Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

AstrologKatarzynaPoludniak
teraz niedostępny

Astrolog Katarzyna Południak

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2647

Średnia ocen: 0
(6)
Ilość rozmów na chacie

(12)
Ilość rozmów przez email

(100)
Ilość rozmów przez smschat

(13)
Ilość rozmów przez telefon

(21)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Astrolog Katarzyna Południak

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Horoskop partnerski, Horoskop urodzeniowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Astrolog Katarzyna Południak

Jestem dyplomowanym psychologiem, astrologiem i tarocistką. Od wielu lat podążam szlakiem astrologii, który „przetarła” moja mama, również astrolog. Symbole planet w horoskopie nie kryją dla mnie żadnych tajemnic. Na podstawie prognozy astrologicznej wskażę drogę oraz przygotuję na nadchodzące dni, miesiące i lata. Układam horoskopy dla par jak również osób samotnych. Przy pomocy kart Tarota znajduję odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Jeśli chcesz wiedzieć jaka będzie Twoja przyszłość, zapraszam do skorzystania z mojej pomocy. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu znaków zawartych w gwiazdach i planetach, a także w układaniu kart Tarota sprawia, że jestem osobą godną zaufania i warto powierzyć mi swój los.

Serdecznie zapraszam

Astrolog Katarzyna Południak


OPINIE:

Grafik:

Poniedziałek:
10-18
Wtorek:
10-18
Środa:
10-18
Czwartek:
10-18
Piątek:
10-18
Sobota:
10-18
Niedziela:
10-18Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.