Heart_5

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Jedynka

Imiona o tej wibracji numerologicznej:

Adam, Aleksy, Alfred, Alina, Amalia, Ambroży, Antoni, Berta, Bogusław, Daniela, Dorota, Edward, Edwin, Edyta, Elena, Eugeniusz, Felicja, Ferdynand, Gabriela, Gustaw, Henryka, Hilary, Irmina, Jadwiga, Janusz, Joanna, Jolanta, Julianna, Julita, Juliusz, Justyn, Kamil, Klotylda, Lech, Leon, Maksymilian, Malwina, Marlena, Melania, Michał, Mieczysław, Natasza, Oliwier, Oskar, Otylia, Patryk, Rozalia, Sabina, Seweryn, Stanisław, Urszula, Wacława, Wilhelm…

 

Jedynka jest zasadnicza, ale potrafi być elastyczna. Jest jak woda - w ciągłym ruchu. Lubi zmiany i ma wielką zdolność przystosowania się do nowych sytuacji. Jest bardzo cierpliwa i lubi być niezależna. Osoby z tą wibracją są bardzo ambitne, niezależne oraz pełne inwencji. Emanując naturalnym dla siebie autorytetem, dążą zwykle do zdominowania otoczenia lub nadawania mu tonu, same nie podporządkowując się nikomu. Te, właśnie cechy czynią z Jedynki urodzonego przywódcę, lidera, czy - w skromniejszym zakresie - szefa własnej firmy lub co najmniej kogoś na kierowniczym stanowisku.

 

Męska kreatywna energia Jedynki wyraża się w nieskrępowanym niczym dążeniu do sukcesu, który zazwyczaj osiąga dzięki imponującej sile woli i zaufaniu we własne siły. Inteligentna, często błyskotliwa, działa z pasją i niezawodnym refleksem. Podejmuje decyzje szybko i we właściwym momencie. W miłości jest porywcza, namiętna i - niestety - zmienna.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.