Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Johanna
teraz niedostępny

Johanna

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2667

Średnia ocen: 5
(29)
Ilość rozmów na chacie

(14)
Ilość rozmów przez email

(169)
Ilość rozmów przez smschat

(16)
Ilość rozmów przez telefon

(15)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Johanna

POLSKINIEMIECKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop kwiatowy, Przesądnik, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Horoskop Celtycki, Masaż, Reiki, Horoskop biznesowy na 2019 rok, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2019 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Jedz zgodnie z grupą krwi, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Sławni ludzie, Sławne pary, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Horoskop Egipskie Bóstwa, Horoskop indiański, Fryzury a astrologia, Wibracja imienia, Horoskop Tarota na 2014 rok

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Johanna

Witam,

Nazywam sie Joanna. Pseudonim artystyczny Medium Johanna. Od 2010 roku odczytuje poprzez specjalne obrazy z przyszlosci zawarte w każdym polu energetycznym, szczególnie informacje dotyczące osoby i zdarzenia.

Jestem silnie jasnowidząca i jasnoczująca. Dostrzegam sytuacje, które zdarzą się w przyszłosci. Uczucia, myśli oraz słowa osób z Twego otoczenia... 

Od dzieciństwa na mojej drodze towarzyszą mi Anioły i siły wyższe. Dostrzegam wiele rzeczy, których nie dostrzegają inni ludzie. A wszystko dzięki nadzwczajnie rozwiniętej intuicji, która zawsze wskazywała mi najlepsze rozwiązania.

Dziś pomagam również innym ludziom w podejmowaniu życiowych decyzji.

Również Tobie jestem gotowa pomóc, abyś mógł żyć lepiej i spokojniej.

KARTY TO NIE WYROCZNIA LECZ WSKAZÓWKA. UŻYWAM ICH DO ROZWIĄZANIA SWOICH I PAŃSTWA OSOBISTYCH PROBLEMOW. ROZŁOŻENIE KART DLA ZASPOKOJENIA CIEKAWOŚCI I PODGLĄDANIA RELACJI INNYCH LUDZI, NIE WCHODZI U MNIE W GRĘ. NIE NADWYRĘŻAM PRAW WSZECHSWIATA.

SZANOWNI PAŃSTWO ,,ja nie wróżę''. DOKONUJĘ NA PODSTAWIE RÓŻNYCH NARZĘDZI PRACY, ANALIZ I POZWALAM PRZY ICH WSPARCIU I POMOCY ZNALEŹĆ NAJDOGODNIEJSZE ROZWIĄZANIE DLA PAŃSTWA W TRUDNYCH SYTUACJACH ZYCIOWYCH. NIE PODGLĄDAM OSÓB TRZECICH CZYLI INNYCH ZWIAZKÓW, PONIEWAŻ NARUSZONE ZOSTAJĄ ENERGIE I PRAWA WSZECHŚWIATA, A WIĘC TROSZCZĘ SIĘ O PAŃSTWA ENERGIE I SWOJĄ.

Nie podglądam małżeństw za pomoca ciekawości klientów, a także odmawiam analizy energii nienarodzonych dzieci, ktore sie rozwijają dopiero oraz nie naruszam energii kobiet w ciąży! 

Jako Medium postrzegam wszystkie ważne aspekty, które są ważne teraz dla Ciebie, a które to mogą zaważyć na Twej szcześliwej przyszłosci, jeśli je tylko z moją pomocą dostrzeżesz i odpowiednio nimi pokierujesz.

Dzięki mej pomocy marzenia mogą stać się urzeczywistnione.

