Heart_5

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Dwójka

Imiona o tej wibracji numerologicznej:

Adelajda, Adolf, Albin, Aldona, Bianka, Błażej, Diana, Jagoda, Justyna, Kamila, Nadia, Nina, Rafał, Stefan, Urban…

 

Dwójka jest troskliwa, cierpliwa i konserwatywna. Roztacza wokół siebie magiczną aurę spokoju i harmonii. Dwójka lubi i akceptuje siebie. Nie miewa napadów złości, łatwo kontroluje swoje emocje. Jest sympatyczna, serdeczna, pełna wdzięku i słodyczy. W gruncie rzeczy nieśmiała oraz niepewna siebie.Osoby o tej wibracji łakną czułości, okazywania im sympatii i przyjaźni oraz szukają w bliskich psychicznego oparcia. Dwójka musi mieć koło siebie kogoś, kto utwierdzałby ją w myśleniu o sobie dobrze. Kto by jej powtarzał, że jest wartościowa i atrakcyjna. Toteż osoby te nie znoszą samotności. W gruncie rzeczy są tak niepewne siebie, nieśmiałe, zmienne w nastrojach, oczekujące na silniejsze bodźce z zewnątrz, że dobrze czują się w roli podwładnych i współpracowników, a niekiedy szarych eminencji.

 

Ich niezwykła wrażliwość sprawia, że niektóre z nich mogą także wykazywać uzdolnienia medialne. Często sprawdzają się także w zawodach artystycznych, także jako projektanci mody. Dobrze się czują pracując w małym, kameralnym zespole, w którym ktoś inny gra pierwsze skrzypce.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.