Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Jedynka

DLA JEDYNKI to 4 rok numerologiczny.

W tym roku jedynki będą musiały ostro wziąć się do pracy. Dla nich to czas przed wszystkim pracy, pracy i jeszcze raz praca. Można powiedzieć, że praca będzie Cię lubić i sama znajdować.

W nadchodzącym roku nie będzie opłacało się ryzykować, decyzje mogą być mylne, a inwestycje nie opłacalne.

Finanse będą utrzymywać się na stałym poziomie. Dopiero druga połowa przyniesie finansowe efekty twojej ciężkiej pracy.

Jeśli chodzi o życie towarzyskie raczej nie będzie obfitowało w wydarzenia. Możesz też mieć wrażenie, że bywasz pomijana.

Droga jedynko w tym roku musisz umieć zachować równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem bo może Cię nadmiernie ciągnąć w kierunku zawodowej sfery życia, a pracoholizm to już choroba.

W miłości jedynki będące w stałym związku mogą liczyć na stabilność, ale też trochę może dopadać was nudna i stagnacja.

Jedynki szukające związków mogą liczyć na relacje rozsądkowe, nie liczy jednak na wielkie wybuchy romantyzmu i namiętności.


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.