Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-07-05
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

To będzie dobry rok – i życzę aby dobry był, dla wszystkich z Was. Fundamentem roku 2020 w życiu uczuciowym będzie stabilizacja. Wasze fundamentalne potrzeby zostaną zaspokojone – również w kwestii materialnej. W związkach poczucie bezpieczeństwa finansowego tez jest ważne, więc jeśli Wasze związki ochładzały się, bo Waszą głowę zajmowały myśli dotyczące niedostatków materialnych, to w nadchodzącym roku, finanse się polepszą. A skoro tak – to można pielęgnować związki.

Początek roku zapowiada się ogniście – sporo działań, spotkań, randek i ożywi się Wasze życie seksualne. Nie bójcie się spróbować czegoś nowego, aczkolwiek do niczego się nie zmuszajcie. Single mogą poznać ognistą kobietę lub niektóre panie spod znaku Skorpiona, same będą uwodzić swoją pewnością siebie i ognistością. W nowy rok wchodzicie ze stanowczością. Z początkiem wiosny trzeba będzie troszkę zregenerować się i postawić na równowagę w związku – pamiętajcie, że miłość to nie tylko seks, ważna jest czułość i subtelność, a także słuchanie swojego partnera i mówienia mu o swoich potrzebach. To ważne, bo latem może dojść między Wami do pewnego konfliktu lub po prostu coś, na czym Wam zależało nie uda się. U niektórych możliwe chwilowe rozstanie. Jednak z początkiem jesieni wszystko wróci do normy. Widać u Was partnerstwo, harmonię i zachowaną równowagę w dawaniu i braniu. To bardzo ważne, bo umocni to Wasze związki. Ci, którzy jeszcze do jesieni nie poznają swojej drugiej połówki, będą mieli szanse na ustabilizowanie tego aspektu życia, dzięki osobie spod znaku wodnego. Koniec roku, to czas zmian. Odejdziecie od tego, co nie służy, od rutyny, która nie jest już potrzebna. Wejdziecie w kolejny rok z mocą zmian – możliwe, że oznacza to zaręczyny, ślub, dziecko lub zmianę miejsca zamieszkania.

Karty radzą, abyście z rozsądkiem i mądrością rozgrywali rok 2020. Bo mądrość i dojrzałe decyzje bardzo Wam służą. Warto rozwijać relacje powoli, nie spieszcie się, jeśli nie ma takiej potrzeby – nic na siłę. Słuchajcie swojego wewnętrznego głosu.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.