Oferuję następujacą pomoc:

- doradztwo życiowe (spirytualnie)
- kontakty anielskie 
- wahadełko
- trudne sytuacje życiowe (coaching)
- karty: Anielskie, intuicyjne Venice Videre
- praca z energiami: oczyszczanie czakr; PŁASZCZ OCHRONNY
- aura - stabilizacja energetyczna
- psychologiczne,pedagogiczne oraz wychowawcze problemy życiowe dot. młodzieży
- pokonywanie i zdejmowanie blokad różnego rodzaju
- cele życiowe (coaching i analiza)
- aktywacja własnych pokładów energii uzdrawiającej
- medytacja
- telepatia
- terapie swiec
- energia MATRIX i PRAWO PRZYCIĄGANIA GDA(R). Technika bazujaca na współpracy z moimi energiami uzdrawiajacymi oraz Państwa podświadomością
 - ZAMAWIANIE U WSZECHŚWIATA ŻYCZEŃ CELEM ICH SPEŁNIENIA

Chetnie wezmę Cię za rękę i poprowadzę najodpowiedniejszą dla Ciebie drogą, uwzględniając Twoje oczekiwania i marzenia...

Diękuje za Twe zaufanie i cieszę się z naszego nieprzypadkowego spotkania, które wiele pozytywnych zmian zaprowadzi w Twym życiu.

Udzielam porad także w języku niemieckim (działam na platformach Szwajcarii, Niemiec i Austrii).

 

Wasza Medium Johanna

 

WAŻNE: NIE WSPÓŁPRACUJĘ Z LUDŹMI KTÓRZY WYKONYWALI RYTUAŁY LUB MAGIĘ, PONIEWAŻ CHRONIĘ SWĄ I PAŃSTWA AURĘ. Proszę się zawsze przedstawiać zanim rozpoczniemy czat czy też rozmowę. Także w sms zawsze należy podać imię, gdyż anonimowo nie mam połączenia z Państwa energią.

"Znaleźliśmy schody w lesie, ciekawi idziemy pod górę. Za każdym stopniem odkrywamy coś więcej i coraz bardziej chcemy iść dalej... Czasami zatrzymujemy się i spoglądamy w dół - jak dużo uszliśmy i czy warto iść... ale coś pociąga nas w tym wchodzeniu po nich. Idziemy wyżej, chociaż coraz częściej przystajemy. Na górze stoi ławka... - taka prosta historia."/Konrad Bielski

W wędrówce życia ciągle pniemy się w górę mając nadzieję, że znajdziemy tam to czego pragniemy. Nasza podróż staje się coraz wolniejsza i bardziej męcząca. Coraz częściej odpoczywamy na przystankach, ale nie ustajemy wciąż ciekawi co dalej...
Aż w końcu natkniemy się na ławeczkę, na której przyjdzie nam odpocząć.
Schodów jasnych, wygodnych i szerokich życzę Wam moi drodzy ?

Ich berate Sie gerne auf deutsch und polnisch.Ich freue mich auf unser herzliches Gespraech.
Die Zukunft hat viele Namen.
fuer die Schwachen ist sie die Unerreichbare,
fuer die Furchtsamen ist sie die Unbekannte,
fuer die Tapferen ist sie die Chance
(Victor Hugo)


SEHEN WAS KOMMT - VERSTEHEN WARUM - VERaeNDERN UM GLueCKLICH ZU SEIN.

copyright J.Wszelkie prawa do kopiowania zastrzezone. Konsekwencje prawa cywilnego.


OPINIE:

(2019-07-30 22:01:37) 5
Katastrofa pytanie bylo a odpowiedzi brak i 6 minut rozmowy bez odpowiedzi czy 8 minut to malo na jedna odpowiedz?
(2018-12-08 00:14:01) 5
Bardzo empatyczna i ciepła osoba o dużej wrażliwości. Analiza osobowości niezwykle trafna, teraz czekam na spełnienie dobrego. Dziękuję.
Odpowiedź eksperta: Bardzo pani Kasiu dziekuje za cieple slowa . To samo mysle moge powiedziec o pani. Sciskam serdecznie i zycze ,,samego dobrego''. Joanna
(2018-12-08 00:04:01) 5

Grafik:

Poniedziałek:
online
Wtorek:
po 17
Środa:
nieobecna
Czwartek:
online
Piątek:
online z przerwami
Sobota:
online
Niedziela:
onlineStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.