Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-07-05
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Zodiakalne Bliźnięta, które w 2019 roku mogły nie mieć szczęścia w miłości, mają szanse na nowe perspektywy. Jednakże widmo dawnych niepowodzeń i zranień wciąż może być obecne. W relacjach międzyludzkich mogą zatem pojawiać się nieufności, podejrzliwość, obawy przed 100% zaangażowaniem się w znajomość. Początek roku dla niektórych z Was może oznaczać niepewność uczuciową. Jakaś rozpoczęta w ubiegłym roku relacja, wciąż będzie nieco chwiejna. Jednakże praca nad komunikacja może doprowadzić Was do pogłębienia uczuć. Dzięki temu od maja w miłości szansa na rozwój, romanse, a nawet stały związek. Okres wiosenno-letni sprzyja Wam, jednak z decyzją, czy chcecie wspólnie mieszkać, zaczekajcie do jesieni. Końcówka roku zapowiada się spokojnie, stabilizująco, trzeba będzie zastanowić się nad kolejnym rokiem. Niektóre bliźnięta swój wakacyjny romans mogą zakończyć… z błogosławieństwem. Część z Was wieść o dziecku, może przerazić, co spowoduje wycofanie. Dlatego dobrze się zastanówcie, czy nowo poznana osoba, naprawdę jest tą z którą chcecie wiązać się na dłużej.
Osoby w stałych związkach mogą latem wziąć ślub, zaś jesienią planować potomstwo, przeprowadzkę i nowy etap w życiu. Wiele bliźniąt zwiąże się z kimś spod znaku wody: rak, ryby bądź skorpion.
W Nowym Roku niektórzy mogą poznać kobietę spod znaku Ryb, krótki romans może okazać się czymś poważniejszym, chociaż możecie mieć problemy z komunikacją.

Karty radzą, abyście zachowali umiar i rozsądek w swoich decyzjach. Starajcie się budować relacje oparte na partnerstwie, słuchajcie i sami bądźcie usłyszani. Wzajemne zrozumienie będzie dla Was kluczem do budowania trwałych związków w 2020 roku.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.