Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WROZKABASIA
zajęty: prowadzi rozmowę

WRÓŻKA BASIA

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 1508

Średnia ocen: 0
(1)
Ilość rozmów na chacie

(1)
Ilość rozmów przez email

(31)
Ilość rozmów przez smschat

(2)
Ilość rozmów przez telefon

(19)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

WRÓŻKA BASIA

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Talizmany, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
WRÓŻKA BASIA

Mam na imię Basia, moją pasją jest rozwój duchowy, dlatego komunikuję się z Aniołami, aby móc odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przywrócić kontrolę nad życiem. Znajduję przyczyny i sposoby na wyjście ze wszystkich trudnych sytuacji. Wierzę, że wszystko co robimy do nas wraca, dlatego też zajmuję się wyłącznie białą magią, gdyż energia czystej miłości jest silniejsza od zła. Widzę aurę człowieka oraz stan czakr jak i pomagam je zrównoważyć.

Pamiętajcie, że życie zależy jedynie od nas samych, ja jako wróżka pomagam Wam rozświetlić drogi, które są dla Was najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze w danym momencie.


OPINIE:

Grafik:

Poniedziałek:
9-20
Wtorek:
9-20
Środa:
9-20
Czwartek:
9-20
Piątek:
9-20
Sobota:
20-23
Niedziela:
20-23Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.