to konkretna odpowiedź. Karty pokazują mi pewne potencjały energetyczne i możliwości. Za pomocą kart będę szukał odpowiedzi na Twoje pytania. Karty pokazuja możliwe rozwiązania i prawdopodobieństwo zdarzeń. Co zrobisz z informacjami od kart? Decyzja należy do Ciebie. 

(Proszę pamiętać, że odpowiedź SMS to maksymalnie 160 znaków i  1 pytanie. Aby udzielic odpowiedzi potrzebuje imion i dat urodzenia)

2. Analiza duszy - pokazuje jaki sposób działania dusza wybrała na to, aktualne wcielenie. Poznasz role, cel, postawy, cechy negatywne i inne, które stanowią plan Twojej Duszy. Określają Twoje możliwości, talenty ale też problemy i blokady. Dzieki tej analizie dowiesz się, jak odmienić swój los korzytstając z własnych, nieodkrytych talentów i możliwości.

3. Kamienie i kryształy 

Podpowiem Ci, jakie kamienie i minerały będą wspomagać Twoje cele i intencje, jak wykorzystać moc kamieni dla własnych korzyści, poprawy samopoczucia, ochtrony, pracy z czakrami.

4. Analiza biowitalności 

Chętnie sprawdzę Twoja energetykę: ogólną biowitalność, równowagę energetyczną. Zlokalizuję czynniki, które mogą mieć wpływ na Twoje gorsze samopoczucie. Będę szukał źródła problemów w Twojej energetycznej anatomii i otoczeniu.

5. Podstawowe oczyszczenie i wzmocnienie energetyczne 

Do oczyszczania i wzmacniania korzystam z energii Reiki, mocy żywiołów, wizualizacji, energii kamieni, kryształów, kolorów i kształtów.

Zapraszam

Grafik:

Poniedziałek
-
Wtorek
wieczory
Środa
wieczory
Czwartek
wieczory
Piątek
-
Sobota
wieczory
Niedziela
cały dzień

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Wahadełko, Horoskop tygodniowy, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Wróżby Andrzejkowe, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.