Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-07-05
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Czeka Was rok, w którym możecie ustabilizować swoje życie. Jednak nie tak od razu, czeka Was bowiem wiele emocji i rozmaitych zwrotów akcji. U osób samotnych, jak i tych w związku dostrzegam ważne zmiany. Niektórzy rozstaną się z początkiem roku, gdyż zrozumieją, że obecny ich związek doszedł do takiego momentu, że rozstanie jest jedyną opcją i nie ma nadziei na rozwój. Uczucia wypaliły się. Inni, którym koniec roku sprzyja, w pierwszych dwóch miesiącach zdecydują się swoje partnerstwa wznieść na wyższy etap: możliwe wspólne zamieszkanie, zaręczyny bądź zmiany schematów postępowania wobec partnera. Samotni wzdychający do kogoś, kto nie odwzajemnia ich uczuć, zdecydują się porzucić złudne nadzieję i ruszą dalej.
Początek wiosny to czas obfitości, widać w stałych związkach pobudzenie seksualne, a single mogą cieszyć się niezobowiązującymi relacjami. Jednakże może to ostatecznie zaowocować w braki finansowe, gdyż hulaszcze życie kosztuje. Związki też mogą zmagać się z chwilowymi problemami finansowymi na przełomie wiosny i lata. Wakacje to świetny czas na nowe znajomości, na wesela i zabawę. Niektórzy mogą poznać nowego partnera na ślubie, inni po prostu wezmą ślub. Są też takie Koziorożce, których czekają miłosne trójkąty i pogłębianie życia seksualnego. Możliwe zdrady. Jesienią trzeba będzie jednak ustabilizować się i zdecydować na konkretnego partnera. Do niektórych Koziorożców wróci partner z przeszłości lub ktoś zupełnie nowy z sercem na dłoni. To będzie wielka szansa na miłość dla tych, którzy jeszcze nie zasmakują jej w 2020 roku. Pamiętajcie, że w grudniu czeka Was ważny czas. To, co zasiejecie pod koniec roku przyszłego, zaowocuje w 2021 i tylko od Was będzie zależało, czy urośnie drzewko szczęścia, czy plony okażą się liche.

Karty radzą, że choć rok będzie pełen ekscytacji i zabawy, warto uważać i należy zachować umiar. Hulaszcze życie może kosztować Was zdrowie, z używkami także nie przesadźcie. Warto skupić się na uczuciach i poczekać na właściwego partnera, aby przypadkiem nie oddać kielicha uczuć niewłaściwej osobie.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.