Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Wodnik

Ona:
Aby zwrócić uwagę kobiety urodzonej pod tym znakiem musisz interesować się wszystkim po trochu ale przede wszystkim ekologią i sprawami dotyczącymi dobra ludzkości. Wysłuchaj cierpliwie jej poglądów i przytakuj. Nie dawaj jej powodów do niezadowolenia próbując ją szufladkować. Twoja fizyczność nie jest dla niej najważniejsza, istotniejsze są dla niej twoje poglądy i to abyście mieli o czym wspólnie dyskutować.


On:
Kiedy chcesz uwieść Wodnika twój wygląd nie jest najistotniejszy. Najważniejsze dla niego jest to abyście mieli o czym rozmawiać. Bądź dobrą słuchaczką i nie kpij z jego poglądów. W żadnym razie nie staraj się sprowadzać go na ziemię. Nie możesz też na niego naciskać, ponieważ on tego nienawidzi.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.