Johanna

Johanna

teraz niedostępny
Johanna

,, Widzimy wszystko poprzez lustro ciemnego slowa. Czasami możemy zajrzecć poza lustro i trochę ujrzeć, co kryje sie po drugiej stronie. Ale jeśli przetrzemy lustro, zobaczymy jeszcze wiecej...'' Jostein Gaarder

 

Witam,

Nazywam sie Joanna. Pseudonim artystyczny Medium Johanna. Od 2005 roku odczytuje poprzez specjalne obrazy z przyszlosci zawarte w każdym polu energetycznym, szczególnie informacje dotyczące osoby i zdarzenia.

Jestem silnie jasnowidząca i jasnoczująca. Dostrzegam sytuacje, które zdarzą się w przyszłosci. Uczucia, myśli oraz słowa osób z Twego otoczenia... Praca z energiami, aby Wam pomöc to takze naruszanie i ubytek mojej energii zyciowej, dlatego  prosze o wyrozumialosc, iz jestem przystepna dla exkluzywnych klientow, ktorzy potrzebuja konkretnej odpowiedzi, a nie pogadanek o pogodzie  w tanszym wymiarze. Jakosc i profesjonalizm ma swa cene.

Od dzieciństwa na mojej drodze towarzyszą mi Anioły i siły wyższe. Dostrzegam wiele rzeczy, których nie dostrzegają inni ludzie. A wszystko dzięki nadzwczajnie rozwiniętej intuicji, która zawsze wskazywała mi najlepsze rozwiązania.

Dziś pomagam również innym ludziom w podejmowaniu życiowych decyzji.

Również Tobie jestem gotowa pomóc, abyś mógł żyć lepiej i spokojniej.

KARTY TO NIE WYROCZNIA LECZ WSKAZÓWKA. UŻYWAM ICH DO ROZWIĄZANIA SWOICH I PAŃSTWA OSOBISTYCH PROBLEMOW. ROZŁOŻENIE KART DLA ZASPOKOJENIA CIEKAWOŚCI I PODGLĄDANIA RELACJI INNYCH LUDZI, NIE WCHODZI U MNIE W GRĘ. NIE NADWYRĘŻAM PRAW WSZECHSWIATA.

SZANOWNI PAŃSTWO ,,ja nie wróżę''. DOKONUJĘ NA PODSTAWIE RÓŻNYCH NARZĘDZI PRACY, ANALIZ I POZWALAM PRZY ICH WSPARCIU I POMOCY ZNALEŹĆ NAJDOGODNIEJSZE ROZWIĄZANIE DLA PAŃSTWA W TRUDNYCH SYTUACJACH ZYCIOWYCH. NIE PODGLĄDAM OSÓB TRZECICH CZYLI INNYCH ZWIAZKÓW, PONIEWAŻ NARUSZONE ZOSTAJĄ ENERGIE I PRAWA WSZECHŚWIATA, A WIĘC TROSZCZĘ SIĘ O PAŃSTWA ENERGIE I SWOJĄ.

Nie podglądam małżeństw za pomoca ciekawości klientów, a także odmawiam analizy energii nienarodzonych dzieci, ktore sie rozwijają dopiero oraz nie naruszam energii kobiet w ciąży! 

Jako Medium postrzegam wszystkie ważne aspekty, które są ważne teraz dla Ciebie, a które to mogą zaważyć na Twej szcześliwej przyszłosci, jeśli je tylko z moją pomocą dostrzeżesz i odpowiednio nimi pokierujesz.

Dzięki mej pomocy marzenia mogą stać się urzeczywistnione.

Oferuję następujacą pomoc:

- doradztwo życiowe (spirytualnie)
- kontakty anielskie 
- wahadełko
- trudne sytuacje życiowe (coaching)
- karty: Anielskie, intuicyjne Venice Videre
- praca z energiami: oczyszczanie czakr; PŁASZCZ OCHRONNY
- aura - stabilizacja energetyczna
- psychologiczne,pedagogiczne oraz wychowawcze problemy życiowe dot. młodzieży
- pokonywanie i zdejmowanie blokad różnego rodzaju
- cele życiowe (coaching i analiza)
- aktywacja własnych pokładów energii uzdrawiającej
- medytacja
- telepatia
- terapie swiec
- energia MATRIX i PRAWO PRZYCIĄGANIA GDA(R). Technika bazujaca na współpracy z moimi energiami uzdrawiajacymi oraz Państwa podświadomością
 - ZAMAWIANIE U WSZECHŚWIATA ŻYCZEŃ CELEM ICH SPEŁNIENIA

Chetnie wezmę Cię za rękę i poprowadzę najodpowiedniejszą dla Ciebie drogą, uwzględniając Twoje oczekiwania i marzenia...

Diękuje za Twe zaufanie i cieszę się z naszego nieprzypadkowego spotkania, które wiele pozytywnych zmian zaprowadzi w Twym życiu. Uzdrawiam takze wszelkiego rodzaju zaburzenia oraz choroby.

Udzielam porad także w języku niemieckim (działam na platformach Szwajcarii, Niemiec i Austrii).

 

Wasza

Medium Johanna

 

WAŻNE: NIE WSPÓŁPRACUJĘ Z LUDŹMI KTÓRZY WYKONYWALI RYTUAŁY LUB MAGIĘ, PONIEWAŻ CHRONIĘ SWĄ I PAŃSTWA AURĘ. Proszę się zawsze przedstawiać zanim rozpoczniemy czat czy też rozmowę. Także w sms zawsze należy podać imię, gdyż anonimowo nie mam połączenia z Państwa energią.Prosze o precyzyjne pytania .

"Znaleźliśmy schody w lesie, ciekawi idziemy pod górę. Za każdym stopniem odkrywamy coś więcej i coraz bardziej chcemy iść dalej... Czasami zatrzymujemy się i spoglądamy w dół - jak dużo uszliśmy i czy warto iść... ale coś pociąga nas w tym wchodzeniu po nich. Idziemy wyżej, chociaż coraz częściej przystajemy. Na górze stoi ławka... - taka prosta historia."/Konrad Bielski

W wędrówce życia ciągle pniemy się w górę mając nadzieję, że znajdziemy tam to czego pragniemy. Nasza podróż staje się coraz wolniejsza i bardziej męcząca. Coraz częściej odpoczywamy na przystankach, ale nie ustajemy wciąż ciekawi co dalej...
Aż w końcu natkniemy się na ławeczkę, na której przyjdzie nam odpocząć.
Schodów jasnych, wygodnych i szerokich życzę Wam moi drodzy?

 

copyright J.Wszelkie prawa do kopiowania zastrzezone. Konsekwencje prawa cywilnego.

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Finanse, Praca i kariera

Metody: Jasnowidzenie, Rytuały, Czytanie ze zdjęcia, Wahadełko, Oczyszczanie, Karty wyrocznie, Runy, Karty klasyczne, Numerologia

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
od 10
Wtorek
Od 11 h
Środa
Od 11
Czwartek
online
Piątek
po 19tej tylko callback
Sobota
Od 18 ponownie
Niedziela
Callback lub od 18tej h

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.