Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Koziorożec

Ona:
Pani Koziorożec lubi pewnych siebie i konkretnych mężczyzn z doświadczeniem, którzy potrafią ją zaskoczyć. Zaprzyjaźnij się z nią, zainteresuj się jej hobby i pracą, a od razu zyskasz u niej względy. Ona musi uwierzyć, że może na ciebie liczyć, a ty podobnie jak ona masz rozsądne i rozważne podejście do życia.


On:
Bardzo trudno zaskarbić sobie zaufanie tego pana, a wyjątkowo łatwo go spłoszyć. Nie poderwiesz go seksownym strojem ani zalotnymi uśmiechami. Ubierz się w stonowaną i klasyczną kreację, on nie zwraca uwagi na najnowsze trendy mody. Większość Koziorożców nie szuka przelotnego flirtu tylko kobiety na całe życie. Może robić wrażenie szorstkiego i zimnego, ale nie zrażaj się gdyż to tylko maska.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.