Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozkaCamelia
teraz niedostępny

Wróżka Camelia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 865

Średnia ocen: 5
(8)
Ilość rozmów na chacie

(4)
Ilość rozmów przez email

(141)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżka Camelia

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Numerologia, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Wróżka Camelia

Pracą z kartami Tarota zajmuję się od wielu lat - można powiedzieć, że swój dar odziedziczyłam po kobietach z mojej rodziny, które miały dar jasnowidzenia. Od najmłodszych lat mam sny, które sprawdzają się prędzej czy później. Jako dziecko widziałam dzięki temu co wydarzy się w mojej bliższej i dalszej rodzinie. Dlatego w bardzo wczesnej młodości postanowiłam posłuchać głosu mojej intuicji. I zaczęłam pracować z kartami Tarota. Swoją pracę z kartami łączę z wiedzą o numerologii, dzięki czemu zyskuję pełniejsze spojrzenie na ludzkie życie i sprawy drugiego człowieka. Znajomość numerologii miłosnej pomaga mi w doradzaniu parom jak pracować nad związkiem i relacjami z drugą osobą.  Podczas pracy z Państwem oprócz znajomości symboliki kart i znajomości numerologii, używam intuicji, przeczuć. W trakcie pracy z moimi stałymi klientami często widzę i słyszę oraz czuję znacznie więcej niż pokazują karty. 

Zajmuję się doradztwem osobistym i mentoringiem. Doradzam głównie w sprawach miłosnych, znalezieniu partnera, miłości oraz szczęścia. Często drogą do tego jest praca nad pięknem własnej duszy czy pięknem ciała. Doradzam w sprawach poprawy wizerunku, ubioru, pracy nad figurą, ponieważ od wielu lat trenuję jogę, taniec i medytację, do tego jestem weganką, prowadzę równiez porady dietetyczne  oraz porady na temat zdrowego stylu życia. 

Pomagam klientkom  w pracy z ciałem, duszą i psychiką. Zapraszam do współpracy ze mną, pomogę odnaleźć Ci piękno Twego ciała i duszy oraz ukioć smutek, strach i ból psychiczny.

 Doradzam również w sprawach finansowych, zawodowych, biznesowych. Pomagam w sprawach związanych z rozwojem osobistym, samodoskonaleniem, pracą z afirmacjami, pokonywaniem blokad podświadomości poprzez afirmację i oczyszczeniem energii. Dokonuję analizy osobowości, dzięki czemu potrafię określić mocne i słabe strony człowieka oraz to jak może określić swój potencjał.

Z wyksztalcenia jestem psychologiem-terapeutą, co bardzo pomaga mi w pracy z Tarotem, w zrozumieniu najtrudniejszych, wstydliwych i nietypowych problemów. Staram się pomóc w bardzo trudnych sytuacjach i wyprowadzam z trudnych zakrętów życiowych. Moją misją  jest niesienie Pastwu pomocy. Dlatego doradzam w jaki sposób rozwiązać problem, podpowiadam inne, nowe rozwiązania, dodaję siły, motywuję do działania.  Bardzo często Tarot daje nam odpowiedzi, które są niezgodne z naszymi oczekiwaniami, warto wówczas wczytać się w przesłanie kart, dlaczego taka właśnie jest ich podpowiedź. Warto też pamiętać, że karty nie mają mocy sprawczej, a są jedynie drogowskazem, który ma zmienić kierunek naszego życia albo ukierunkować nas na właściwe działania. Podążenie wskazaną przez karty drogą, choć często trudną i niewygodną, zmiana sposobu myslenia i zmiana postrzegania, daje nam zupełnie nowe i nieoczekiwane perspektywy, a w konsekwenscji pełnię szczęścia.

Wróżby nie są wyrocznią, wróżby podpowiadają nam co możemy w swoim życiu zmienić, aby być szczęśliwszymi, pomagają w dokonywaniu wyborów. To ostatecznie każdy z nas jest kowalem własnego losu.


OPINIE:

(2020-02-17 14:19:08) 5
Polecam! Przemiła osoba, rewelacyjny kontakt i wszystko zgadza się z rzeczywistością. Wróżba dotyczyła najbliższej przyszłości i sprawdziła się w 100%. Wróżka godna zajrzenia do niej i skorzystania z jej porad.

Grafik:

Poniedziałek:
18.00 - 02.00
Wtorek:
18.00-01.00
Środa:
18.00-01.00
Czwartek:
22.00-02.00
Piątek:
20.00.-02.00
Sobota:
18.00.-02.00
Niedziela:x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.