Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-07-15
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Waga

Skupcie się na swoich pragnieniach. Zwizualizujcie je w swoich myślach. Praktyka medytacji może w tym pomóc. Nie brakuje Wam romantyzmu zatem teraz spróbujcie sobie wyobrazić tą idealną sytuację w Waszych związkach i z ukochanymi osobami też w relacjach rodzinnych. To może przynieść pozytywny efekt w świecie materialnym. Aniołowie sugerują: jak najwięcej marzyć i wizualizować swoje marzenia w świecie realnym.

Wiadomość dla Niej: każdy związek wymaga pracy. W związkach jesteś czasem jak szef w firmie, który musi dbać o całokształt, ale czasem możesz być też pracownikiem, który musi coś dać os siebie. Pomyśl jakby to było, gdyby Twoja sfera uczuciowa była taką firmą, o którą musisz dbać codziennie. Bądź dobrym przedsiębiorcą dla siebie i swoich bliskich.

Wiadomość dla Niego: jeśli czujesz, że coś się skończyło – nie brnij w to dalej. To co było dawno odeszło i nie ma sensu tego ciągnąć za sobą. Patrz przed siebie a nie za siebie. Gdy odwracasz głowę w tył, ciągle patrząc byłe momenty możesz nie zauważyć tego, co przed Tobą. Potkniesz się i znowu upadniesz. A po co.

Wiadomość dla Nich: dobrze Wam zrobi wspólny wyjazd. Nie jedźcie do przeludnionego miasta tylko na łono natury. Spacerujcie jak najczęściej w spokoju. Czasem nie trzeba wiele do siebie mówić, a wystarczy trzymać się za ręce, spacerować i oddychać świeżym powietrzem.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.