Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 14776

Średnia ocen: 5
(241)
Ilość rozmów na chacie

(422)
Ilość rozmów przez email

(1500)
Ilość rozmów przez smschat

(285)
Ilość rozmów przez telefon

(303)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Zapraszam już teraz Państwa po horoskopy roczne - zarówno z Kart Klasycznych jak i Kart Tarota. Pomogę rozjaśnić wątpliwości co do tego jaki będzie nadchodzący 2019 rok. Zapraszam już TERAZ.

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające.

Podpowiadam firmom.


OPINIE:

(2019-03-11 12:12:02) 5
Bardzo polecam!Pani Mira ta bardzo ciepla, pomocna, profesjonalna i konkretna osoba. Analizy przygotowane są staranie i pokrywają się z rzeczywistoscia. Zastanawiajacym sie czy skorzystac polecam z czystym sumieniem!! Pozdrawiam cieplo i serdecznie!!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za tak wysoką ocenę. Te słowa są silną motywacją do dalszej pracy dla Państwa. Jestem tu z moimi kartami by pomaga Państwu. Każdego dnia. Dziękuję
(2019-03-08 12:56:48) 5
Bardzo polecam!Pani Mira ta bardzo ciepla, pomocna, profesjonalna i konkretna osoba. Analizy przygotowane są staranie i pokrywają się z rzeczywistoscia. Zastanawiajacym sie czy skorzystac polecam z czystym sumieniem!! Pozdrawiam cieplo i serdecznie!!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za tak wysoką ocenę która motywuje mnie do pracy. Dla mnie to jest wspaniała możliwość pomagać innym, to dar, podarunek. I każda rozmowa jest dla mnie najważniejsza. Dziękuje Mira.
(2019-03-08 11:18:41) 5
Skorzystałam z usługi e-mail pierwszy raz. Baaaaardzo dużo szczegółów, prawdziwych, baaaardzo szeroki opis rzeczywistości, rzeczy, o których nie miałam pojęcia, a okazały się prawdziwe. Do Pani Mirki się lgnie, stała się moją powierniczką, zawsze soi za mną murem, ciepła, kulturalna, pełna taktu, a każde jej słowo choć niekorzystne dla mnie, przekazane w sposób najdelikatniejszy jak tylko można. Wszystkich zachęcam do korzystania z wróż Pani Miry, zarówno zachęcam tych, którzy szukają wróżkę przez duże W, oraz taką, która pisze co widzi. Dziękuję za serce, Ewa
(2019-03-04 11:29:02) 5
Dzieki za dzisiejsza rozmowę... jak zwykle dużo jaśniej, lżej i łatwiej ... Buziole 😘
Odpowiedź eksperta: A ja dziękuję za każdą rozmowę. Dla mnie jest to niezwykle miłe i ważne. Dziękuję !

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.